Kako se odvezati

zavezana
Posts: 10
Joined: Tue Feb 16, 2010 9:49 pm

Pre 6god. poznanica mi je priznala da me je njena prijateljica koja je vikanka zavezala i da mi zato nista ne ide kako treba.U to vreme sam bila zakleti ateista,pa mi bilo smesno,mislila sam da samo nemam srece.Ali meni vec 10 god. nista ne polazi za rukom.Pretpostavljam da je koristila onaj ritual sa lutkom iz Knjige senki.Da li postoji neki ritual za odvezivanje. I postji jos nesto,pre nesto manje od god. dana nasla sam u postanskom sanducetu gomilu umrsenih dlaka koje verovatno nisu ljudske jer su preostre.Rukom sam ih izbacila.Od tad mi je jos gore,nesanice,nocne more,ljudi su jos grozniji prema meni,na kraju sam se toliko povukla da skoro da ne komuniciram sa ljudima.Znam da nisam smela pipati rukama ali postoji li nacin da sada nekako popravim stvar
User avatar
SweetRose
Posts: 13
Joined: Thu Feb 11, 2010 7:23 pm
Location: Zagreb

Hmm kolko ja znam vezanje se koristi za vezanje magije, tj. da određena osoba nemože koristit spellove. E sad dal sam u pravu il ne... Ne znam. Prije mi izgleda to sve ko urok pogotovo zbog ove dlake što si našla...
An´ye harm none, do what ye will!
zavezana
Posts: 10
Joined: Tue Feb 16, 2010 9:49 pm

SweetRose wrote:Hmm kolko ja znam vezanje se koristi za vezanje magije, tj. da određena osoba nemože koristit spellove. E sad dal sam u pravu il ne... Ne znam. Prije mi izgleda to sve ko urok pogotovo zbog ove dlake što si našla...
Ne zanam,ali ova devojka je rekla da je to sto mi nista ne polazi za rukom zato sto me ...zavezala i da mi se zato svaki pokusaj da nesto napravim od svog zivota obije o glavu.Mada kad malo bolje razmislim,nisam sigurna da li je upotrebila izraz zavezala ili zakljucala.Znam samo da ovo vec predugo traje i da mi svaki moj pokusaj da uradim ista od svog zivota pretvori isti u jos gori pakao.Prosto neverovatno,u pocetku je sve ok i onda se ili ljudi od kojih zavisi ishod bez ikakvog povoda okrenu protiv mene ili se desi cudan splet nesrecnih okolnosti koji me vrati na pocetak.Previse se puta ponovilo da bi bilo slucajnost i tako mi je u svim oblastima zivota.
User avatar
SweetRose
Posts: 13
Joined: Thu Feb 11, 2010 7:23 pm
Location: Zagreb

Nekad naš vlastiti um i energija imaju velik utjecaj na događaje oko nas... Ako si ti sama pesimisticna ili nemaš velike nade u neke događaje tako ce i bit. Sve što pošalješ mislima, djelima ili bilo kako ti se vrati na neki nacin. Probaj meditirat, kupi neke kristale koji ce ti pomoc u postizanju dobrih rezultata, vjeruj u sebe i ono što radiš i trebalo bi bit pomaka ;) Sama sebi govori "ispast ce sve dobro, ja to mogu". To automatski širi pozitivnu energiju i daje ti vece šanse za uspjeh. Za razliku od onog "zavezana sam ionako necu niš uspjet"...
Ne kažem da je tako al eto. To je jedno od mišljenja. Ako nije ispricavam se...
An´ye harm none, do what ye will!
zavezana
Posts: 10
Joined: Tue Feb 16, 2010 9:49 pm

Primenjujem ja to sve,ovo sa kristalima od skoro,meditaciju odavno,vadile su me i knjige i muzika,da pre par godina sam se i zdravo hranila,duge setnje pored reke.To mi je i davalo snagu za nove pokusaje.Ali ja imam 35 a sve ovo traje vise od 10 god,s tim sto mi i ranije nisu cvetale ruze.Umorna sam vise od jalovih pokusaja i sve mi je teze skupiti hrabrost za bilo koj novi.Cak je i ono malo ljudi sto imam oko sebe i sto su me podrzavali pocelo slegat ramenima.Posle mog zadnjeg kraha prijateljica je samo konstatovala da se ona vise ne usudjuje hrabriti me da pokusam ponovo jer vidi da jos jedan krah ne bi mogla psih. da podnesem,a i sama se bas tako osecam.
vk.vlado
Posts: 22
Joined: Thu Feb 11, 2010 11:48 pm

Pozdrav možda si čitala u mojem postu kakve su stvari kod mene probao sam svašta i sada imam samo dvije preporuke

Dion Fortune - Psihicka Samoodbrana

stvarno ima svega dobro pogledati

David Goddman - The Sacred Magic of the Angels

mislim da je to to još nisam sve proučio ali jedan dio sam rješio nadam se da će ti ovo barem malo pomoći
zero333
Posts: 14
Joined: Fri Feb 19, 2010 2:23 pm

Pocni raditi sa pozitivnim afirmacijam tipa "Ja sam gospodar svoje sudbine", "Osecam se dobro" "Uspesno savladjujem sve zivotne prepreke"...to nije samozavaravanje vec davanja signala podsvesti. Ukoliko ti se desi nesto lose ili uradis nesto pogresno netreba da ocajavas ili da imas misli tipa "Ja sam prokleta", "svezana" "zakljucana" i ostalo Vera u sebe i svoje licne kapacitete je velika zastita protiv svih onih koji ti zele naneti zlo. Ukoliko imas ugradjenu i razradjenu ideju da te neko moze unistiti putem magije i ako mislis da si izuzetno ranjiva i podlozna takvim uticajima ti upravo otvaras kanal za takve energije koje ti mozda neko salje. A mozda si takvim dugogodisnji razmisljanjem koliko vidim negativnim stvorila sopstvenog elementala koji se hrani tvojom energijom tipa neko mi unistava zivot itd... i ostvaruje zadatak upravo za koji je stvoren.
Zapanjujuca je koliko ljidi mogu da rade na stvaranju entite koji unistavaju sopstvenog tvorca a da ovaj za to i nezna.
Postoje i slozeniji rituali za teranje takvih kreacija ali nije preporucivo da nekom ko nije upucen u to dajem upustva za izvodenje istih. Naravno toplo ti preporucujem probaj pozitivan nacin razmisljana i pogleda na zivot u 99posto slucajeva pomaze.
zavezana
Posts: 10
Joined: Tue Feb 16, 2010 9:49 pm

vk.vlado wrote:Pozdrav možda si čitala u mojem postu kakve su stvari kod mene probao sam svašta i sada imam samo dvije preporuke

Dion Fortune - Psihicka Samoodbrana

stvarno ima svega dobro pogledati

David Goddman - The Sacred Magic of the Angels

mislim da je to to još nisam sve proučio ali jedan dio sam rješio nadam se da će ti ovo barem malo pomoći
Hvala na preporuci.Nabavila sam "Psihicku samoodbranu",ima tu dosta korisnih saveta.
zavezana
Posts: 10
Joined: Tue Feb 16, 2010 9:49 pm

Mozda je moguce i to sa entitetom,nisam upucena pretereno u tu obalast,ali sam jos u detinjstvu imala problem sa roditeljima,stalno su imali taj stav"ti si najgora i najgluplja od sve dece","zar bas nista ne mozes uraditi kako treba""svi drugi su bolji od tebe",cak me je otac nekim ismevanjima u tinejderskom dobu uspeo ubediti da sam rugoba,iako nista od toga nije tacno. Moj glavni problem i jeste sto svakoj isfrustriranoj osobi posluzim za istrisanje svog nezadovoljstva na meni.prosto neverovatno,ko da sam lepak za takve.Ne znam jel bi to moglo biti u pitanju,da su te reci ostale u mojoj podsvesti pa da samim tim privlace i druge da slicno postupaju
vk.vlado
Posts: 22
Joined: Thu Feb 11, 2010 11:48 pm

Potpuno si u pravu podsvjest je opaka ako nije kontrolirana
prouči knjigicu :-)
Post Reply