Negativna energija u kuci

Post Reply
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Osjecam da u mojoj kuci ima mnogo negativne energije. Zanima me kako mogu odstraniti tu negativnu energiju. Jednostavnio se nekad u svojoj kuci ne osjecam prijatno zbog te negativne energije.Takodje mislim da ta negativna energija utice na nas sve koji zivimo u toj kuci utice na posao, ljubav i sl, nikako da ne a nam krene bolje u zivotu, mad mozda to i nema veze sa tim.Kuca je ne 2 sprata a na gornjem spratu zivim ja sa majkom bratom i ocem, ana donjem stric i strina sa djecom. Na donjem spratu ne osjecam nikakvu negativnu energiju, a na gornjem gdje ja zivimm osjecam pa me to amlo zbunjuje. Isto tako me zanimas da nije u pitanju neka crna magija ili slicmno tome, neki urok da je neko p bacio na nas. Voljleala bih dobiti odgovor na ovo pitanje jer mi je veooma potraban.Kako da istrjeram negatvnu energiju iz kuce.
Unaprijed hvala.
User avatar
Wolf
Posts: 41
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:43 pm

Procisti prostor jednostavno vizualiziraj bijelo svijetlo i vuci ga po prostoriji po stropu podu kutovima po svemu nakon toga bi bilo pozeljno to ponoviti sa elktricno plavim svijetlom.
A i moras se pobrinuti da se ne svadas sa roditeljima i da se bas niko ne svada jer je to jako jak izvor negativne energije.
Post Reply