Uroci i magije, kako ih otkriti, spreciti i otkloniti

Dragana85k
Posts: 40
Joined: Mon Aug 02, 2010 2:42 pm

tallamasca wrote:Da, ne mora uvijek sve biti povezano s magijom ali ponekad banalne stvari za koje mislimo da nisu, znaju se ispostavit da jesu. kao npr. kad te pokupi auto i pomislis da ti je to samo los dan a na kraju se ispostavi nesto drugo.
i ja imam slicnu situaciju.kad sam bila mala tata i mama se razveli mama ode za rusiju mi ostali sa tatom.nakon 5 godine tata umre.i posle njegove smrti umru svi dobri ljudi iz mnogobrojne porodice.ostanu samo zli.bio je bogat covek.odem za moskvu kad sam se vratila nas su pokrali sve nam uzeli,ostao na srecu samo jedan stan.od kad sam se vratila i dan danas se osecam tudjom ovde.nikako nisam uspela da imam ni pravu drugaricu ni pravog momka.upala sam u lose drustvo.pa da mi me majka kao zastitila oterala me je da zivim sa jednim strasno te skim covekom sa kojim se desilo da imamo sina u kratkom roku.sincic je strasno lep i dobar ali muz je katastrofa on je sve sto nikad nisam htela da imam u zivotu.zivim kao u zatvoru.ne ide mi nesto uobste.ni ljubaui ni porodica ni pare .ja bi da odem zelim to svim bicem ali nemam nikog i nista.kad mi je bilo najteze izdala me majka i sestra nisu me cule ni razumele kakvu muku imam i da sam depresivna i nesrecna i samo su me oterali u pakao.do kad ce trajati ta crna linija!kada cu ja biti srecna i imati ljubav.bas mi je tesko samo sto ne poludim.pomagajte
Dragana85k
Posts: 40
Joined: Mon Aug 02, 2010 2:42 pm

tallamasca wrote:Da, ne mora uvijek sve biti povezano s magijom ali ponekad banalne stvari za koje mislimo da nisu, znaju se ispostavit da jesu. kao npr. kad te pokupi auto i pomislis da ti je to samo los dan a na kraju se ispostavi nesto drugo.
i ja imam pitanje jeli ovo samo vjecna crna linija mog zivota ili neko prokletstvo.kad sam bila mala razveli se roditelji majka nas ostavila tati.tata se ponovo ozenio vjesticom.pa tata umre posle 5 godina mamica se pojavi i odvede nas u moskvu i tamo bude lepo bajno 6 godina i onda pocinju moje muke u crnoj gori. sva rodbina je bila tu dok je tata bio ziv i bogat a od kad ga nema nas su pokrali ali srecom ostane stan.niko me vise ne poznaje ni tetka rodjena.ja i dan danas se osecam tudjom u ovoj sredini.nemam ni druaribu ni druga ni rodjene blizke.sve nailazim na lose drustvo.i na poroke ali tome dodje kraj ali da bi me kao mamica zastitila oname otera da zivim u ,zatvor, sa teskim posesivnim agresivnim i iskompleksiranim covekom sa kojim se desilo da imam sina veoma sam nesrecna.depresivna .nemam gde da odem nemam nikog i nista.sve gore od goreg.ovo je ukratko posto pisem sa mob tel.ja samo zelim slobodu misljenja.osecanja a ne tugu i muku i ne coveka kojeg nepodnjosim.zar je to zivot da patim dok ne poludim?nista mi ne ide ni ljubav ni pare a porodice nemam izdali su me .duga je to prica.ne kazem da sam ja idealna nepogresiva ali zar iko zasluzuje toliku nesrecu?ima li ko kakvo odjasnjenje?pomagajte
Dragana85k
Posts: 40
Joined: Mon Aug 02, 2010 2:42 pm

oprostite sto sam se ponovila ali pisem sa mobilnog pa mi ponekad zasteka pa ne vidim jesam li poslala
Dragana85k
Posts: 40
Joined: Mon Aug 02, 2010 2:42 pm

Moja majka je strasno teska zena.raspolozenje joj se menja svakih 5 minuta.cesto me vredja.stalno tera iz kuce ili mene ili sestru.eto napokon je mene izterala.cim sam dosla kod ovog muza da zivim jedva je cekala i brzinskom brzinom donela sve moje stvari.to je tako ruzno i tako tuzno nemate pojima kako se osecam .ja jesam gresila kao i ona ali zar nemam pravo da se popravim i promenim kao i ona?moram sa nekim da podelim muke i trazim pomoc ne mogu vise poludecu.sori sto se ponavljam pisem sa mobilnog pa mi zakoci
Dragana85k
Posts: 40
Joined: Mon Aug 02, 2010 2:42 pm

ima li ko ko bi mogao da mi kaze jesam li prokleta!sve mi je u zivotu napopako!!ne mogu vise bas sam nesretna i tuzna.ne secam se kada sam se zadnji put nasmejala. . .
dolly
Posts: 16
Joined: Tue Jan 20, 2009 3:01 am

Gle Dragana ja mislim da to nije prokletstvo,probaj regresijom ispitati uzrok tvojim problemima u ovome životu jer ništa nije slučajno sve je onako kako trba biti i sve ima svoje razloge.Nije uvijek zlo za zlo,u svakom lošem ima nešto dobro,ali to shvatimo tek kasnije,probaj svoju situaciju ne gledati tako negativno nađi neke pozitivne stvari jer negativnošću privlačiš još negativnije stvari.Stvar je u umu sve što jesmo i želimo biti upravo smo to i takvi....razmisli malo
Dragana85k
Posts: 40
Joined: Mon Aug 02, 2010 2:42 pm

a sta je regresija?
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

regresija - mislim da cu ti tocno objasniti

razmisli o svome dosadasnjem zivotu o svemu sto ti se desilo,

gdje zivis sada?
neznam zbog cega trpis sve to pokusaj kod crkvene organizazije naopimjer Caritas. moras sama nesto poduzet , nitko ti nemoze pomoci ako sama nepokazes da ti je potrebna pomoc i to hoces. to neznaci da cete biti lakse
Dragana85k
Posts: 40
Joined: Mon Aug 02, 2010 2:42 pm

nada wrote:regresija - mislim da cu ti tocno objasniti

razmisli o svome dosadasnjem zivotu o svemu sto ti se desilo,

gdje zivis sada?
neznam zbog cega trpis sve to pokusaj kod crkvene organizazije naopimjer Caritas. moras sama nesto poduzet , nitko ti nemoze pomoci ako sama nepokazes da ti je potrebna pomoc i to hoces. to neznaci da cete biti lakse
ja i dalje zivim sa ovim vovekom..kojeg ne volim i jedva cekam da odem..samo je pitanje oce li mi se posreciti vise..nisam ni ja andjeo mali valjda zasluzujem da budem srecna/..a ko su Caritas...?ja sam pravoslavne vjere..i ja sam mislila da odem kod nekog svestenika i da se izjadam i posavetujem....????
-solanum-
Posts: 18
Joined: Thu Feb 25, 2010 12:39 am

Dragana85k wrote:
nada wrote:ja sam pravoslavne vjere..i ja sam mislila da odem kod nekog svestenika i da se izjadam i posavetujem....????

Misliš....stvarno Vjeruješ ?
Moliš se ?
Ideš na mise i uzimaš pričest...(ili kako već to u pravoslavlju ide) ?



Ne moraš meni odgovoriti, odgovori sebi, ali ako su odgovori stvarno pozitivni , onda je najbolje da tako učiniš...Sigurno ljudi znaju gdje ima neki dobar pop koji zna svoj posao

;) :)
Post Reply