Uroci i mala dijeca

User avatar
Miriam
Posts: 66
Joined: Tue May 22, 2012 1:23 pm
Location: Split

Čula da ako je na neku osobu bačen urok a ona recimo ima malo dijete u kući da se nesmiju radit nikakve čini za otklanjanje uroka zbog djeteta..
jedino da se recimo smije stavit krupna sol u neki papirić na vrh ormara koja bi kao tribala skupit neg. energiju...
znali netko nešto više o ovome ??
Non quia difficilia sunt non audemus, sed quia non audemus difficilia sunt.
User avatar
MarcelDominus
Posts: 63
Joined: Wed Apr 11, 2012 11:20 am

Miriam wrote:Čula da ako je na neku osobu bačen urok a ona recimo ima malo dijete u kući da se nesmiju radit nikakve čini za otklanjanje uroka zbog djeteta..
jedino da se recimo smije stavit krupna sol u neki papirić na vrh ormara koja bi kao tribala skupit neg. energiju...
znali netko nešto više o ovome ??
Inače magija se vrlo loše odražava na decu uključujući i ljude koji je samo sklidaju
, kao dokaz možemo uzeti bosanskog imama Bulgarija(nadam se da sam pravilno napisao) ali uroci se moraju skidati, stoga preporucujem da se dete zastiti kako bi i sebe zastiltili recimo prsten privezan na crveni konac koji je predhodo okupan u blagosolovljenoj vodi(nadam se da sam pomogao)
Omnipotens accipere preces in pro regionem quod dedit nobis
User avatar
Miriam
Posts: 66
Joined: Tue May 22, 2012 1:23 pm
Location: Split

MarcelDominus wrote:
Miriam wrote:Čula da ako je na neku osobu bačen urok a ona recimo ima malo dijete u kući da se nesmiju radit nikakve čini za otklanjanje uroka zbog djeteta..
jedino da se recimo smije stavit krupna sol u neki papirić na vrh ormara koja bi kao tribala skupit neg. energiju...
znali netko nešto više o ovome ??
Inače magija se vrlo loše odražava na decu uključujući i ljude koji je samo sklidaju
, kao dokaz možemo uzeti bosanskog imama Bulgarija(nadam se da sam pravilno napisao) ali uroci se moraju skidati, stoga preporucujem da se dete zastiti kako bi i sebe zastiltili recimo prsten privezan na crveni konac koji je predhodo okupan u blagosolovljenoj vodi(nadam se da sam pomogao)
kakav triba bit prsten i kako ga nositi ?
Non quia difficilia sunt non audemus, sed quia non audemus difficilia sunt.
User avatar
MarcelDominus
Posts: 63
Joined: Wed Apr 11, 2012 11:20 am

Miriam wrote:
MarcelDominus wrote:
Miriam wrote:Čula da ako je na neku osobu bačen urok a ona recimo ima malo dijete u kući da se nesmiju radit nikakve čini za otklanjanje uroka zbog djeteta..
jedino da se recimo smije stavit krupna sol u neki papirić na vrh ormara koja bi kao tribala skupit neg. energiju...
znali netko nešto više o ovome ??
Inače magija se vrlo loše odražava na decu uključujući i ljude koji je samo sklidaju
, kao dokaz možemo uzeti bosanskog imama Bulgarija(nadam se da sam pravilno napisao) ali uroci se moraju skidati, stoga preporucujem da se dete zastiti kako bi i sebe zastiltili recimo prsten privezan na crveni konac koji je predhodo okupan u blagosolovljenoj vodi(nadam se da sam pomogao)
kakav triba bit prsten i kako ga nositi ?
U magici prstenje (i ostali nakit) je obicno od srebra, dakle uzmi nov prsten(ne previse glomazan) i urezi inicijale svog magijskog imena(ako radis za drugu osobu urezi inicijale njenog obicnog ili magijskog imena) zatim okupaj u blagoslovljenoj vodi tako sto ces tri puta mesati u pravcu kazaljke na satu, a nositi mozes po zelji, ili kao prsten ili kao lancic)
Omnipotens accipere preces in pro regionem quod dedit nobis
User avatar
Miriam
Posts: 66
Joined: Tue May 22, 2012 1:23 pm
Location: Split

U magici prstenje (i ostali nakit) je obicno od srebra, dakle uzmi nov prsten(ne previse glomazan) i urezi inicijale svog magijskog imena(ako radis za drugu osobu urezi inicijale njenog obicnog ili magijskog imena) zatim okupaj u blagoslovljenoj vodi tako sto ces tri puta mesati u pravcu kazaljke na satu, a nositi mozes po zelji, ili kao prsten ili kao lancic)[/quote]

ne radim za sebe nego za muža kojeg ću teško nagovorit da nosi taj presten s obzirom da on ne viruje čak ni u horoskop a magija je za njega "špansko selo"...
i jedno glupo pitanje ali jbg neznam pa ću pitat šta je to magijsko ime ?
Non quia difficilia sunt non audemus, sed quia non audemus difficilia sunt.
User avatar
MarcelDominus
Posts: 63
Joined: Wed Apr 11, 2012 11:20 am

Miriam wrote:U magici prstenje (i ostali nakit) je obicno od srebra, dakle uzmi nov prsten(ne previse glomazan) i urezi inicijale svog magijskog imena(ako radis za drugu osobu urezi inicijale njenog obicnog ili magijskog imena) zatim okupaj u blagoslovljenoj vodi tako sto ces tri puta mesati u pravcu kazaljke na satu, a nositi mozes po zelji, ili kao prsten ili kao lancic)
ne radim za sebe nego za muža kojeg ću teško nagovorit da nosi taj presten s obzirom da on ne viruje čak ni u horoskop a magija je za njega "špansko selo"...
i jedno glupo pitanje ali jbg neznam pa ću pitat šta je to magijsko ime ?[/quote]

nije uopce glupo pitanje,Svako ko se bavi magijom neki duzi period treba da ima magijsko ime, naime, to je ime po kojem si poznata u krugovima magije ili u svom kovenu, dakle nadji nesto sto ti se svidja i sto je ujedno povezano sa tobom na neki nacin ali nemoj zuriti da ne smislis nesto sto ti se ne svidja, mozes urezati i inicjale svog obicnog imena(ja takodje imam devojku sa istim problemom
Omnipotens accipere preces in pro regionem quod dedit nobis
User avatar
Miriam
Posts: 66
Joined: Tue May 22, 2012 1:23 pm
Location: Split

a zašto to magijsko ime nebi mogla dati neka iskusnija osoba koja je "dublje u magiji"..ili je to znak sazrijevanja osobe pa da sama odredi..
Non quia difficilia sunt non audemus, sed quia non audemus difficilia sunt.
User avatar
MarcelDominus
Posts: 63
Joined: Wed Apr 11, 2012 11:20 am

Miriam wrote:a zašto to magijsko ime nebi mogla dati neka iskusnija osoba koja je "dublje u magiji"..ili je to znak sazrijevanja osobe pa da sama odredi..
Nazalost, ne znam odgovor na tvoje pitanje, ali verovatno zato sto te niko ne poznaje kao ti samu sebe
Omnipotens accipere preces in pro regionem quod dedit nobis
User avatar
Miriam
Posts: 66
Joined: Tue May 22, 2012 1:23 pm
Location: Split

e pa onda triba proradit na sebi puno..koncetraciji i znanju.. da nebi ego odredio ime... a to nebi bilo dobro..
Non quia difficilia sunt non audemus, sed quia non audemus difficilia sunt.
User avatar
MarcelDominus
Posts: 63
Joined: Wed Apr 11, 2012 11:20 am

Miriam wrote:e pa onda triba proradit na sebi puno..koncetraciji i znanju.. da nebi ego odredio ime... a to nebi bilo dobro..
Upravo, ali ne znam zasto, imam jako dobar osecaj vezano za tebe
Omnipotens accipere preces in pro regionem quod dedit nobis
Post Reply