Potraga za istinom

Post Reply
Thunder
Posts: 1
Joined: Thu Nov 26, 2009 3:26 am

Poz svima ! nedavno sam naletio na ovaj forum nisam ga još cjelog proucio ali hocu,
Ja sam jedan od ljudi koji vjeruje u magiju i razne carke ali tome ne pridonosim neku važnost.da nebi sad napisao roman probacu što je moguce krace opisat situaciju.
Unazad 12 god ja sam krenuo sa jednom djevojkom i ocigledno su neki imali nešto protiv toga ,uglavnom za dvije godine naše veze poceli su skriveni telefonski pozivi jedno 30-tak na dan zatim pracenje , tocno je neko na tom telefonu znao di smo kad smo ,gdje smo, svaki naš pokret svađu, nakon izvesnog vremena poceli je ic na živce ,i promjene telefona nisu
sprijecile nadugo,Tako je pocelo novo razdoblje u mom životu , nakon svađe i prekida jednog ,djevojka je išla kod raznih "baba" koje su svi rekle da nas XY osoba pokušava rastavit,dugo joj je trebalo da me uvjeri u to, ali sam i sam išao na 2-3 mjesta jer sad je znatiželja bila proradila i svi kažu manje više isto,ta xy osoba je "jako jaka"....bla bla bla.jad sam se tad zainatio ,prekinuo sve odnose sa tom xy osobom a nedugo zatim sam se i oženio istom osobom,nakon što smo otišli kod zlatka suca na duhovnu obnovu.ja sam prestao razmišljat o magiji a i kad bi sve upucivalo na to, ja bi sve samo odmahnuo rukom i nastavio ,kroz 10 godina ,ja koj sam inace
vrijedan volim radit,nemogu zadržat posao duže vrijeme,koj god posao uhvatim krenem dobro brzo se dokazujem pokazujem brzo napredujem i onda preko noci sve padne u vodu,uglavnom i firme pocinju propadat ako se duže zadržim , nevjerojatno al istinito, poceli su zdravstvene tekobe bolovi u
predjelima srca i to da me ukoci od bola i još dodatnih tegob i doktori nisu našli nikad ništa u poslovima kojim radim imam velika primanja mjesecno zaradim i do 2-3 mjesecne place a nakraju novaca nikad nemam ,kako -di je nepitajte. Prije par mjeseci u brak je usla cjela nervoza od ujutro do navecer postale su konstantne svađe i normalno otišla je ca ,( nismo još rastavljeni) zvala je nekog hođu i nagovorila me da idemo tamo ,
hođa je ponovio iste stvari kao i babe prije 10 godina, samo je naveo detalje da sam nagazio jednom slucajno,zatim da sam nagazio namjenjeno meni ,da se na meni radi voodu(ili kako se vec kaže)i još
dosta toga i da se velike pare ulažu u to da me se uništi ,
sad sam bez posla, i bez žene , i bez snage , puno puta sam padao u životu i dizao se ,puno puta sam gubio i oporavljao se,borac sam,ali jednostavno pocinjem padat u depresiju zatvorio sam se u kucu ne komuniciram s
nikim previše,zatvorio sam se 6 mjeseci,u meni osjecaj kao da cu eksplodirat stalno sam nevjerojatno napet nešto mora puknut u meni pitanje je samo šta,
pokušavam se izvuc iz situacije, tražim malo kako meditirat ili nešto da nađem svoj unutarnji mir,po prirodi sam dobar i miran i sramežljiv, ali sada imam osjecaj ako me neko krivo pogleda ako mi neko stane na put ...
neznam bojim se samog sebe jer to nisam ja,dok se ja pokušavam vratit u normalu i smirit se tražim odgovore.tražim istinu , jel moguce da covjek to radi covjeku , jel moguce da majka naudi sinu ,el moguce da to neko se igra s mojim životom ili je to sve u mojoj glavi i kako da se toga riješim.
vidim da mnoge ovdje zanima caranje i magija , da bi znao bjelu magiju moraš znat crnu magiju ,da bi znao crnu magiju ,kolko ce nevinih života stradat, kolko cete carki i gluposti,bacit na druge svjesno i nesvjesno,ako se
ne varam toga je sve više i više,a zašto, cemu, šta želi neko time dokazat i pokazat,šta nije dosta patnje u svjetu,
veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

Ako su na tebe zbilja bačeni uroci, jesi li razmislio kome i kako si toliko naudio?

Potraži na forumu zaštitne čarolije.
Post Reply