lijep pozdrav

Post Reply
User avatar
Vrana
Posts: 5
Joined: Sat May 02, 2009 11:08 am

Kra, kraaaa!
Ja sam vrana, Molim netkoga od starijih da mi preporuci iskusnog maga ili vjesticu, ili netkog tko bi mi pomogao da skinem uroke...
Spremna sam dobro platiti, ALI, naravno tek nakon sto se vide prvi uspjesni rezultati. Bio bi to lijep izazov za netkoga tko se u to stvarno razumije jer nije bas lako, bila bi mu pored toga vjecito zahvalna i iskreni prijatelj.
Velika hvala unaprijed.

Vasa nova prijateljica vrana
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Vrana wrote:Kra, kraaaa!
Ja sam vrana, Molim netkoga od starijih da mi preporuci iskusnog maga ili vjesticu, ili netkog tko bi mi pomogao da skinem uroke...
Spremna sam dobro platiti, ALI, naravno tek nakon sto se vide prvi uspjesni rezultati. Bio bi to lijep izazov za netkoga tko se u to stvarno razumije jer nije bas lako, bila bi mu pored toga vjecito zahvalna i iskreni prijatelj.
Velika hvala unaprijed.

Vasa nova prijateljica vrana
Onaj tko zna kako se skida - taj ti sigurno neće naplatiti...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Vrana
Posts: 5
Joined: Sat May 02, 2009 11:08 am

emina wrote:
Vrana wrote:Kra, kraaaa!
Ja sam vrana, Molim netkoga od starijih da mi preporuci iskusnog maga ili vjesticu, ili netkog tko bi mi pomogao da skinem uroke...
Spremna sam dobro platiti, ALI, naravno tek nakon sto se vide prvi uspjesni rezultati. Bio bi to lijep izazov za netkoga tko se u to stvarno razumije jer nije bas lako, bila bi mu pored toga vjecito zahvalna i iskreni prijatelj.
Velika hvala unaprijed.

Vasa nova prijateljica vrana
Onaj tko zna kako se skida - taj ti sigurno neće naplatiti...
I???
Moze li se naci netko tko zna? :?
Post Reply