Kako se odvezati

User avatar
Shadow
Posts: 66
Joined: Tue Apr 07, 2009 1:17 am
Location: Montenegro , Podgorica

U Hoodoo magiji koristimo ili Raskrizujuce proizvode ( ulja , miris , prahove , vrecice , kupke ) ili Van Van ili Otvarac puta ( Road opener ) .

Najjednostavniji nacin je prosto premazati Purpurnu svijecu Van Van uljem i prahom od limunove kore ( narendane ) ili Mente sprshene, i gorjeti 9 noci zaredom moleci se da prepreke i vezivanja budu uklonjene. Obicno se u Hoodoo magiji u ovakvim cinima za pomoc mole Sveti Kiprijan i Sveta Julita, ili se citaju Psalmi 91i i 37i.

Svi ovi proizvodi se mogu manje vise lako nabaviti online , iako ja volim sam raditi svoja Ulja ( U Hoodoo-u ih nazivamo " Condition oils " ili " Conjure oils "
i jako se razlikuju od drugih magijskih ulj )

Razlog zbog kojeg predlazem upravo Hoodoo je zato sto su Evropski sistemi jako siromasni Cinima za odvezivanje sa izuzetkom Vlaske magije ( Juzna Srbija ) i nekih djelova Tradicionalnog Balkanskog Vjesticarstv

Ako znas Engleski procitaj moj dokument o Skidanju i Preokretanju cini ovdje

http://www.scribd.com/doc/23530724/Hood ... Protection

Ukoliko je osoba koristila licnu energiju u vezivanju , stvar je vrlo prosta samo prosto upalite zutu svijecu , premazite je Kidaj i Cisti uljem ( Cut and Clear oil ) na parcetu papira napisite vase ime i ime osobe koja je vezivala svako na svojoj poliovici papira te presijecite papir uz rijeci : Kidaj i ocisti !
Polovic na kojo je ime te osobe spalite. Namazite svoj solarni pleksus i tacke pulsa pomenutim uljem. Ostavite svijecu dogori.
Ucinjeno je!

Kao sto su clanovi vec comentirali vezivanje je moglo biti ucinjeno i pomocu elemenata ili entiteta. Buduci da je u pitanju Wicca oni ne uglavnom za vezivanje ne koriste Entitete jer tada bi krsili Wiccan rede i morali traziti takvo sto od svojih Bozanstava sto u principu oni ne cine.

Neko je jako lijepo preporicio Dion Fortune Psihicka Samoodbrana


Sa Srecom
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

kako se moze zastititi od svih moguci magija?

prijateljica mi je rekla da joj jedna zena pravi magiju i hoce da joj srce prestane raditi. roditelji su isli kod hodje 2 dana joj je bolje i onda uvijek ispocetka. nemoze vise jesti, spavati kao da ju igle bodu po cijelom tijelu.

znam da je pravila zastitu sa bijelom i zutom svijecom jer sam bila sa njom kada je to bilo. receno joj da kada se osjeca da joj netko hoce nesto napraviti da ih upali i misli na taj ritual.

kako joj mogu jos pomoci?

pono vam fala

ljubav i svijetlo, nada
veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

Neka pokuša sljedeće: jednu šaku svježih listića bosiljka popariti sa pola litre kipuće vode. Ostaviti da stoji 24 sata, procijediti. Tekućinom koju dobijemo prebrišemo sve stvari, predmete (pogotovo krevet) u sobi te osobe.

Postupak se može ponoviti nakon 30 dana.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Ma ne treba ništa. Problem je u tome što osoba nema pojma što je to vezivanje pa je tako sama sebe uništila, placebo efekt.

Vezanje je postupak kad nekom ograničavaš nefizički utjecaj na okolinu, tj. kad nečiji rituali i ine pizde materine postanu sizifov poso.

I osoba koja je to napravila (ako je to napravila) je umobolna. Koji k vezat nekoga tko nema pojma o magiji? I nekoga koga ne poznaš?
Post Reply