molim pomoc kako unistiti ljubomorn ljude

Post Reply
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

J a sam u srecnoj vezi sa deckom 5 godina ali nam se ponekad u vezu umjesa neka treca osoba, u ovom slucaju ju je u pirtanu zenska osoba koja je namjerno izgovorila neke rijeci kao da bi ispala faca i napravila se riba a u stvari je mnogo jeftina da se tako izrazim, a imam osjecaj d aje to namjerno napravila jer je vidjela da samo ja i moj dedcko srecno, Voljela bih znati kako takve ljude da unoistim i da mi se pojavljuju u zivotiu ikad vise. Postoji li kakav ritual zsa to?
ponekas osjecam ko da neko baca crnu magiju d na mas ali to ne mora da znznaci, ali bi voljela da mi date neki d savjet.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

DRAGA little wich;

MOLIM TE Radi tebe nemoj nitkome nazao raditi njegova kazna ce ga naci prije ili kasnije
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Pa da to si u pravu, nikome nikad nisaam nista lose uradila, ali za to sto kazes si u pravu jer uvjek kad neko meni nesto lose uradila lose mu se desi u zivotu, poslusat cu tvoj savjet, ali ne mogu da shvatim kako neki ljuti mogu biti ljuubomorni na tudju srecu.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

nazalost je tako, nemoj se usporedjivati sa njima
User avatar
Wolf
Posts: 41
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:43 pm

Ako te bas jako muci napravi neku diverziju kao predstavu sa deckom da nesto odglumite a da ta osoba vidi i da pomisli a gotovo je medu njima :D
A vi dalje mirno nastavite koda da nista nije bilo :D
To ti je puno pametnije nego spell za unistenje ako vec moras nesto poduzimat.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

sad mi je lakse odlucila sam da budem srecna i da mi niko nece nista unistit :)
User avatar
Wolf
Posts: 41
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:43 pm

good for you ;)
Napravi sta mislis da je za tebe najbolje ako mozes tako da samo ignoriras to je super :)
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

pa mogu jer sve osobe sto su mi se mjesale u zivot i zeljele mi lose poslije izvjesnog vremena im se vrati, ili im pozerlim da se zaljube i vise ih nemam u mom zivotu
Post Reply