Odlazak ljubimca (macke)

Post Reply
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Znam da kazu da odlaze kad naprave sto su trebale.. i odnose nasu karmu... no razum ne moze umiriti srce.. ima koji obicaj, ritual za takve situacije? Nesto to mozemo napraviti za njih kad odu dalje...?
veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

Neznam ali mislim da se ništa se ne može napraviti za njih kad odu no možeš nabaviti novu mačku i spriječiti je da luta po okolo na taj način da se zagleda u svoje lice u zrcalu. Garantirano tada neće lutati po okolo.
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Thread je vise bio otvoren u stanju afektivne iracionalnosti.. sve je na kraju dobro zavrsilo :)
veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

Baš mi je drago, ako ćeš probati ovaj savjet odprije javi kako ti uspjeva. Kod mojih mačaka djeluje.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Jel 'odu dalje' figurativno ili doslovno izražavanje?
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

ja imam slican slucaj jer mi je prije mjesec dana crkao macor koji je imao nepunih 6 mjeseci, i bas saam tuzna s zbog otga i bas sam ga voljela, prvih nekoliko dana moi je bilo najteze a sad kad ga se sjetim placem.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

ima bar 20 i nesto godina gdje je nes macak svaki out nas docekao kada smo dolazili iz njemacke bio je uvjek na ULAZU U KUCU CEKAO NAS CIJELE GODINE NIJE BIO TU DAN PRIJE NEGO CEMO DOCI CEKAO NAS JE PRED VRATIMA : ROTITELJI SU ZNALI DA CEMO DOCI PRIJE NEGO STO SMO IM REKLI GOGDINE SU PROLAZILE VISE NIKADA GA NISMO GA NASLI

NIJE MOJA VOLJA DA PISEM VELIKIM SLOVIMA; OPROSTITE MI
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Bas mi je zao tvog macka :( , meni je moj macak umro bukvalni ispred kucnog praga, a bas sam ga voljela i uvjek mislim o njemu, bas sam se bilia vezala za njega. DA LI je moguce da je on bio reinkarnacija neke moje voljene osobe iz proslog zivota?kad je on crkjao ja sqam bila u gradu sa deckom i cula sam kola hitne pomoc i i kola nije noidje bilo i vidjlea sam nekog djecaka crne kose otprilike 10 godina, to je bila nekea moja vizija.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

zao mi je sto si dozivjela to
Post Reply