Literatura_rasprave i dojmovi

User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Ok, javljeno mi je tko je autor, pošto sam fin čovjek reći ću samo da je ne preporučujem.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

A zašto se ne objavi ko je autor.

Nek jave meni na pp, pa da objavim ovdje. Ja ću ionako do knjige doći i objaviti link da ju svi skinu. Stoga ne vidim razloga ovakvim zakučitastim nepotrebnostima.
Ionako će Gwydion uskoro dati linkove za skidanje knjiga o vještičarstvu koje su najkvalitetnije na tu temu. :ugeek:
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Balkansko vještičarstvo bih htjela nabaviti, no nema, nema za kupiti :(

Evo popis od marty, ako netko želi nek se javi..
Astral Vesna: Halloween
Uroci
Vještice
Anđeli
Đavao
Index Magiae
(inače da se razumijemo ne volim ovo ni pod razno!, ako već uzimate, imajte na umu da je svašta nešto nadrobljeno baš bezveze, čitajte ovo više iz dosade nego informacija)

Uri Geller: Knjiga o moći uma

Buhlman: Avanture izvan tijela
(ovo bi moglo bit dobro) ?
Leadbeater: Vidovitost
Devahantska razina

G.V.Paulson: Kundalini i čakre

Abramelin Knjiga 1, 2 i 3
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

nisam znala gdje da ubacim ovo pitanje, pa cu tu.. ako treba premjestite..
uglavnom, kad smo kod literature
jos prije par god. sam cula da ima neka trgovina u zg u ilici nekih kilometar dalje od poliklinike za tumore
koja sadrzava erm..kako da se izrazim - samo alternativne knjige i cak neki pribor?
da li je to istina? :oops:


-i nabavila sam si knjigu "vjesticje umijece" sto je netko predlozio tu na forumu negdje...i jako sam zadovoljna i ako imate priliku procitajte ju dodje oko 240 kn
"..too weird to live, too rare to die.."
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Da, zbilja ima svega tamo. Pročitaj je jednom u komadu, pa nakon toga idi lekciju po lekciju sa vježbama koje dolaze. Onaj dio za samotnice mi je posebno dobar, to se rijetko nalazi.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Netko sa foruma me zamolio da mu posaljem neku knjigu. Molila bih da mi javi opet kome (na koji mail) i koju knjigu, jer sam zaboravila i slucajno izbrisala pp.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

koja vam je bila prva knjiga, ili medju prvima?

meni je viktorija faut... hihi
"..too weird to live, too rare to die.."
CousinDeth
Posts: 54
Joined: Thu Dec 20, 2007 10:36 am
Location: Rijeka, HR
Contact:

Jednom sam na ovim stranicama pitao za Lemegeton, a u međuvremenu sam našao prijevod njegove prve knjige, Goetije, što mi je najviše i trebalo. Ovdje je pdf Goetije i mnogih drugih zanimljivih tekstova.

http://www.oto-hrumachisxi.org/library.htm
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Preporučujem knjigu Hod kroz godinu

"Mitska pozadina hrvatskih narodnih običaja i vjerovanja"
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
Post Reply