Romkinje

zoran1
Posts: 8
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:56 am

Pa jako zanimljivo,nisam vec 19 godina cuo da neko gleda u grah,100 posto se bavi i skidanjem magije i to verovatno na pravi nacin. Gde je ona mislim gde zivi?koji grad?
zoran1
Posts: 8
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:56 am

Jos nesto,grah je ne pogresiv sto se tice svega,tako da sigurno nemas nista ako ti je ona rekla.
User avatar
nina8
Posts: 11
Joined: Wed Sep 14, 2011 1:05 pm

Živi u Sisku. Stvarno se na njoj vidi da joj to dobro ide, čini mi se jako sigurnom u sve što govori. I što mi se još sviđa kod nje je da se ne "oglašava" okolo i nema određenu cijenu. Kaže da svatko da onoliko koliko hoće ako je u mogućnosti. Ja tu ženu poznam još od malena ali sam tek nedavno saznala da gleda u grah.
zoran1
Posts: 8
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:56 am

Verovatno ona pomaze ljudima kojima treba pomoc,u tvom slucaju hvala bogu nije imala sta da radi pa ti je samo prorekla buducnost,to je moja pretpostavka. Jel bi mogla nekako da saznas jel ona pomaze ljudima i na koji nacin?jel mozda ona vlajna? Bio bih ti zahvalan na tome zaista!
User avatar
nina8
Posts: 11
Joined: Wed Sep 14, 2011 1:05 pm

pokušat ću. jer i mene zanima. kad uhvatim vremena otići ću do nje pa ti javim šta sam saznala. :D

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://e.exps.me
zoran1
Posts: 8
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:56 am

Ja se nadam da je to zena koju pokusvam naci skoro 19 godina,bio bih ti i vise nego zahvalan na informaciji o njoj. Naravno prvo da saznamo jel uopste pomaze i na koji nacin jer samo jedan nacin u sustini je pravi sve ostalo je neuspesno.
Post Reply