Uroci i zaštita

User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Nema nikakvih uroka, sve je to placebo i samohipnoza.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Gost wrote:Nema nikakvih uroka, sve je to placebo i samohipnoza.
Mislim da ipak ima nešto i u Saturnovim tranzitima ;)
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
wilko
Posts: 34
Joined: Wed Dec 12, 2007 1:53 pm
Location: skopje,makedonija
Contact:

Adonis wrote:Našao sam na jednom blogu ovu magiju COPIRANO. Ovo je za zaštitu doma od neželjenih osoba. Kada ta osoba izlazi iz tvoje kuće, zatvarajući vrata za njom, to izgovoriš i dotična osoba više neće dolaziti.

Guard this threshold, Guard this door, so that (puno ime osobe), can pass no more. Ovo je za zaštitu doma od neželjenih osoba. Kada ta osoba izlazi iz tvoje kuće, zatvarajući vrata za njom, to izgovoriš i dotična osoba više neće dolaziti.
samo me jedna stvar zanima...kako kod ovog teksta koji izgovaraš magija djeluje? Jer, engleski jezik, malo mi nije jasno. Toliko su iskomercijalizirane grane magije i općenito magija, da je sve na engleskom, a ja ipak mislim da nema neke logike, jer zašto bi magija djelovala na engleskom, a ne na nekom drugom jeziku. Pa se ne bih zanosila, a ne bih ni isprobavala stvari koje pronađem na internetu i sl. Jer da je to prava magija, ne bi bila na netu, pravi magičar ne smije odavati svoje tajne, zar ne. ;)

Što se tiče Tallamasce, vidim da su se svi izjasnili o tome je li ona u pravu ili nije. Evo mog mišljenja. Prvo, kada radiš magiju (ili bacaš urok i sl.) na nekoga koga ne voliš, moraš biti jako siguran da je to način na koji ćeš pobjediti, odnosno osjećati neku nadmoć nad žrtvom ili koji je god razlog osvete. Mislim da okruženi ljudima koji se ne bave magijom, da se izrazim tako, možemo manipulirati, ne koristeći magiju, već svoj vlastiti um. Znači, ako postoji netko tko mi učini nešto toliko loše, ja neću na njega baciti urok, jer sam puno jača od toga, da ne riskiram vraćanje magije(kao što ste rekli, osveta,akcija,reakcija, sve je to krug, sve se vraća), već ću mu vratiti istom mjerom, oči u oči, da znaju tko ih je uništio psihički.
Da natjeram osobu na samoubojstvo, jednako je tome da sam uzela nož i ubila ju, a nitko nema prava nekome oduzimati život, što god oni napravili. Ne znam tvoju situaciju, ali mislim da ipak ne smiješ biti i sudac i krvnik.
Children resist a return to the burning times,
People be wise to the power of their lies,
Be not fooled as those who were fooled before,
Children, oh children, be free, be wild!
(inkubus sukkubus)
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Ja sam naglasio da je KOPIRANO neznam ja niš o ovome ali neki su se izjasnili da su i prije za ovo znali. :twisted:
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

ma bitna je samo jasna namjera...
User avatar
carolina
Posts: 62
Joined: Sat Feb 09, 2008 1:19 pm

Tormentor wrote:Međutim, uspije li žrtva svojih sihira dobiti na prevaru nešto ili neku sitnicu od čovjeka ili žene na koju se namjerila opet joj vraća skinute čarke nazad.
nekoliko pitanjca:
Recimo, ja imam osjećaj da je jedna žena (prije nekoliko godina) bacila urok na mene, i u moju robu stavila neke dvije majice (koje nikad prije nisam vidjela, i koje sam ja bacila), no posredstvom jedne osobe za koju
sam 100% sigurna da ne bi bila upletena u takvo nešto poslala mi je jednu
keramičku figuricu, znam da je ona poslala (to jos uvijek imam).
pa me zanima sljedece, da li da se rijesim te figurice i kako, bacim? razbijem?
nesto treće? e sad da ja nadem neku dobru dusu koja bi mi mogla
reci jesu li moje sumnje tocne sto se tice uroka i ako ga
ima da ga skine, a ja zadrzim tu figuricu da li opet ostajem ne zasticena?
help! :D
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

carolina wrote:
nekoliko pitanjca:
Recimo, ja imam osjećaj da je jedna žena (prije nekoliko godina) bacila urok na mene, i u moju robu stavila neke dvije majice (koje nikad prije nisam vidjela, i koje sam ja bacila), no posredstvom jedne osobe za koju
sam 100% sigurna da ne bi bila upletena u takvo nešto poslala mi je jednu
keramičku figuricu, znam da je ona poslala (to jos uvijek imam).
pa me zanima sljedece, da li da se rijesim te figurice i kako, bacim? razbijem?
nesto treće? e sad da ja nadem neku dobru dusu koja bi mi mogla
reci jesu li moje sumnje tocne sto se tice uroka i ako ga
ima da ga skine, a ja zadrzim tu figuricu da li opet ostajem ne zasticena?
help! :D
Kako izgleda ta keramička figura? Zašto misliš da je posrijedi urok?
Ako ti donosi nemir riješi se je.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
carolina
Posts: 62
Joined: Sat Feb 09, 2008 1:19 pm

figurica je mala smeđa u obliku nekog tužnog psića.
ja je imam jos kod sebe jer ne znam da li je dovoljno
samo je baciti ili postoji neki drugi nacin
(znali su mi reći da se takve stvari bacaju u vodu, potok ili rijeku :? )
pa me zanima jel to stoji ili je dovoljno da je samo bacim u smeće
ako sumnjam na urok?
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Pa je...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Tko se vuka boji još, boji još, boji još,
ni za groš, ni za groš.... :mrgreen:
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
Post Reply