Uroci i zaštita

Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

carolina wrote:figurica je mala smeđa u obliku nekog tužnog psića.
ja je imam jos kod sebe jer ne znam da li je dovoljno
samo je baciti ili postoji neki drugi nacin
(znali su mi reći da se takve stvari bacaju u vodu, potok ili rijeku :? )
pa me zanima jel to stoji ili je dovoljno da je samo bacim u smeće
ako sumnjam na urok?
Uz vodu se često preporuča i vatra. Sad, što ti je praktičnije. Kakvih sve slučajeva ima, ne bi me čudilo za figuricu.
User avatar
Vrana
Posts: 5
Joined: Sat May 02, 2009 11:08 am

Adonis wrote:Našao sam na jednom blogu ovu magiju COPIRANO. Ovo je za zaštitu doma od neželjenih osoba. Kada ta osoba izlazi iz tvoje kuće, zatvarajući vrata za njom, to izgovoriš i dotična osoba više neće dolaziti.

Guard this threshold, Guard this door, so that (puno ime osobe), can pass no more. Ovo je za zaštitu doma od neželjenih osoba. Kada ta osoba izlazi iz tvoje kuće, zatvarajući vrata za njom, to izgovoriš i dotična osoba više neće dolaziti.
Postoki li ta bajalica i na nasem jeziku?
User avatar
Jovanaaa
Posts: 26
Joined: Fri Feb 27, 2009 9:56 pm
Location: Novi Sad

Jel neko zna da li je moguce zastititi nama dragu osobu od zla, uroka i slicnog?
Ja sam prva i poslednja. Ja sam postovana i omrazena. Ja sam kurva i svetica.
User avatar
SEVERUS
Posts: 43
Joined: Fri Jan 25, 2008 10:29 am

Ne,nemoguce je zashtiti ikoga,chak ni sebe...sve priche o zashtiti su samo iluzija.
Mozesh probati razne stvari,ali ce ti se desiti ono shto ce se desiti bez obzira na sve.Mozesh jedino sebe uchiniti nedostupnim,ali i to pomaze samo kada nije neophodno biti ugrozen na bilo koji nachin.......
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

mozes. pogledaj knjigu Book of protection. ali moras tocno znat od cega koga stitis.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply