hitna pomoć

Post Reply
marac66
Posts: 1
Joined: Wed Oct 27, 2010 9:01 am

Poštovani trebam hitnu pomoć jer već smo očajni. Zanima nas dali smo pod utjecajem crne magije i kako nam pomoci.supruga i ja smo u braku4,5g i od kada živimo zajedno nejde nam niti u jednom pogledu.finaciska situacija grozna mada zaradujemo mjesecno oko 12000kn.nismo rastrosni oblacimo se kao kao obicni ljudi nenosimo markiranu robu i zlato, ali novac nam nestaje nema ga nikada kao da ispari a mi nist nekupimo.dugovi s svih strana nas napadaju mi nemamo za platit taman kada rjesimo situaciju dovedemo sve na nulu desi se nesto neocekivano i ponovno smo u trosku.npr moramo na umjetnu oplodnju,razno razni kvarovi ,dugovi npr,struja 3000kn razlike,a sada zadnje kada nam je trebalo biti dobro cak smo trebali pocet stedit ja sam se iz cista mira,iz punog zdravlja samo poceo kasljat krv i tu je zamalo zabrljano u bolnici zamalo sam zaglavio i na kraju mi je ostranjeno dio pluca i bit cu jako dugo na boloovanju i to ce nas radi kredita odvest u jos vece zaduzenje jer moja placa na bolovanju nemoze pokriti kredite.sada mi je jed.dosta nemozemo vise iscrpljuje nas to nemozemo si kupiti majcu i platiti rezije radimo na nsta i taman da se iscupamo nesto nas uvjek povuce nazad.da i paralelno se mojim roditeljima desavaju lose stvari,bratu i tetki i to sve paralelno
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

namaora se raditi o crnoj magiji. mozda trbas to sve proci u ovome zivotu .
sto mislis zbog cega trebate umjetnu oplodnju? mozda nije vrijem jos da budtete roditelji. sve dolazi kada je vrijeme zato nista nejde na silu.

svatko sam sebi pravi put kojim ide. nemisli negativno jer ce ti biti jos gorje, pomognie sebi i ond ces dobiti pomoc na nacin koji je najbolji za tebe i buduci zivot . sve zavisi puno od tvoje Karme u ovome zivotu isto si radio.

meni isto nejde bolje: moj stav prema novcu je bio novac kvari ljude. prljav je itd. . mislis i ti tako zaznala sam da upravo taj stav prema novcu je presudno zamene sto imam problema novcani.
sada radim na tome da nedajem krivicu novcu za sve.

puno uspjeha, ljubav i svijetlo
Post Reply