Paolo Koeljo - Andjeo cuvar

Post Reply
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Ne znam koliko se ovaj post uklapa u ovu kategoriju ali ga ipak postavljam.Prije nekoliko dana sam procitala knjigu andjeo cuvar od Paola Koelja i veoma mi se dopala. Zeljela bih da cujem vase misljrnje o ovoj knjizi, ako je neko procitao.
User avatar
anngellika
Posts: 45
Joined: Tue Nov 29, 2011 9:38 pm
Location: Srbija

Ja nisam pročitala baš tu knjigu, ali sam čitala 'Priručnik za ratnika svetlosti' i još neke isečke, a znam i da načitani ljudi i nisu baš ljubitelji Koelja. Svi smatraju da kopira, a se slažem... Nzm, mozda sam pročitala previše knjiga, pa sam prema većini postala ravnodušna... :shock:
I'm just different, but people call me crazy...
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Aha ok, ja sam procitala dosta knjiga i nisam nesto primjetila da je enkog kopirao, a sve je mogudje, mozda bas nisam naisla na tu knjigu koju je kopirao :D .Vecinom sam citala knjige iz psihologije, mistike, fikcije i poneki betseler, a klasike ne citam.
User avatar
anngellika
Posts: 45
Joined: Tue Nov 29, 2011 9:38 pm
Location: Srbija

little wich wrote:Aha ok, ja sam procitala dosta knjiga i nisam nesto primjetila da je enkog kopirao, a sve je mogudje, mozda bas nisam naisla na tu knjigu koju je kopirao :D .Vecinom sam citala knjige iz psihologije, mistike, fikcije i poneki betseler, a klasike ne citam.
Ja baš obrnuto. Čitam klasike, dosta is psihologije, mistiku i fikciju baš ne, ali čitam preporučene i proverene knjige i enciklopedije o folkloru... :( Možeš da mi preporučiš nešto iz mistike? ;) ;) ;)
I'm just different, but people call me crazy...
Post Reply