Smrt i put necije duse dalje..

Post Reply
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

..zapravo ni sam ne znam sto hocu.. u trenutku smrti... kako necijoj dusi olaksati da krene dalje.. za koju se zna da nece to lako izvesti... kontakt, ritual... anything?
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Misliš na spiritizam?
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Ne znam sto zelim.. jucer se ubio...

Kako znati da je uspjesno krenuo dalje i da nije ostao zarobljen izmedju ili ovdje... ne znam da li trazim kako upsostaviti kontakt ili samo znati ili nekako pomoci da se to osigura da krene kud treba...

Nisam uopce racionalan...
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Hm... Pa to je sad pitanje toga u što vjeruješ. Ja sam po tom pitanju spiritist, tako da ...

Mislim da bi trbao pokušati pronaći odgovor u onome što vjeruješ. jer ti odgovor na to pitanje ne mogu dat s obzirom na svoje stajalište.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Michael Newton - putovanje duša - super štivo na temu, mislim da sam već preporučila. Pročitala sam je više puta i zbilja je sjajna.

http://www.knjigasjenki.com/?p=207

nevezano, jedan wicca običaj veli da se napiše pismo osobi koja je umrla i da se ostavi na nekom mjestu otvoreno (ne u kuverti i ne presavinuto) da osoba može pročitati sadržaj.

Drugo taj je običaj spomenuo i Robert Bruce u jednom svom djelu: Energy Work: The Secret of Healing and Spiritual Development, a mislim da ima i ovdje negdje ili na njegovom forumu, a možeš i na forumu postaviti pitanjce, Bruce odgovara redovito: http://www.astraldynamics.com/tutorials ... index.html

Uglavnom, vjerovanja se jako razlikuju, međutim sigurno je da nakon fizičke smrti duša zna kud treba ići i da se može brzo orjentirati, navođena je cijelom grupom duhovnih bića i mala je vjerojatnost da zaostane na fizičkom planu duže vrijeme - obično zato da bi vidjela svoj sprovod ili se na neki način oprostila od voljenih. Pročitaj knjigu Putovanje duša i mislim da će sve biti jasnije.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Post Reply