molim vas pomozite, što brže

Post Reply
mandragora
Posts: 4
Joined: Thu Aug 13, 2009 9:57 am

Kao prvo sve vas lijepo pozdravljam jer sam nova ovdje :) Stvarno ne znam pod što da ovo stavim a da ispadnem normalna. Imam dvadeset godina a moj problem počinje šest godina unazad. Sve je počelo svakodnevnim jutarnjim povračanjem sluzi koja je u početku bila žute, zelene pa narančaste boje. Zatim sam po periodima izbacivala tekućinu crne boje te jednom čak krv. Na sve to se nadovezala nesanica. Najveći problem u svemu tome je što ni nakon dugih perioda nespavanja ne osijećam umor te bih čak rekla da imam energije više nego ikad u životu. U zadnje vrijeme sam počela osijećati i snažnu bol u desnoj nozi (poput rezanja nožem) te iz čistog mira znam početi šepati. Međutim, svi doktori kod kojih sam ikad bila su rekli da je po nalazima samnom sve u redu. Nemam sklonost vjerovati u uroke i prokletstva, ali pored ovih su se događale i druge stvari. Nekoliko puta me tijekom sna nešto/netko gušilo, a nakon što sam se probudila okruživalo me nešto poput magle.
Ovo je samo jedan dio teškoća s kojima se susrećem svaki dan, ali vas za početak ne želim zamarati ostalima. Molila bih svakoga tko bi mogao znati što mi je i tko bi mi mogao pomoći neka to učini i to što brže moguće jer ne znam koliko ću se još moći nositi sa svim tim.
P.S. Ne savjetujte mi ništa poput posjeta vidovitim tetama jer iz nekog razloga imaju potrebu uzmaknuti od mene kada me ugledaju.
Ne sprdam se i neophodno mi je potrebna pomoć, unaprijed se zahvaljujem.
mandragora
Posts: 4
Joined: Thu Aug 13, 2009 9:57 am

Ljudi......
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Hočeš reči da doktori nisu digli uzbunu kad si rekla da izbacuješ krv? Crta - pravo na hitnu pomoć! Što brže! E onda možemo pričat o mjerama zaštite.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Ako ti ne pomognu ni doktori onda ću ti ja dati broj telefona jednog Hodže iz Bosne. Za sada se pokazao kao veoma efikasan.
mandragora
Posts: 4
Joined: Thu Aug 13, 2009 9:57 am

konacno netko da reagira,da sazmem ovih sedam godina...kad mi se prvi put to dogodilo mislila sam da je potpuno prirodno jer sam kao mala imala problema sa sinusima no kako je vrijeme teklo cak su i doktori nakon beskrajno puno vremena zakljucili da nije problem u upalama ni u nicemu takvom.rekla sam im sve svoje zdrastvene probleme no eto nisu našli nikakav uzrok.digli su uzbunu pa sam napravila alergo testove,vadila krv,snimila pluca,slikala glavu....da sad ne nabrajam,uzimala sam biljne preparatne koji su kucno radeni i puno koštaju...ništa,,jesam spomenula da sam puna energije kao nikad u zivotu sto za ovakvu situaciju svakako nije prirodno(nesanica pogotovo),dosla sam i do ovog foruma pa vas lijepo molim da razmislite o cemu bi mogla biti rijec,mislim da nije potrebno da kazem da doma imam sve nalaze....ali to su samo zdrastvene smetnje dok me muce i ove druge gore navedene pa ako netko moze pogledat dal ga podsjeća našto...(mozes mi dat taj broj za svaki slucaj)ali potrazite prije sta bi to moglo bit ili mi bar recite pod sta da ja trazim
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Ja bih ti još preporučila knjigu L.L.Hay: Kako iscjeliti svoje tijelo - koja je postala općenito prihvačena kao mjerodavna za mentalne uzroke koji stvaraju bolesti u tijelu. Meni je bila od velike pomoći, vjerujem da će i tebi poslužiti.

Problemi sa sinusima upučuju da te iritira netko vrlo blizak ili imaš dojam da se ta osoba okomila na tebe. Želudac probavlja naše nove ideje i iskustva. Što ili koga ne možeš probaviti. Od čega ti je loše? Problemi sa želucem znače da ne možemo asimilirati nova iskustva, uplašeni smo. Krvarenje upučuje da osječamo da nam otječe životna radost. Bijes.

A sad s metafizičkog stajališta jednostavno možeš provjeriti dal s te strane ima razloga za paniku. Preporučujem ti da odeš negdje na rijeku. Poznato je da rijeke zbog brzog protoka velike količine vode uglavnom sprečavaju elektromagnetska i dr. zračenja - tako i sa okultnog gledišta postoji vjerovanje da rijeke sprečavaju entitete i dr. nepoželjne energije. Moj savjet je da odeš negdje na rijeku - u pličak ali tako da voda ne stoji nego brzo protječe - sad ne bi preporučila da se kupaš ako rijeka nije čista - ali slobodno se i malo bučneš recimo na Krki - bitno je da su stopala u vodi. Ako osjetiš poboljšanje onda možeš razmatrati metafizički uzrok.

Probaj također više dana za redom koristiti slane kupke - ima točan opis ovdje na forumu (ubaci šaku kadulje i pelina u kupku). Također čaj od pelina ovdje može imat odlično djelovanje.

Pod jastuk smjesti lišće lovora. Može i zaštita prostora na kojem spavaš - ima opis u kategoriji čarolije na sajtu - dat će trenutne rezultate.

Dobro bi bilo energetski očistiti kuću i napraviti blagoslov kuće - opis također na sajtu. Kuća se zatvori potpuno, zakadi se tamjanom, pa se otvore prozori, može se i pustit glasna glazba da bi se vibracijski nepoželjna energija brže izbacila. Preporučujem i provjeru mjesta gdje spavaš rašljama - u slučaju da tamo ima podzemnih voda ili u slučaju da tamo prelazi neki energetski čvor - što može bit pogibeljno (provjeri dal se u tom smjeru pojavljuje kakva pljesan na zidovima i dal tu uspjevaju biljke).

Također radi uzemljenje i po potrebi otvaraj zaštitni krug ako osjetiš preko dana da nešto ne štima - ako te preplavi panika ili ničim uzrokovan strah, promjena temperature u okolini i sl...

Ljudi koji imaju te napade gušenja vele da trenutno pomaže ako se naglas opsuje (ne koristeći sveta imena pritom), ali mislim da ako napraviš zaštitu mjesta spavanja da će napadi prestati.

Dobro bi bilo u sobi postaviti i jedan akvarij s vodom (bez bilja i bez riba) s jakom protočnom pumpom i vodu mjenjati dnevno.

Solar plexus, mjesto grlene čakre, i zapešća premaži uljem kadulje prije spavanja ( u maslinovo ulje stavi kvasiti kadulju svježu pa nakvašeno iscjedi ili uzmi visokokvalitetno eterično i mješaj s kremom da ne bi bilo osipa)

To je uglavnom sve ono što mi pada na pamet a da nejdeš u neki komplicirani ritual... bilo bi odlično da koristiš ritual plamtečih zvijezda za zaštitu, ali on doista mora biti pravilno izveden.

Napravi ovo pa vidi jel bude kakve razlike.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

da i ritual blagoslova - wicca verzija ili solomonova - najbolje za vrijeme kupanja.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Post Reply