slucajnost ili urok

Post Reply
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Sto znaci kad ti neko baci jaje u dvoriste. To jaje nije bilo slomljeno nego cijelio jaje. Moj decko je nasao jaje u dvoristu. Zanima me da li je u pitanju neki urok i ako jeste kako ga otkloniti.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

moze lagano biti da je . meni je davno bilo postavljeno jaje da nagazim na njega imala sam srecu sto me je u trenutku kada sam htijela izac imala telefonski poziv od moje svekrv. da sam stala na jaje ostala bi na mjestu mrtva, to mi je rekao hodja. kako je izgledalo jaje, dali je bilo sa necim naljepljeno? nebi ti preporucila da skidas sama, jer sa time se nije igrati.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Obicno jaje, kolko znam nije imalo naljepnicu niti ista na njega. Otac mog decka ga je razbio to znam.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

zavisi kome je bilo namjenjeno, inace je sve uredu nema nikakvih problema? moguce je da slucajno to desilo djeca mozda bacila
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Pa nema nikakvih problema, sve je ok, niko se ne svadja sa nikim i tako to.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

mozda je stvarno slucajnost, ili je bilo nekome namjenjeno a tvoj decko je nasao i stime spasio doticnu osobu. ovdje ima iskusnije od mene i mozda bi bilo lijepo da i drugi napsu svoje misljenje.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Znam da ima, medjutim dosta njeih se vi se ni ne javlja. Kao sto vidis bio je prije aktivniji forum.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

znas ima svako neki problemcic, kod mene je bila selidba, pa nije internet najbolje radio , radim u 3 smijene nekada i po 14 sati na dan. ili je racunalo i tako ti to ide
veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

u crnoj magiji jaje oduvijek ima posebno značenje , ako nešto takvo pronađete na svom dvorištu ili vrtu , bilo bi dobro da to pažljivo uzmete i bacite u vodu tekućicu , ako nemate u blizini nikakvi potok ili rijeku , trebalo bi to odnijeti na neko mjesto udaljeno od vaše kuće i zakopati, pozdrav veronika , slučajnosti ne postoje, to imajte uvijek na umu.
Post Reply