Što ste po horoskopu?

Što ste po horoskopu?

Ovan
6
8%
Bik
5
7%
Blizanci
6
8%
Rak
3
4%
Lav
8
11%
Djevica
7
9%
Vaga
9
12%
Škorpion
5
7%
Strijelac
7
9%
Jarac
9
12%
Vodenjak
2
3%
Ribe
9
12%
 
Total votes: 76
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Koji ste horoskopski znak? Odgovara li standardni opis horoskopskog znaka vašoj osobnosti?

Ja sam rak. U globalu se dosta mogu poistovjetiti s karakteristikama raka, i kad gledam ostale rakove oko sebe većinom će također karakteristike rakova biti prisutne samo će kod nekog biti više kod nekog manje izražene. Koje standardne karakteristike horoskopskog znaka kod vas vrijede, a koje ne?

Postavljena je i anketa - tek tolko da vidimo koji horoskopski znakovi prevladavaju na forumu..
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

i ja sam rak
"..too weird to live, too rare to die.."
Strijelac
Posts: 2
Joined: Sat Jan 19, 2008 5:22 pm

emina wrote:Koji ste horoskopski znak? Odgovara li standardni opis horoskopskog znaka vašoj osobnosti?

Ja sam rak. U globalu se dosta mogu poistovjetiti s karakteristikama raka, i kad gledam ostale rakove oko sebe većinom će također karakteristike rakova biti prisutne samo će kod nekog biti više kod nekog manje izražene. Koje standardne karakteristike horoskopskog znaka kod vas vrijede, a koje ne?

Postavljena je i anketa - tek tolko da vidimo koji horoskopski znakovi prevladavaju na forumu..
Ja sam tipični strijelac, poznih godina. To znači da kad gledam svoju kćer koja je isto strijelac mladih godina vidim iste karakteristike svoje neodgovorne mladosti,svoje lude otvorenosti i svoje naivnosti. Neke osobine s godinama ostaju jer su naprosto dio tog znaka (uvijek dugačak jezik i uvijek istina u lice) a neke se ublažuju zavisno od okolnosti, životnih lekcija i raznih učitelja od kojih strijelac uči na najteži način jer se ne da ukalupiti a slobodu brani pod svaku cijenu. Što sam starija vidim da sam trenutak rođenja ima sudbinski značaj i određuje čvrsti kostur životnog puta unutar kojega su, dabome, mogući razni aspekti (ali to astrolozi jako dobro znaju). :)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ja sam u znaku djevica, a u podznaku vodenjak.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Strijelac, podznak Vodenjak
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Meni nikad neće bit jasno zašto se svi izvlače, kad naprave neku glupst, pa to i to sam u horoskopu... Kao ono nisi ništa drugo mogao/la od mene očekivat ..
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

ja sam riba - djevica
User avatar
Bastet
Posts: 61
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:38 pm

riba, oh u većini slučajeva prava riba, sve vrijedi za mene... a tu i tamo malo zakuham, ipak sam lav u podznaku...
Ut sementem feceris, ita metes.
User avatar
Carol Anne
Posts: 5
Joined: Mon Mar 03, 2008 12:28 am
Location: Living Hell

bik :twisted:
User avatar
carolina
Posts: 62
Joined: Sat Feb 09, 2008 1:19 pm

lav,podznak rak
Post Reply