Vlaška magija

Post Reply
vk.vlado
Posts: 22
Joined: Thu Feb 11, 2010 11:48 pm

Pozdrav
Evo nakon nekog vremena uspio sam rješiti nešto od uroka koji su mi bili upućeni ali sam u medjuvremenu uspio saznati da sam ujedno i žrtva Vlaške magije ( dvije osobe koje su mi željele zlo neznaju jedna za drugu a jedna radi urocima dok je druga iz moje daljnje obitelji i koristila se Vlaškom magijom )
Na netu nisam uspio naći nikakve načine poništavanja vlaške magije pa molim za pomoć ( uspijevam privremeno zaustaviti djelovanje ali nemogu otkloniti )
Našao sam jedino da je ta magija i obredi koji se rade jedna od najjačih čak jača i od onih kojim se hođe služe pa sad neznam i kažu da se jako teško s tim boriti pa vas molim za pomoć
vk.vlado
Posts: 22
Joined: Thu Feb 11, 2010 11:48 pm

Halo ljudi jer ima tko ikakvih saznanja jer sve što sam našao i pitao nitko neće pomoći čak sam i čovjeka iz zagreba kontaktirao i potvrdio mi je moje sumnje ali ništa više od pomoći
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Funkcioniranje uroka je isključivo placebo-efekt. Kao i sve ostalo na svijetu.
vk.vlado
Posts: 22
Joined: Thu Feb 11, 2010 11:48 pm

Svako ima svoje viđenje ;)
Ali znam što ja mogu napravit i znam kako to radi na drugima ali sada nije vrijeme za vraćanje nego za skidanje jer svi moramo probati očistiti jedan dio karme koju nosimo iz prošlih života i ovoga jer nema među nama osobe koja nije zgriješila i koja ne grješi svojim postupcima. Teško je nekome objasniti tko se nije susreo s nekakvim drukčijim stvarima u životu koje nisu striktno povezane s "realnošću" odnosno materijalnim. Ako osoba nije upoznala sebe nemože ni slutiti što ju čeka nego je prepuštena onome što misli da zna i umije. Onaj tko upozna sebe i vidi mogućnosti ljudskog uma nema više granica koje su nametnute nekim moralnim ili drugim normama.
Djela koje čovjek radi su prolazna, ali riječi odjekuju u vječnost
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

nazalost nemam pojima o Vlaskoj magiji , bilo mi drago da ti mogu pomoci

ljubav i svijetlo na tvom putu
User avatar
merlin715
Posts: 113
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:05 pm
Location: Zagreb

mislim da tu nećeš saznat odgovor koji tražiš... Vlaška magija kao i mnoge druge se drže u tajnosti i prenose se s koljena na koljeno... tako da i nađeš nekoga ko zna nešto o tome sigurno ti neće ići o tome pričati...

A ako uzmeš u obzir to da nećeš ništa o njoj saznat, ostaje ti samo da se ili nadaš da će ti taj neko ko je bacio urok skinuti ga ili da ubiješ tog čovjeka... (šala) :) :) :)
-solanum-
Posts: 18
Joined: Thu Feb 25, 2010 12:39 am

Nego...Vlado....

Mogu li te nešto pitati ?

Jesi li ti možda ono baš jako bogat ili moćan, pa da netko ima ozbiljan motiv uvoziti legendarne i čuvene supermočne mage čak iz Vlahistana...( il kak se već to zove) ne bi li te maknuo s puta da se dokopa tvoje moći i/li bogatstva ?

Mislim da bi za neki "manji" motiv kao što je npr. obična zavist, ljubomora, osobno rivalstvo i sl. ipak koristio i puno manji kalibar ...

;)
vk.vlado
Posts: 22
Joined: Thu Feb 11, 2010 11:48 pm

Nisam tako bogat ali imam nešto što ta osoba želi ( a i dostupno joj je najgore je to što je to zatražio netko iz moje porodice a ja znam i tko ) bilo je tu svega ali rečeno mi je da je Vlaška magija i to ženska osoba za koju sam sumnjao ali se na kraju sve sazna
Sve ja to mogu vratiti otpuštanjem "pasa" ali ponavljam NIJE VRIJEME VRAĆANJA trebamo se očistiti i pomoći svima jer veliko znanje i istine dolaze u sljedeće dvije godine i moramo biti spremni
pa kako ono kažu samo izabrani biće prosvjetljeni
vk.vlado
Posts: 22
Joined: Thu Feb 11, 2010 11:48 pm

nisam još napisao da to što se događa potiče iz davnih dana dok sam još bio djete a ponovljeno je kasnije s još gorim stvarima ( rekli su mi ) u međuvremenu još sam imao napade urocima ( rješeno ) i još uvijek imam djela vlaške magije odnosno rad više osoba (žensak osoba iz porodice uz pomoć više žena koje dobro poznaju vlašku magiju ) striktno o mom zdravlju i životu ali još uvijek zadržavam to u granicama da mi se ne događa ništa loše ali bih volio to u potpunosti skinuti da sam miran čak se i čovjek koji je za to expert ( ima na netu dosta stvari koje je on radio video materijala i ostalih stvari, on je hođa ) ne usudi petljati nego mi je rekao da je bolje da ja to sam rješim jer znam kako
Ja uzalud danima svuda tražim savjete ( snovi , meditacija , anđeli ) ali rješenje još ne dolazi nadam se uskoro
Post Reply