Ima li tko Vještičje umiječe od Bucklanda na hrv. jeziku?

finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

Mos na internetu narucit u online shopovima.
nikola_001
Posts: 20
Joined: Mon Mar 31, 2008 7:26 pm

finnigan wrote:Mos na internetu narucit u online shopovima.
Daj mi lovu XD
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Ima u knjižnicama i knjižarama - u novoj arci sigurno ako drugdje ne nađeš
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
solanum

nikola_001 wrote:
finnigan wrote:Mos na internetu narucit u online shopovima.
Daj mi lovu XD


Je li mozda pusis, ides na kavu ili pivu savki dan , jedes cips ili kokice ili zvakace gume , kupujes karte za javni prijevoz , trosis bezveze pare na bilo koji nacin koji nisam naveo, a mogao bi srezat te troskove ?


Ako ne mozes skucati nekakvih pisljivih dvjestotinjak kuna za knjigu u mjesec ili dva dana , znaci da ti ta knjiga i ne treba i da ti nije vazna.

Uostalom, postoji PDF na engleskom, mozes nauciti citati engleski na taj nacin i to ce ti vjerojatno biti i najbolja i najkorisnija stvar koju ces naucit iz te knjige ;)
User avatar
x.angelus
Posts: 108
Joined: Wed Nov 12, 2008 6:48 pm
Location: Zadar, Republika Hrvatska
Contact:

solanum wrote:
Je li mozda trosis bezveze pare na bilo koji nacin koji nisam naveo, a mogao bi srezat te troskove ?


Ako ne mozes skucati nekakvih pisljivih dvjestotinjak kuna za knjigu u mjesec ili dva dana , znaci da ti ta knjiga i ne treba i da ti nije vazna.

Uostalom, postoji PDF na engleskom
Tako je! :)
"When the stars have all gone out. You'll still be burning so bright."
"Cast me gently. Into morning. For the night has been unkind."
BRATTIA
Posts: 12
Joined: Thu Oct 08, 2009 2:53 pm
Location: Split & Otok Brač

finnigan wrote:Nevirujem na nema u gradskoj knjiznici... Ma meni to treba jer bi moji doma poludili da znaju sta citam... xD
hey a si ti u splitu? ko jesi, onda iman bar jednega kolegu blizu, (ja brač, ali san u split u skolu)
User avatar
LUNA
Posts: 10
Joined: Thu Oct 18, 2007 5:42 pm

Planiram si naručit knjigu Vještičje umječe od Bucklanda. Pa zanima me od vas koji ste ju čitali kakav je dojam ostavila na vas i jeli dobra?
User avatar
SweetRose
Posts: 13
Joined: Thu Feb 11, 2010 7:23 pm
Location: Zagreb

Pa ja bi ti ju osobno preporucila. Odlicna je knjiga, pogotovo za pocetnike al isto tako i za one koji se bave time vec. Ja sam ju kupila u zg za 260kn cini mi se.
An´ye harm none, do what ye will!
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Meni se učinila super, baš ju čitam, prošo sam pola i većina rituala je za kovene. Kako god, super je za teoriju. Išo sam ju fotokopirat i žena mi je rekla da je uvez katastrofa i da će se knjiga raspast, tako da mi preostaje ili fotkanje svih stranica, ili kupnja knjige (s mojim džeparcem, trebat će mi nekoliko mjeseci).
User avatar
LUNA
Posts: 10
Joined: Thu Oct 18, 2007 5:42 pm

Mislim da je fotokopiranje skuplje nego da kupiš knjigu. I usput imaš hrpu papira koji će ti se miješati, ispadati... Po mom mišljenju potpuno ne praktično.
Đeparac :-) a da probaš zaraditi nekako? Sigurno ima načina!
Post Reply