dva puta ista vizija.

Post Reply
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Imala sam 2 puta istu viziju i sigurna sam da ima neko bitno znacenje ali je ne znam protumacit, p ame zanima da li bi mi vi mogli na neki nacin pomoc. Prvi put sam imala tu viziju kad sam se probudila i vizija glasi ovako vidjela sam staricu kaoja je bila sva u crno cini mi se da je bila ispred neke kolibe i radila je oko drva mislim da je lozila vatru a poslije oko uglja. Druga vizija je ista s tim sto je straica radila samo oko uglja.Ja mislim da mi ta starica moze pomoci pa mi se zato javlja ali nisam sigurna u to. Da li smije ponovo dozvati u viziju? Da li njenim ponovnim dozivanjem mogu otkriti njeno znacenje?Voljela bi da mi neko ogovori iznese svoje misljenej jer mi je veoma bitno, a vizije mi se dese ponekad i same o d sebe.sjecam se da sam prije 2 puta imal viziju cure duge crne kose koja bjezi kroz sumu i poslije toga sam upoznala jednu druagricu kojoj je na neki naci bial potreban amoja pomoc, ali joj na zalost ne mogu pomoci.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

nisam sigurna sa vizijama, mozda ces prolaziti negdje gdje ces staticu vidjeti.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Hvala na odgovoru, moguce je i to da se desi da cu negdje staricu da vidim, nije mi to palo na pamet ranije.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Moguce da cu sresti tu staricu, mada ja mislim kada bi je srela da bi meni ona pomogla, imam takav osjecaj.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

moze lagano biti da ti u necemu moze pomoci. drva i ugljen daju toplotu i drugim rijecima energiju.

mozda budes kod nje kupila nesto na trznici , hranu ili cet dati neki savjet
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Slazem se sa tobom u svemu sto si rekla, ja samo cekam da zaista sretnem tu staricu :) jer mislim da mi nosi lijepe vijesti.
Pozdrav.
Post Reply