Literatura_rasprave i dojmovi

Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Gost wrote:
marty wrote:Dobiti čete i to na forum ali poslije Nove trebam kupiti tintu za skener. Poslati ću ove knjige Hallowwen, Vještice, Uroci, Anđeli, Đavao, Index Magiae, Vidovitost itd., ovo su samo neke koje imam na temu okultnog, nažalost druge nemam jer ih nisam uspjela nabaviti, pa bih vas sve molla ukoliko mi možete pomoći da se domognem nekih od njih.
Jel ti znaš dijete, da je skeniranje i objavljivanje zakonom zabranjeno i da vlasnik foruma i websitea-bloga može biti kazneno gonjen ako obajvi te stvari na svojoj domeni.
Način na koji piratski forumi funkcionipu je taj da link objave kao quote, onda se to računa kao deo programa i to je rupa u zakonu. Mada karmički zakon sa druge strane nema rupa ;)
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Gwydion wrote: Način na koji piratski forumi funkcionipu je taj da link objave kao quote, onda se to računa kao deo programa i to je rupa u zakonu. Mada karmički zakon sa druge strane nema rupa ;)
Da to je u redu Gwydione, ako se uploada na neki free server pa se objavi link.
Ja sam želio reći, da ne treba te skenove stvaiti da se skidaju s domene foruma ili bloga, tj. da nisu uploadani na njega, jer je to onda distribucija tih knjiga nepropisno reproduciranih, što podliježe zakonu. Ako neki izdavač podigne tužbu.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

ako vas koja knjiga interesira pitajte putem pp-a drukčije odgovora ili stavljanje na forum nema.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Knjgia koju mi je marty nabavio je predobra knjga sa malo glupim naslovom, ali nema veze. :D
Kad je dobijem nastavljam raditi po njoj, di sam prošli put stala :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

tallamasca wrote:Knjgia koju mi je marty nabavio je predobra knjga sa malo glupim naslovom, ali nema veze. :D
Kad je dobijem nastavljam raditi po njoj, di sam prošli put stala :D
A naslov knjige je?
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Helloween
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Ovaj ne, kažem ti da je čudovište, nemožeš ga uopće pokrenuti ako nema tinte.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

tallamasca wrote:Helloween
A autor?
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

ne znan :(
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

tallamasca wrote:ne znan :(
:shock:

No mislim da bi mi stari jarci prepoznali izvor tj. odakle je pisac prepisivao kad bi nam došla u ruke :D
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
Post Reply