Uroci i zaštita

User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ja nisam za to da se magija i parapsihologija iskorištavaju, ali ponekad je dobro. Jer ima situacija u životu kada trebaš pokazati zube a ne samo primat šamare.

Neću postat šta je bilo između mene i te ženske (Soul Hunter zna), jer nije ni bitno. Ali neke stvari se riješavaju bez magije i parapsihologije a neke sa. Ja većinu toga riješavam bez, ali kad počnem sa onda to znači da je osoba stvarno napravila veliki minus.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Jesi li ikada pomislila koristiti te metode u humane svrhe?
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

naravno. i koristim ih. samo što sam se u prošlom postu smo tila reć što se tiče iskorištavanja.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
pure_angel
Posts: 3
Joined: Sat Nov 24, 2007 11:23 pm

ja mislim da se sve sto napravis bilo magija ili parapsihologija uvijek vrati prema zakonu karme... nitko nemoze ciniti zlo i proci nekaznjeno a ta kazna ti moze doci odmah, za 10 godina il u iducem zivotu. al dođe.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Zamisli situaciju:

Netko ti nešto napravi, i ti prebiješ tu osobu na smrt (doslovno). Oće li ti se u tom slučaju vratit?

JKarma nema veze s parapsihologijom, kao ni s ovom gore situacijom.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

e zanimljiv topic...moram priznati da sam razmisljala cesto sto u tom slucaju kad nesto vracas istom mjerom...ponistava li se ili zapocinje vrtnja u krug koja ne prestaje...jeli stititi se isto sto i vracati istom mjerom...gdje prestaje stit a gdje pocinje napad...cesto puta se sa nesvjesnih razina ''stitimo'' samo zato jer projiciramo na druge nasa osobna sranja i da ta osoba mozda nema nikakve veze s tim sta smo na nju isproicirali i onda nas stit moze postati napad na neduznog....nije to bas tako jednostavno...a neznam...mislim da je svaki stit drugi polaritet napada i da nije dobro biti u polaritetima...
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

tallamasca wrote:Zamisli situaciju:

Netko ti nešto napravi
Tvoja postavka je u samom svom korijenu pogrešna. Ne može ti nitko ništa napraviti. ;)
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

a kako onda nazivaš to kad te netko toljagom opali po faci?
Kad te cura prevari?
Kad ti netko pljune u lice?
kad te netko iza leđa ogovara?

To sve netko tebi radi.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

tallamasca wrote:a kako onda nazivaš to kad te netko toljagom opali po faci?
Kad te cura prevari?
Kad ti netko pljune u lice?
kad te netko iza leđa ogovara?

To sve netko tebi radi.
Mislio sam na magiju, ne na materijalne nesporazume.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

pretpostavimo da je tallamasca mislila na ovo kao posljedicu neke neg energije (uroka) usmjerene na nas a manifestirane na fizickoj razini...iako sve te manifestacije mogu isto tako biti samo zatvoreni odnosno vraceni krug...sve sto saljes ti se vraca jer nema odvojenosti...ono sto radis drugom radis sebi, to sto saljes mora se vratit nazad samo je stvar brzine odnosno stvar da energija prodje kroz manifestaciju - e tu sad opet dolazim do onog - gdje prestaje stit a pocinje napad i obratno?
Post Reply