Literatura_rasprave i dojmovi

marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Evo poslala sam jednu knjigicu Spiralni ples, mislim da je to netko tražio, to je tek jedna od mnogih koje ću poslati na forum, a nadam se da će mi se i svi ostali pridružiti. Nadam se da će knjigica biti zanimljiva. :P
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

spiralni ples ima na sajtu od safarica za skinut ja sam je skinula i cak isprintala, mene zanimaju one ritualne sta si spominjala...haloween nesto cini mi se :)
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Dobiti čete i to na forum ali poslije Nove trebam kupiti tintu za skener. Poslati ću ove knjige Hallowwen, Vještice, Uroci, Anđeli, Đavao, Index Magiae, Vidovitost itd., ovo su samo neke koje imam na temu okultnog, nažalost druge nemam jer ih nisam uspjela nabaviti, pa bih vas sve molla ukoliko mi možete pomoći da se domognem nekih od njih.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

marty wrote:Dobiti čete i to na forum ali poslije Nove trebam kupiti tintu za skener.
Tinta za skener? :shock:
Last edited by Baphomet on Mon Dec 31, 2007 12:44 pm, edited 1 time in total.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Znam imam neki čudni skener/printer/kopirka all-in-one čudovište koje sam dobila samo moram još nabavit tintu za njega. Hočete se moći strpiti?
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Emina molim te daj potvrdi jesi li primila Spiralni ples, jer je nevidim u privitku s ostalim knjigama.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Pa, koliko je meni poznato skener radi i bez tinte :)
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

marty wrote:Dobiti čete i to na forum ali poslije Nove trebam kupiti tintu za skener. Poslati ću ove knjige Hallowwen, Vještice, Uroci, Anđeli, Đavao, Index Magiae, Vidovitost itd., ovo su samo neke koje imam na temu okultnog, nažalost druge nemam jer ih nisam uspjela nabaviti, pa bih vas sve molla ukoliko mi možete pomoći da se domognem nekih od njih.
Jel ti znaš dijete, da je skeniranje i objavljivanje zakonom zabranjeno i da vlasnik foruma i websitea-bloga može biti kazneno gonjen ako obajvi te stvari na svojoj domeni.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

marty wrote:Emina molim te daj potvrdi jesi li primila Spiralni ples, jer je nevidim u privitku s ostalim knjigama.
Ovako slat će se preko pp-a.. pssst ;)
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Sa svime sam ja upoznata, bez brige i nikoga ne želim dovoditi u nezgodne situacije, ako ne želite da tako šaljemo ok, recite onda kako, osim pp-a, naravno
Post Reply