Dali neko zna za magiju sa izgorjelim sibicama?

Post Reply
scoby
Posts: 4
Joined: Fri Jun 01, 2012 9:41 pm

Ovakvo isto pitanje sam postavila na vec jednom forumu, nikom nije poznat taj ritual, nadam se da ce mi ovdje neko odgovoriti.
Interesujeme dali neko zna za magiju ili vradzbinu koja se pravi sibicama, klipicima kao sto cackalice i slicno?
U kuci kojoj zivim prilikom ciscenja kuce nalazim izgorjele sibice i cackalice. Nekad ih nalazim samo polozene po coskovima, vecinom su zadivene u lajsne na plafonima prostorija ili u kutovima podova. Jednom prilikom sam detaljno cistila kupatilo izvukla sam tus kabinu da bi je detaljno ocistila jer se osjetio uzasan smrad, nasla sam oko 10-ak sibica,
Sibice su samo na vrhu izgorjele, ostatak sibica je neizgorit. Ovo nalazenje izgorjelih sibica traje neki godinu dana vec. Zivim sa petoclanom porodicom, i koga god pitam za sibice kunu se svime na svijetu da nisu oni. Nevjerujem da bi iko od prijatelja koji mi dolaze uradio ovako nesto, jer je nemoguce uraditi ovako nesto a da ja nevidim. Kupatilo koristimo samo mi ukucani, postoji poseban wc koji koriste samo gosti. Zna li iko sta znaci ova magija sta je svrha te magije?

Unapred hvala
great9
Posts: 11
Joined: Mon May 28, 2012 10:02 pm

paljenje tih šibica, na wc-u, nema veze s magijom.
scoby
Posts: 4
Joined: Fri Jun 01, 2012 9:41 pm

Mislim da jeste neka magija u pitanju, ili bar namjera da se ostvari magija na neki nacin. Ocigledno ni ovdje necu dobiti odgovor.
User avatar
Miriam
Posts: 66
Joined: Tue May 22, 2012 1:23 pm
Location: Split

ja isto neznam a s obzirom da na forumu nema skoro pa nikog od iskusnijih moj je savjet jedino pročačkat po netu samostalno...
Non quia difficilia sunt non audemus, sed quia non audemus difficilia sunt.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

nisam cula zato mislim da ti Shedow moze odgovoriti, vjerujem da ti netko nesto radi, koliko si sigurna da nisu tvoji ukucani ( nevjerujem da bi ti netko rekao da je on ako radi protiv tebe), to je moje misljenje.

raspitat cu se, Ljubav i svijetlo na tvojem putu, nada
scoby
Posts: 4
Joined: Fri Jun 01, 2012 9:41 pm

Mnoge sam pitala, niko ama bas nista nezna. Raspitaj se ako mozes, bas me interesuje sta bi to moglo da bude. Hvala Nado :)
veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

za urok sa izgorjelim sibicama definitivno se radi o uroku.
moras znati da svi uobicajeni predmeti na inace neuobicajenim mjestima moraju izazvati sumnju i pozornost, predlazem ti da napravis jednostavno ciscenje prostora.
sibice ne dirati golom rukom. pomesti ih ili se posluzi usisavacem, vrecicu od usisavaca odmah baciti u smece izvan svoje kuce i dobro oprati ruke.

obrati paznju na ljude koji dolaze u kucu. ovo ti mora dolaziti nekako odvana.
veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

za zastitu stambenog prostora predlazem ti jednostavnu magiju ,nabavi dosta zrnaca tamjana i ruzmarinovog ulja .s unutrasnje strane ulaznih vratiju , balkonskih vratiju ako imas isvih prozora poslozi sedam zrnci tamjana ,razmak nije bitan ,a sa vanjske strane ulaznih vratiju ivanjske strane svih prozora ustanu ili kuci kapni par kapi ruzmarinovog ulj .ovo ti je najbolja zastita stambenog prostora.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

hvala ti veronika, sto si odgovorila, nisam jos nista saznala
Post Reply