crna magija ili prst sudbine

Post Reply
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

da pocnem ovako ja i decko smo bili u vezi 6 godinq i raskinli oko neke sitnice ali se nenormalno volimo non stop smo se svadjali i vracali jedno drugom s tim sto sada ne znam kako ce biti; juce smo raskinuli a danas ide na brod, i,ao je udes i ostecena su njegova kola koja su bila nase ljubavno gnijezdo ali nije u tom udesu bio on kriv nego drugi momak;dan poslije udesa smo se posvadjali i ja sam rekla nesto sto nisam smjela; cudno mi je to sto su se unistila kola ali i nasa veza: ali postoji mogucnost za pomirenjem ako se neke stvari promjene sto nisu cijelih 6 godinq; e sqd mene zanima dq li postoji mogucnost da nam neko radi iza ledja ili tako to?crna magija? jer znam dostq ljudi koji ne bi voljeli da smo zajedno; bila bi zahvalna ako bi mi neko rekao svoje misljenje o tome
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

da pocnem ovako ja i decko smo bili u vezi 6 godinq i raskinli oko neke sitnice ali se nenormalno volimo non stop smo se svadjali i vracali jedno drugom s tim sto sada ne znam kako ce biti; juce smo raskinuli a danas ide na brod, i,ao je udes i ostecena su njegova kola koja su bila nase ljubavno gnijezdo ali nije u tom udesu bio on kriv nego drugi momak;dan poslije udesa smo se posvadjali i ja sam rekla nesto sto nisam smjela; cudno mi je to sto su se unistila kola ali i nasa veza: ali postoji mogucnost za pomirenjem ako se neke stvari promjene sto nisu cijelih 6 godinq; e sqd mene zanima dq li postoji mogucnost da nam neko radi iza ledja ili tako to?crna magija? jer znam dostq ljudi koji ne bi voljeli da smo zajedno; bila bi zahvalna ako bi mi neko rekao svoje misljenje o tome kada se svadate vec radi sitnice sto ce biti kad budu veci problemi?
razmisli koje su stvari radi cega dolazi do svadja, sto ti smeta na njemu.

nesto moras promjeniti u vezi jer uvjek su neke sitnice , ako te na njemu nesto nervira neces moci promjeniti njega jedino ti se mozes promjeniti i nitko drugi
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Hvala na odgovoru, slazem sa tvojim odgovorom. Ovaj post sam postavila cim smo raskinuli ali smo se u medjuvremenu pomirili i o dasta smo prica;l os vima stavrima, tako da smo shvatili sto je problem, treba jos da pricamo, ali u sustini sam kasnije razmislila sto je problem. Taj dan kad sam postavila post bila sam tuzna, a sada ne mislim da je toliko u pitanju crne magija koliko nerazumjeavanje.
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Komunikacija je cesto problem... svi uvijek imamo svoje ideje ispravnosti, razumijevanja odreenih rijeci, nacina pokazivanja osjecaja, ponasanja... a pri tome uopce ne dozvoljavamo mogucnost da partner ima drugacije, odnosno da nase nije univerzalno...

Zato je razgovor nuzan/pozeljan u partnerskim odnosima, i to o svim temama... naravno, uz zrelost za razgovor, a ne durenje i sl. :D
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Slazem se sa tome, mada u ovom slucaju se moj decko durio a ne ja, ja sam samo izgovorila pogresno rijec i na to se naljutio bio. Ti si pshihoteraput? jeli?ako sam dobro shvatila iz prethodnih postova.Moj problem sa deckom je taj sto sam brzopleta i temperamentna i sve sto mislim kazem i kad ne bi trebalo.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

iskrenost je lijepa vrlina, neznam zbog cega ga trpis.tvoja je odluka sto ces raditi.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

pa zato sto ga volim i zato sto mislim da mozemo probleme rijesiti razgovorom, eto zato, ako i dalje bude ovako poslije dobrog razgovora onda je sigurno da necu biti vise sa njim.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

pa jeste ali ja nekad kazem neke teskje rijeci koje nisam ni mislila da kazem jer sam brzopleta i to povrijedi osobu, bilo da je u pitanju moja porodica i decko, slazem se da treba da budem iskrena ali da budem prevcise temperamentan ne jer zbog toga sam imala mnogo losih situacija u zivotu, mada ja vise volim da budem mirna.
Post Reply