molim Vas pomozite mi.....

User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Pa da za to si u potpunosti u pravu.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

Merlin715 je napisao:

ako hoćeš mogu ti ja dati neke snimljene vježbe odnosno, to je onak lagana muzika i tip ti govori šta da radiš... ono opusti nogu, ruku ili kako već... ja to imam na cd-u pa si znam pustiti predvečer na cd plejeru...
Mogu ti ga prebacit ovaj tjedan u mp3 format pa ti poslat prek maila...


pa ako ti nije tesko mozes i meni poslatna Email

[email protected]

zahvaljujem se
Dragana85k
Posts: 40
Joined: Mon Aug 02, 2010 2:42 pm

moze li i meni da posaljes please??? bila bih ti bas zahvalna//u cnoj gori nema tih stvari ustvari nema nista :)


[email protected]
Dragana85k
Posts: 40
Joined: Mon Aug 02, 2010 2:42 pm

bolje je i lakse tako sa snimkom se opustati,govori ti sta i kako,a ovako treba popamtiti sta i kako treba,
veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

1985 wrote:Prije svega pozdrav svima,neznam kako bih započela s pričom ali probat ću biti što kraća i jasnija.Jednostavno ništa mi neide kao da krene korak naprijed a za dva se vratim nazad i uvijek sam tu gdje jesam,upadam jako često u depresivna stanja,a i k tome imam još jedan veliki problem.specifična i pomalo neobjašnjivo štrepe mi ruke i zbog toga se sramotim i povlačim u sebe(inače imam 25g.)npr.kad poslužujem kavu nemogu nositi šalice u rukama koliko mi štrepe ruke,sok ili kratka pića,imam dojam kao da se nećega bojim ali neznam zašto,ili kad radim neke pipkave stvari kao npr zakopčati nekom narukvicu,kao da imam tremu neznam kako bi vam to objasnila.A o ljubavi da i nepričam.Bila sam prije 3 g.kod jednog čovjeka koji mi je rekao da su na me bačeni uroci ili tako nešto,počeo mi je pomagati i reko je da će duže vremena proći da se to skine s mene,ali na moju veliku žalost on je umro i tako da nismo uspjeli u tome(znam ženu koja mi to radi).Sad sam već jako očajna zato što znam zašto mi je tako a nemogu si pomoći pa vas lijepo molim ako biste mi mogli nekako pomoći,dati mi bar savjet ili nešto bila bi vam jako jako zahvalna. :(

kod tebe je samo posrijedi neko manje oboljenje .Obavezno posijeti lijecnika .
Post Reply