Naucena od Vila

Post Reply
zoran1
Posts: 8
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:56 am

Jel neko mozda poznaje vlasku ili neku drugu vracaru koja gleda u pasulj priziva vile i tome slicno? Ako neko poznaje nek mi se javi na mail,placam poprilicno za tu informaciju. Veliko hvala unapred! [email protected]
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

zorane , mozes mi objasniti priziva Vile-zbog cega ih trebas ili nesto drugo?
zoran1
Posts: 8
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:56 am

Da pojasnim,priziva vile znaci da radi uz pomoc istih i da je naucena od njih. Ja iz iskustva od pre 19 godina znam da samo takva zena zna pravi nacin rada i jedini koji je 100 posto uspesan za skidanje magije,sve osalo je sarlatanizam provereno!
User avatar
Shadow
Posts: 66
Joined: Tue Apr 07, 2009 1:17 am
Location: Montenegro , Podgorica

Ne bih se slozio sa vasom izjavom, previse je generalizovana, i iskreno subjektivna. Slazem se na Balkanu je previse ljudi koji se kao varalice ili ljudi sa povrsnim znanjem bave spiritualnim radom, ali vec na ovom sajtu ima odredjen broj ljudi koji bi mogli ako ne bolje, makar isto napraviti.

Posaljite e mail vlasnici ovog sajta www.vlaskamagija.com, siguran sam da ce vam ona dati kontakt jer poznaje mnogo Vlahinja koje zive i rade u Istocnoj Srbiji, practeci tradiciju. I cisto sumnjam da ce va naplatiti za informaciju :)

Sa Srecom
Shadow
zoran1
Posts: 8
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:56 am

Vec sam kontaktirao vlasnicu sajta Jasnu Jojic ali ni ona ne zna pravu osobu koja moze odraditi posao kvalitetno,nazalost.
User avatar
Shadow
Posts: 66
Joined: Tue Apr 07, 2009 1:17 am
Location: Montenegro , Podgorica

Mozete poslati i mejl, ili pozvati autora Zlatimira Pantic-a , on takodje poznaje veliki broj Vlahinja, kao i sam sistem Vlaske magije
Post Reply