Zna li neko neke dobre čini? :)

Post Reply
User avatar
anngellika
Posts: 45
Joined: Tue Nov 29, 2011 9:38 pm
Location: Srbija

Zdravo, ljudi! Ja sam iz Srbije, nova sam na blogu. Imam 3 godine iskustva u veštičarenju i, nakon 3 godine, stotine čini, gomile pročitane literature i svega ostalog, ponestalo mi je inspiracije... :roll: Evo, već par nedelja ja ne mogu da odradim ni jedne dobre čini, pa se u zadnje vreme prepuštam proučavanju mitologije... Ima li neko neku dobru ideju? Hvala u unapred, lots of love and kisses, angie <3
I'm just different, but people call me crazy...
User avatar
nickmiau
Posts: 26
Joined: Mon Mar 08, 2010 6:39 pm

jel ti smatraš da se vještičarstvo sastoji samo od bacanja čini? ne znam ja šta si ti to onda proučavala u te tri godine :?
RodSvarogPerunVeles
Posts: 21
Joined: Thu Sep 01, 2011 9:40 pm

anngellika wrote:Zdravo, ljudi! Ja sam iz Srbije, nova sam na blogu. Imam 3 godine iskustva u veštičarenju i, nakon 3 godine, stotine čini, gomile pročitane literature i svega ostalog, ponestalo mi je inspiracije... :roll: Evo, već par nedelja ja ne mogu da odradim ni jedne dobre čini, pa se u zadnje vreme prepuštam proučavanju mitologije... Ima li neko neku dobru ideju? Hvala u unapred, lots of love and kisses, angie <3
Po mom skromnom misljenju, prvi korak u bavljenju okultizmom bi trebao biti proucavanje mitologije, pa, eto te na pocetku, drz se mitologije, vizualiziraj slike bogova, lagano gradi panteon, onda ces shvatiti koliko su cini koje si pisala i upotrebljavala bez osnovnih slika bogova besmislene.
Kiss
Markosr
Posts: 9
Joined: Fri Jul 29, 2016 1:10 pm

Crna magija mi je skoro uništila život.Preživeo sam tešku muku kada mi je jedna gdja iz Beograda skidala.Mučnina,nesvestica i povraćanje neke zelene tečnosti je trajalo par dana a bio sam na ivici samoubistva jer sam sve u mesec dana izgubio.Posao,prijatelji,porodica..sve mi je bilo uništeno.Nakon skidanja magije,prošlo je mesec dana da se sve vrati u normalu.Imam sada osecaj kao da se nista lose nije desavalo.Ako zelite kontakt te osobe da vam pomogne,kontaktirajte me na mail [email protected] je cudo i preporucujem je svima koji zele da rese ozbiljno svoj problem
Post Reply