Vaš odnos s drugim znakovima

BlueMoon
Posts: 50
Joined: Tue Jul 15, 2008 1:52 am

meni nije tesko biti dobra sa zemljanim znakovima, bikica sam. a podznak blizanac. uglavnom, ljudi koji su gledali moj horoskop kazu da je tesko meni i ljudima samnom. zato, imala sam od seste godine frenda koji rodjen par sati nakon mene.. i tako do nedavno, a od 20.04 do 15.05. smo uvjek imali vise od dvadesetak rodjendanskih tuluma. 90 % drustva su bikovi, pa smo to vrijeme u godini prozvali vremenom opijanja, naravno dok nismo postali odrasli i poceli raditi. i sad mi je decko rodjen 11.05 :lol:
moram priznati, da nisam htjela ulaziti dublje, pa neznam zasto mi to govore. glavna grozota mi je bila kad su mi rekli da je tudman imao horoskop kao ja-od onda stvarno nista ne pitam.
najbolje se slazem s ribama, jer mi je venera u njima, a rakici me osvoje... dok ja biram najgore-blizance, pa nikako na zelanu granu :)
Last edited by BlueMoon on Sat Jul 19, 2008 2:33 pm, edited 2 times in total.
BlueMoon
Posts: 50
Joined: Tue Jul 15, 2008 1:52 am

i lilith.. ja u zivotu nikad nisam bila dobra s nijednom skorpijom,muskom ili zenskom!
sad sam to skuzila, ali uvjek mi u horoskopu pise da se fantasticno slazem sa skorpijama u sexu. ne bih znala...
User avatar
SEVERUS
Posts: 43
Joined: Fri Jan 25, 2008 10:29 am

Hehe,to je moj podznak,pa mozemo da proverimo ako hocesh :D

Ja se ne slazem sa Lavovima istog pola,jer ne trpim nichiju dominaciju niti manipulaciju....deshavalo mi se da par puta dodjem u verbalni,a kao mladji chak i u fizichki sukob sa mushkim pripadnicima tog znaka.Device su mi ok,i mushke i zenske,strelci takodje,a i bikovi i shkorpije.Shto se tiche ostalih znakova,nisam imao prilike da to sa sigurnoshcu utvrdim :D
User avatar
kolli
Posts: 15
Joined: Sun Dec 28, 2008 12:29 am
Location: postojana

ovan podznak vaga

iz iskustva znam da se slažem u globalu sa strijelcima, ovnovima i vodenjacima, te gdjekojom djevicom

a nikako mi ne idu onosi s lavovima
User avatar
Estarioll
Posts: 22
Joined: Sat Nov 29, 2008 12:43 pm
Location: Zagreb

ja sam jarac, podznak djevica.
inače uopće ne obraćam pažnju na horoskope, pogotovo što se prijatelja tiče... jedino sam iz dosadašnjeg iskustva zaključio kako si baš i ne odgovaram s blizancima, te sam (barem do sad) najkvalitetnije veze (jedine prave veze od svih loših pokušaja :D jedna prijašnja i jedna koja sad traje preko godinu dana) ostvario jedino s bikovima.
User avatar
Blizanka
Posts: 6
Joined: Sat May 02, 2009 5:08 pm

blizanac/blizanac
i slazem se sa svima osim sa sobom. :mrgreen:
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Rak, podznak djevica... Najbolje mi odgovaraju vagice i blizanci u prijateljstvima, djevice mi redovito dignu tlak ali su mi i privlačne, rakove opcenito simpatiziram, s bikovima najbolje surađujem
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Bastet
Posts: 61
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:38 pm

njušim muške rakove na kilometar :D meni su jedostavno specifični
Ut sementem feceris, ita metes.
Vivian
Posts: 19
Joined: Wed Dec 31, 2008 10:12 pm

Hmm, ja sam ovnica, i jako se dobro slažem s prijateljicama ovnicama, dok s ovnovima suprotnog spola dosad nisam imala prilike ulaziti u neke dublje odnose. Al u jedno sam se stvarno uvjerila, i to više puta, a to je odnos ovnova i škorpiona :shock: Tu jednostavno netko mora popustiti ako želite zadržati vezu, a i jedan i drugi znak imaju preveliku dozu ponosa da bi popustili. Mislim da je odnos ova dva znaka najbolje sročiti ovako: jako puno strasti u vezi, međusobno se jako privlače, ali osobnosti ne dozvoljavaju da strast prijeđe u nešto više.
jello
Posts: 5
Joined: Wed Aug 19, 2009 10:22 am

blizanac-a podznak- vaga.
sve se slaže.
najbolje se slažem rakovima i djevicama.
:D
DARE TO BELIEVE!
Once you make a decision, the universe conspires to make it
happen.
Ralph Waldo Emerson
Post Reply