poslovna magija

Post Reply
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Koji ritual moze koristiti da se bude bolji na poslu, da se bolje obavlja posao?Moze i biljka koja bi pobosljala rad i komunikaciju jer radim u poslu gdje sam stalno sa ljudima u kontaktu.Voljela bi da mi date neki ritual, amajliju ili bilo sto drugo sto mowe da se nose uz sebe da bi mi privuklo bolju komunikaciju na poslu .
Prometej
Posts: 39
Joined: Mon Feb 07, 2011 9:57 am

little wich wrote:Koji ritual moze koristiti da se bude bolji na poslu, da se bolje obavlja posao?Moze i biljka koja bi pobosljala rad i komunikaciju jer radim u poslu gdje sam stalno sa ljudima u kontaktu.Voljela bi da mi date neki ritual, amajliju ili bilo sto drugo sto mowe da se nose uz sebe da bi mi privuklo bolju komunikaciju na poslu .
Preporučam ti da sama konstruiraš ritual :ugeek:
Napiši si ciljeve na papi,r prouči što ti je sve potrebno za ritual (element, boja, biljka, dan, faza mjeseca, sat) i sama napravi ritual... bolje će ti koristiti nego bilo koji drugi koji nisi sama pisala...
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Ok hvala ti puno, napravit cu sama ritual
User avatar
Shadow
Posts: 66
Joined: Tue Apr 07, 2009 1:17 am
Location: Montenegro , Podgorica

Biljka opisana ovdje http://en.wikipedia.org/wiki/Eutrochium, i Vrazje pertle ( razne vrste roda Viburnum, najcesce V.opulus, V. prunifolium i sl. ) donose posao i vise novca.
Duvan ( Nicotina Tobacco ) se u kombinaciji sa nekom od gore pomenutih koristi za kontrolisanje sefa, sa Paculijem, i Cimetom , za povecanje plate i sl.

Magnetit i Pirit se koriste u ritualima i teglama za privlacenje novca, posla i srece na poslu.

Lazarkinja ( Aperula odorata ) se u kombinaciji sa drugim biljkama i/ili mineralima koristi za poboljsnaje liderskih kvaliteta na poslu.

Evo jedne formule za takve prilike ( sa mog bloga ) na engleskom je al je jednostavno za razumjeti i prevesti

High Job oil ( or Executive oil )

This is my formulation for condition oil used to attain business success, get collogues admiration, impress boss, get a raise, and improve leadership qualities.

• Gravel root, smaller piece or chips
• Master root
• Sampson Snake root
• Five Finger’s grass
• Essential oil of Bergamot
• E. oil of Benzoin
• E. oil of Cedar ( just a few drops )

All in base oil of course.



Nadam se da pomaze :) Blagislovi
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Hvala na informacijama.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

Visoki Posao ulja (ili izvršni ulje)

Ovo je moja formulacija stanja ulja se koriste za postizanje poslovnog uspjeha, dobiti collogues divljenje, impresionirati šefa, dobiti povišicu, te poboljšanje kvalitete vođe.

Šljunak Korijen, manji dio ili čips
Master korijen
Sampson Snake korijen
Pet Finger je trava
• Eterično ulje bergamota
• E. ulje benzoin
• E. ulje Cedar (nekoliko kapi)

Sve u baznog ulja naravno.

ovo sa crvenim mi je nepoznato, mozes li mi vise objasniti o cemu se radi?

ljubav i svijetlo
Post Reply