molim Vas pomozite mi.....

1985
Posts: 7
Joined: Mon Jun 28, 2010 10:03 pm

Prije svega pozdrav svima,neznam kako bih započela s pričom ali probat ću biti što kraća i jasnija.Jednostavno ništa mi neide kao da krene korak naprijed a za dva se vratim nazad i uvijek sam tu gdje jesam,upadam jako često u depresivna stanja,a i k tome imam još jedan veliki problem.specifična i pomalo neobjašnjivo štrepe mi ruke i zbog toga se sramotim i povlačim u sebe(inače imam 25g.)npr.kad poslužujem kavu nemogu nositi šalice u rukama koliko mi štrepe ruke,sok ili kratka pića,imam dojam kao da se nećega bojim ali neznam zašto,ili kad radim neke pipkave stvari kao npr zakopčati nekom narukvicu,kao da imam tremu neznam kako bi vam to objasnila.A o ljubavi da i nepričam.Bila sam prije 3 g.kod jednog čovjeka koji mi je rekao da su na me bačeni uroci ili tako nešto,počeo mi je pomagati i reko je da će duže vremena proći da se to skine s mene,ali na moju veliku žalost on je umro i tako da nismo uspjeli u tome(znam ženu koja mi to radi).Sad sam već jako očajna zato što znam zašto mi je tako a nemogu si pomoći pa vas lijepo molim ako biste mi mogli nekako pomoći,dati mi bar savjet ili nešto bila bi vam jako jako zahvalna. :(
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

A jesi bila kod psihologa?
1985
Posts: 7
Joined: Mon Jun 28, 2010 10:03 pm

Bila jesam kod doktora slao me je na nekakve preglede i sve je uredu.Što dalje to me se više pati :oops:
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Nisam pitao kod doktora, nego kod psihologa.. Odnosno, jesi pokusala rjesavat probleme na psihoterapiji?
1985
Posts: 7
Joined: Mon Jun 28, 2010 10:03 pm

nisam
1985
Posts: 7
Joined: Mon Jun 28, 2010 10:03 pm

molim vas pomozite me ili mi dajte nečiji broj,kontakt osobe koja bi mi mogla riješiti moj problem... :roll:
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Ja mislim da se ne radi o nikakvim urocima, nego da je jednostavno tvoja psiha u pitanju. Znam po sebi jer i meni dodje period kad mi nista ne ide od ruke, i kad sam histericna i bzv. Moj savjet ti je da pocnes da razmisljas pozitivno i da razmisljas na taj nacin kako ti se stvari sto ti se desavaju sada nece vise desavati. Stvori sliku u svom umu kako nisi depresivna, kako bez problema nosi solju caja ili kafe u rukama i ostalo sto si navela. To radi vise puta, i na taj nacin ce tvoja podsvjest profunkcionisati tako da ce ti isporucivati te stvari koje treba da budu u redu. Procitaj neku psiholosku knjigu. Mozes posjetiti i psihologa, ali meni nresto i nije pomogao kad sam bila pomalo histericna, ali me je taj period prosao i sad sam ok. Cilj je da samA sebi pomnognes i da vjerujes da ce sve bit ok. Pocni pozitvno da razmisljas, druzi se sa ljudima koje volis, pridaj znacaju svemu stoo te ispunjava. Moj savjet ti je da vizuliras sliku sebe kako svs te stvari koje sad ne moze da radis da mozes da uradis.Nadam se da sam ti bar malo pomogla. Ako volis zivotinje dosta bi ti pomoglo druzenje sa njima, vjeruj mi pomaze. Voljela bi da mi odgovoris da vidim sta mislis o ovome sto sam ti napisala i da vidim da li sam ti sto pomogla, ili da trazim neko drugo rijesenje.
Pozdrav
User avatar
merlin715
Posts: 113
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:05 pm
Location: Zagreb

little wich wrote:Ja mislim da se ne radi o nikakvim urocima, nego da je jednostavno tvoja psiha u pitanju. Znam po sebi jer i meni dodje period kad mi nista ne ide od ruke, i kad sam histericna i bzv. Moj savjet ti je da pocnes da razmisljas pozitivno i da razmisljas na taj nacin kako ti se stvari sto ti se desavaju sada nece vise desavati. Stvori sliku u svom umu kako nisi depresivna, kako bez problema nosi solju caja ili kafe u rukama i ostalo sto si navela. To radi vise puta, i na taj nacin ce tvoja podsvjest profunkcionisati tako da ce ti isporucivati te stvari koje treba da budu u redu. Procitaj neku psiholosku knjigu. Mozes posjetiti i psihologa, ali meni nresto i nije pomogao kad sam bila pomalo histericna, ali me je taj period prosao i sad sam ok. Cilj je da samA sebi pomnognes i da vjerujes da ce sve bit ok. Pocni pozitvno da razmisljas, druzi se sa ljudima koje volis, pridaj znacaju svemu stoo te ispunjava. Moj savjet ti je da vizuliras sliku sebe kako svs te stvari koje sad ne moze da radis da mozes da uradis.Nadam se da sam ti bar malo pomogla. Ako volis zivotinje dosta bi ti pomoglo druzenje sa njima, vjeruj mi pomaze. Voljela bi da mi odgovoris da vidim sta mislis o ovome sto sam ti napisala i da vidim da li sam ti sto pomogla, ili da trazim neko drugo rijesenje.
Pozdrav
Ja se slažem s ovim... definitivno pokušaj razmišljati što pozitivnije... možda bi bilo dobro da si nabaviš neki cd ili da sama pokušaš napraviti neke vježbe disanja i opuštanja... tako da ti se razbistri um... isto preporučam recimo čaj od lavande da te malo opusti, a i dobar je protiv depresije...

A ako baš sumnjaš da je neki urok, makar i ja sumnjam da je... nabavi si nekakvu zaštitu... neki talisman ili nešto što ćeš stalno imati uz sebe, ako ništa drugo bar da te podsjeća na to da se želiš riješiti tog problema...

Nadam se da će ti biti bolje... jer ipak... sve je to u našim glavama... :)
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Meni je bio dao vjezbe disanja kad sam kisla kod njega tj vjezbe za opustanje cijelog tijela. Merlin 715 dobro si se sjetila da pomenes te vjezbe jer sam ioh ja potpuno zaboravila. Te vjezbe su sigurno djelotvorne kod mene nisu bas bile jer sam dinamican tip i ne mogu dugo da mirujem,tj da stojim nas jednom mjestu :D
1985
Posts: 7
Joined: Mon Jun 28, 2010 10:03 pm

puno vam hvala na svijetima,ništa probat ću opet s pozitivnim razmišljanjem iako mi to u zadnje vrijeme i neuspijeva.I prije sam ja počela pozitivno razmišljati ali nako nekog vremena čopi me depra i sve padne u vodu(kad nikako da ti nešta krene u ljubavi,taku i u poslu o onda me još te moje ruke)
a jeli bi mi htijelidati te viježbe disanja ili kako da dođem do njih....

Neznam vi mi kažete da to nisu uroci dobro ok i bolje da nisu,ali ako mi taj čovijek vidovnjak što mi je počeo skidati ih nije uspio do kraja jel je umro razumijete me šta vam želim reći :?: :?: :roll:
Post Reply