Razlike u magiji (crna, bijela, siva)

User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Da zaključimo već jednom ovo sa snovima.

Razlozi zašto nikome od vas ne mogu apsolutno ništa napraviti (osim hermiju) su:

1. ne znam ništa o vama osim vašeg nicka na forumu (iako nisam svih zapamtila)

2. ne znam kako izgledate (slika mi može pomoć samo da vidim kako vam lice izgleda,ali puno veći izgledi za uspjeh je da vas vidim u živo)

3.Svaka osoba drukčije reagira na to, a ne namjeravam odgovorat ukoliko budete imali glavobolje, ne budete mogli zaspat, itd. što sve to može izazvat.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

tallamasca wrote:Da zaključimo već jednom ovo sa snovima.

Razlozi zašto nikome od vas ne mogu apsolutno ništa napraviti (osim hermiju) su:

1. ne znam ništa o vama osim vašeg nicka na forumu (iako nisam svih zapamtila)

2. ne znam kako izgledate (slika mi može pomoć samo da vidim kako vam lice izgleda,ali puno veći izgledi za uspjeh je da vas vidim u živo)

3.Svaka osoba drukčije reagira na to, a ne namjeravam odgovorat ukoliko budete imali glavobolje, ne budete mogli zaspat, itd. što sve to može izazvat.
Dobiti ćeš sve sutra tj. danas na PP ;)
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Što će uroku slika? Neki je to primitivan urok, simpatetijska magija spiljska. Ajde meni. Hoću ja!
Evo slika:
dead-bunny.jpg
Kaput!
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Slika jasnovidno zrači odbljesak individualiteta bića i sklop astralni, mentalnih i duševnih polja, te daje preciznost u usmjeravanju predpostavljenog suptilnog udara.
Urok ne zna što je i tko je nick Baphomet, ima ih nekoliko stotina u svijetu. Dakle slika, pravo ime i prezime je idealno za ovakav eksperiment.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Ček, nešto mi nije jasno, skroz me zbunjuješ. Prvo veliš da ne postoji nešto poput uroka, onda veliš da se pomoću slike može nešto bacati, pa ne mogu da odvažem.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Pa vi tvrdite da možete baciti urok na Baphometa. Logični zaključak je da je za takvo nešto potrebno nešto opipljivo gdje se treba usmjeriti to što već usmjervate. Ja smao razmišljam na vaš način.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Ništa od eksperimenta pošto to zahtjeva susret u živo.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Pa to je ono sto ja cijelo vrijeme govorim, ffs.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

tallamasca wrote:Pa to je ono sto ja cijelo vrijeme govorim, ffs.
Zašto uživo? Pa rekla si da možeš napraviti magiju ako imaš čovjekovu sliku, ime i eventualno adresu gdje stanuje?

Jesi ti sigurna da se želiš naći u živo s Baphometom? :mrgreen:
Nekako mi se čini da imaš veće šanse na daljinu. :D :D :D
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Gost wrote:
tallamasca wrote:Pa to je ono sto ja cijelo vrijeme govorim, ffs.
Zašto uživo? Pa rekla si da možeš napraviti magiju ako imaš čovjekovu sliku, ime i eventualno adresu gdje stanuje?
Možeš ali ne sve
Gost wrote:Jesi ti sigurna da se želiš naći u živo s Baphometom? :mrgreen:
Nekako mi se čini da imaš veće šanse na daljinu. :D :D :D
Već smo nas dvoje pričali u 4 oka i dogovorili se. ;)
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply