Što ste po horoskopu?

Što ste po horoskopu?

Ovan
6
8%
Bik
5
7%
Blizanci
6
8%
Rak
3
4%
Lav
8
11%
Djevica
7
9%
Vaga
9
12%
Škorpion
5
7%
Strijelac
7
9%
Jarac
9
12%
Vodenjak
2
3%
Ribe
9
12%
 
Total votes: 76
User avatar
babuhab
Posts: 89
Joined: Fri Dec 12, 2008 5:11 pm
Location: zagreb

riba
User avatar
NekoChan5665
Posts: 9
Joined: Sun Sep 07, 2008 10:15 am

bik :D
User avatar
hefest
Posts: 22
Joined: Sun Aug 10, 2008 4:07 pm

rak, podznak djevica :lol:
User avatar
merlin715
Posts: 113
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:05 pm
Location: Zagreb

Ja sam blizanac, a u podznaku sam vaga...
kuhim
Posts: 13
Joined: Tue Aug 18, 2009 5:48 pm
Location: Zagreb

tallamasca wrote:Ja sam u znaku djevica, a u podznaku vodenjak.

:P i ja, identično....
dudekkvin
Posts: 2
Joined: Tue Aug 18, 2009 9:46 pm

vaga, podznak strijelac
mystical_virgin
Posts: 15
Joined: Fri Sep 11, 2009 5:54 pm

djevica sam po horoskopu, u podznaku sam nesto izmedu vage i skorpiona, razliciti izvori daju razlicite informacije, iako kazu da imam puno i previse toga od skorpije!

tipicna sam djevica - izvana hladna, proracunata, koji put i previse materijalist, preuredna ili preneuredna, sve znam i mogu sama i ne volim da mi se netko petlja, pedantna i najbolje funkcioniram sama. previse zivcana sa puno i previse dilema, ne toliko svadljiva, koliko previse sklona tome da se izborim za ono sto mi pripada pa ljudi misle da sam svadljiva! jako sumnjicava, sklona analiziranju tudih misli, rijeci, djela, pokreta, poruka.. svega.. do te mjere da samu sebe opteretim i odmah nervoza na zeludac.

sto se podznaka tice.. - vjerujem da sam skorpion jer sam uzasno, ali uzasno osvetoljubiva. takoder, kao i jedna od karakteristika djevice, na prvi pogled hladna, nepristupacna, ali kad me se bolje upozna - najmilije stvorenje na svijetu - ista stvar je i sa skorpionima - nadalje, vele da djevice imaju blagi pogled, dok su kod skorpiona jako izrazene oci i da imaju nesto u ocima.. - primjecujem kod sebe, uvijek naglasavam oci i receno mi je i na temelju pogleda da sam to sto jesam u podznaku.
osim toga, moje se povjerenje, emocije i lijepe rijeci moraju zasluziti - ne otvaram se svakome, iako sam jako komunikativna i drustvena osoba, koji put rodeni voda, ali samo medu ljudima koje jako dobro poznajem i koje volim usmjeravati! volim kontrolu nad svim i svakim - ne dopustam da mi se nareduje i da me se kontrolira, ako mi se netko zamjeri - unistavam, ako me se uvrijedi - ubijam! cekam i vracam.. spremna sam i godinama cekati da se osvetim.. i nije se jednom desilo takvo sto!! i koji put previse kazem... ali kad sutim - nije dobro i kad netko napravi stvarno neki teski shit - dogada se da velim samo jedno - sad sutim, a kad sutim nije dobro.. - dalje nema vise komentara ni pitanja ni objasnjenja. druga strana je to znala shvatiti kao zafrkanciju, a onda se desilo nakon nekog vremena da sam izgubila kontrolu - svjesno i pocela pucati tamo gdje najvise boli! svakom loncu poklopac kako bi se reklo, vracanje na finjaka i vrijedanje na finjaka, ali to sam samo ja - ne volim da me se vrijeda i borim se za ono sto je moje!!
ljubomora?! ne bih rekla da se radi o ljubomori, barem ju nikad ne bih priznala, naravno - nesigurna nisam, ali imam principe kojih se drzim i ako netko prede granicu - djelujem - pa ljudima djeluje kao ljubomora!
User avatar
babuhab
Posts: 89
Joined: Fri Dec 12, 2008 5:11 pm
Location: zagreb

sto mozete reci kakve su ribe?? neznam neko prica jedno drugi drugo.hmm ako mi mozete reci rodj. sam 25.2.89. pwss :) hvala
User avatar
Bastet
Posts: 61
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:38 pm

babuhab wrote:sto mozete reci kakve su ribe?? neznam neko prica jedno drugi drugo.hmm ako mi mozete reci rodj. sam 25.2.89. pwss :) hvala
najbolje!!!! :D
navodno smo teški mazohisti i nikad nismo sretne, čak i kad smo sretne, nesretne smo jer smo sretne! eto, tako mene opisuje moja najbolja frendica koja me zna više od sebe.
Ut sementem feceris, ita metes.
User avatar
babuhab
Posts: 89
Joined: Fri Dec 12, 2008 5:11 pm
Location: zagreb

Bastet wrote:
babuhab wrote:sto mozete reci kakve su ribe?? neznam neko prica jedno drugi drugo.hmm ako mi mozete reci rodj. sam 25.2.89. pwss :) hvala
najbolje!!!! :D
navodno smo teški mazohisti i nikad nismo sretne, čak i kad smo sretne, nesretne smo jer smo sretne! eto, tako mene opisuje moja najbolja frendica koja me zna više od sebe.


ma da hahha ajde suuuuper ondaa :)))))) :D :lol:
Post Reply