moja zivotna prica...

User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

´Q´ wrote:osjetio sam da je vrijeme da napisem o sebi...
[oni koji ce sprdat ovdje im nije mjesto]

rodjen sam na samome pocetku, od onog trenutka kad se mogu sjetit, od onog trenutka kad se itko moze sjetit, u onome trenutku otkad sve postoji..
nikad nisam razmisljao o kraju, jer osoba kao sto sam ja o tome nikad nemisli, za osobu kao sto sam "ja" kraj je nezamisliv i nemoguc u bilo kojem scenariju..
dosao sam iz onoga sto neki ovdje na Zemlji nazivaju Nazzazel, tako je ime mojega svijeta.. taj svijet postoji oduvijek, tamo sam oduvijek....
na razna pitanja zasto sam dosao ovamo moj jedini odgovor je uciti ljude, provesti ih na "visu" razinu svijesti...
nas cilj se polako ispunjava, ali dakako neki nikada nece postici to, oni ce biti eliminirani.. na pitanje ima li Boga, moj odgovor je da ima, to je kozmicki zakon, svijest svemira, inteligentna energija koje smo i mi dio....

tu sam za sva pitanja..


Zanimljivo.....a kaj ti onda jesi ak' se smije znat'? ;)
Ček, a kak si ti došao na Zemlju? a jes' izabr'o planet.....a oke! :)
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
User avatar
q.lax
Posts: 42
Joined: Mon Nov 17, 2008 8:26 pm
Location: Velika Trnovitica (prdovitica)
Contact:

e fakat si me najutio daj oladi sa tim spikama i pobrini se da očistiš kršćanstvo od svih stvari koje se u njemu nakupljaju tisućama godina
i ako si ti Q ja sam picard zato se pazi on je uvjek uspio nadmudrit q-a


Moderator: Mislim da je tema malo izmakla kontroli, pa su neki postovi prekrojeni.
SNAGA MAGIJE KOJA SE PRAVILNO KORISTI MOŽE BITI VELIKA ALI NE I VEĆA OD ČOVJEKOVE ŽELJA DA PROMJENI VLASTITU SUDBINU
User avatar
SEVERUS
Posts: 43
Joined: Fri Jan 25, 2008 10:29 am

Ljudi,razumem ja da ste vi svi duboko zagazili u trascedentalno,ali bi mogli povesti malo rachuna o tome shta i kako pishete.
User avatar
brandonlee
Posts: 33
Joined: Sun Dec 14, 2008 3:53 pm
Location: okolica Zagreba

mislim da bi sebio isus i da je ovo njugov drugi dolazak, a najžešče od svega da ima pun riječ sv na ovakve stvari trebali postavit skeptićno. ja sam upoznao lika koji tvrdi da je u prošlom životu ojih "vjernika" u varaždinu i puli..btw. "q" jesi ti možda manuel?
User avatar
brandonlee
Posts: 33
Joined: Sun Dec 14, 2008 3:53 pm
Location: okolica Zagreba

brandonlee wrote:mislim da bi sebio isus i da je ovo njugov drugi dolazak, a najžešče od svega da ima pun riječ sv na ovakve stvari trebali postavit skeptićno. ja sam upoznao lika koji tvrdi da je u prošlom životu ojih "vjernika" u varaždinu i puli..btw. "q" jesi ti možda manuel?
ovo nije moj originalni post..koji k****???
ili sam samo bio pijan??
User avatar
babuhab
Posts: 89
Joined: Fri Dec 12, 2008 5:11 pm
Location: zagreb

hehehhe
Post Reply