Razlike u magiji (crna, bijela, siva)

User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Jedan lijepi san... ;)
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

emina wrote:Jedan lijepi san... ;)
To je prilično teško pošto je većina modernih magova i vještica prilično destruktivno raspoložena ali pošto se takvi najviše hvale svojim rezultatima želim im olakšati posao ;)
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

Baphomet wrote:
tallamasca wrote:Postoje rituali i spellovi koji pripadaju crnoj magiji i nemaju nikoju drugu primjenu. A sumnjam da je entko toliki mazohist da želi da netko na njega baci urok.
Evo ja već godinama tražim nekoga da mi pošalje bar nekakvu noćnu moru jer je internet (a ima nečega i na ovom forumuj) pun magova i vještica koje rade najčudesnije stvari, bacaju strašne uroke, vladaju telekinezom i pirokinezom, pričaju sa demonima i anđelima no nitko nije sposoban poslati jedan ružan san.
kako da ne....
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Pokušaj pa ćeš vidit ;)

Jer najlakše je ismijavat ono što ne znaš i ne razumiješ.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

hermitizam wrote:
Baphomet wrote:
tallamasca wrote:Postoje rituali i spellovi koji pripadaju crnoj magiji i nemaju nikoju drugu primjenu. A sumnjam da je entko toliki mazohist da želi da netko na njega baci urok.
Evo ja već godinama tražim nekoga da mi pošalje bar nekakvu noćnu moru jer je internet (a ima nečega i na ovom forumuj) pun magova i vještica koje rade najčudesnije stvari, bacaju strašne uroke, vladaju telekinezom i pirokinezom, pričaju sa demonima i anđelima no nitko nije sposoban poslati jedan ružan san.
kako da ne....
Jel se javljaš kao dobrovoljni davatelj noćnih mora?

Nema problema, samo da ustanovimo tocan datum i eksperimetn moze poceti.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

tallamasca će ti uletit u san, sam brijem da treba sliku, i vrijeme kada ćeš zaspati... s njom se dogovaraj...
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Onda čekam njen odgovor.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

tko me treba?
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

tallamasca wrote:tko me treba?
PA evo, tvoj glasnogovornik tvrdi da možeš po volji prouzročiti noćne more pa me zanima da li je to točno.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

meni je malo prošetala snovima.... al jakooo kratko.... tallamasca daj malo to razradi, imaš grube neke tehnike... boljela me glava 2 dana poslije
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
Post Reply