Uroci i zaštita

User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Poslana energija ne zna da li je zla ili dobra tako da sam prilično siguran da ne postoji nikakvo vraćanje.

Eventualno vraćanje se može dogoditi kada osoba na koju se baca urok ima zaštitu inače ništa od toga.
No to onda znači da se i "dobra" energija vraća jer tko smo mi da sudimo šta je za nekoga dobro a što loše.

Posljedice bacanja uroka mogu biti samo osobne prirode tj. da nismo na čisto sa time što radimo pa se
grizemo iznutra.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Baphomet wrote:Poslana energija ne zna da li je zla ili dobra tako da sam prilično siguran da ne postoji nikakvo vraćanje.

Eventualno vraćanje se može dogoditi kada osoba na koju se baca urok ima zaštitu inače ništa od toga.
No to onda znači da se i "dobra" energija vraća jer tko smo mi da sudimo šta je za nekoga dobro a što loše.

Posljedice bacanja uroka mogu biti samo osobne prirode tj. da nismo na čisto sa time što radimo pa se
grizemo iznutra.
Slažem se da naša podsvijest može puno napraviti protiv nas. No, smatram da poslana neg. emocija ili želja mogu imat vrlo negativan utjecaj na žrtvu.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Zato sam ja uvijek svoje žrtve sredila preko parapsihologije. Jer tu nema vraćanja. Koristiš svoju energiju u svrhu koju želiš. Dok kad ideš nekoga sredit magijom, koristeći nadnaravne sile, tu ti se vraća i to trostruko.
Iako parapsihologijom (kad ojačaš) možeš puno više sredit osobu nego pomoću magije.
Npr. Osobu totalno psihički uništiš, iz dana u dan je mučiš, ali psihički i toliko je izludiš, namučiš da je dovedeš do samoga ruba. I onda prestaneš. I čim toj osobi, bez tvog uplitanja, nešto se dogodi što je potpuno slomi, osoba će se sama ubit (doduše to ovisi o tome koliko je osoba jak karakter).
Ako se ne ubije onda osobu više ne diraš, jer je platila već svoje. A ako se ubije... nisi ti kriv jer nisi je ti natrao na to. ti si je samo doveo do ruba.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

tallamasca wrote:Zato sam ja uvijek svoje žrtve sredila preko parapsihologije. Jer tu nema vraćanja. Koristiš svoju energiju u svrhu koju želiš. Dok kad ideš nekoga sredit magijom, koristeći nadnaravne sile, tu ti se vraća i to trostruko.
Magija ili parapsiohologija, stvar je ista.

Dovesti nekoga na rub ubojstva je ista stvar kao i ubiti nekoga. A ako tako nešto radiš baš ti ne zavidim na posljedicama.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Stvar je u tome što nije isto. Parapsihologija je malo širi pojam od magije.I posljedica nema. Niti sam do sada imala ikakvih posljedica zbog ičega što sam napravila. A ovo što sam gore napisala je plan što učiniti jednoj ženskoj.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

tallamasca wrote:Stvar je u tome što nije isto. Parapsihologija je malo širi pojam od magije.I posljedica nema. Niti sam do sada imala ikakvih posljedica zbog ičega što sam napravila. A ovo što sam gore napisala je plan što učiniti jednoj ženskoj.
Već sam objasnio svoje stajalište o "vraćanju".

Možeš si ti to opravdavati kako god želiš ali u konačnici opravdanja za ubojstvo nema, osim ako nije samoobrani.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Da ti kažem šta je ta ženska napravila, mislim da bi ti postupio isto kao i ja.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

tallamasca wrote:Da ti kažem šta je ta ženska napravila, mislim da bi ti postupio isto kao i ja.
Njen postupak pokazuje kakva je osoba i na koji način rješava moguće sukobe. Budući si upoznata s tajnama magije, mislim da imaš pravo učiniti što misliš da je pravilno, ali ne dopusti da te osjećaji bijesa ili čak mržnje zaslijepe. Razmisli da li je vrijedna takve tvoje reakcije. Na taj način joj daješ značaj.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

U nekim situacijama zlim se ljudima nevraća trostruko,ma uopće im se ne vraća. Zato mislim da je tallasmancin postupak ok jer ako im nitko neće naplatiti za zlo koji čine mi(u ovom slućaju tallamasca hoče). Isto ću ja napravit refletorski štit tako da ao meni neko učini zlo,zlo če mu se vratiti,bez moje krivice,to nije osveta,samo osoba koja mi nanese zlo podnosi račune njenih postupaka.

Ipak Tallamasca,nemojo je totalka uništiti,osim ako to zaista zaslužuje ;-)
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Našao sam na jednom blogu ovu magiju COPIRANO. Ovo je za zaštitu doma od neželjenih osoba. Kada ta osoba izlazi iz tvoje kuće, zatvarajući vrata za njom, to izgovoriš i dotična osoba više neće dolaziti.

Guard this threshold, Guard this door, so that (puno ime osobe), can pass no more. Ovo je za zaštitu doma od neželjenih osoba. Kada ta osoba izlazi iz tvoje kuće, zatvarajući vrata za njom, to izgovoriš i dotična osoba više neće dolaziti.
Post Reply