Uroci i magije, kako ih otkriti, spreciti i otkloniti

femmemk
Posts: 1
Joined: Sat Jun 06, 2009 12:43 pm

Zdravo svima,
Na vashem sajtu sam nashla stvari koje me zanimaju ali neznam odakle da pocnem. Otvorila sam account kako bi mogla vishe saznati o urocima, magije i slicne stvari, kako i dobiti odgovor na pitanja, kako ih otkriti, otkloniti i spreciti.

Desile su mi se loshe stvari za ovih par godina, i imam osecaja da tok nece stati. U porodici nekoliko gubitke, loshe raspolozenje, bolesti i prekide. Nikako da krene na bolje, osecam da nasha porodica cupa u mesto ili ide prema loshe.

Molim vas, recite mi kako da zastitim svoji novi dom, ima li neko s kim bih kogla da popricam, dali da verujem, dali predizvikujem vishe s tim sto sam pocela da verujem, kako da se spravim sa zlim silama. Pocela sam da primecujem da ljudi nisu tako dobrocudni kao shto sam mislila nekad (da, veoma naivno). Kako da se zastitim.

Vidim pisete da so ima moc da otkloni uroke, ima listu biljaka, odakle da pocnem???

Boze moj, zar moze neko stvarno da se bavi ovim poslom? Zar ljudi nemaju pametnija posla u svojim sopstvenim zivotima? Gde nalaze snage, misao i vreme, to me zanima i nikako nemogu sama sebi da objasnim. Zato mozda i mi je teshko da verujem, ali posle sve dogodovshtine, pocela sam da mislim da ovo stvarno nemoze biti normalno i prirodno, i da se neko bavi losim poslovima.

Oprostite mi ako pisem na pogreshni prostor i ako ove info cev ima. Ako je tako, samo me sanocite sho da citam, i kako da jednostavno razumem o cemu moze biti rec.

Znaci smrti jedno za jednom, bolesti ne stoje, razvodi. Ipak, ja i moja familija smo o.k. sad za sad, volimo se, ali se nista novo ne deshava, nema napredka nikakvog.

Pomozite mi da razumem.

Vishe info mogu u private chats.

Pozdrav,
dolly
Posts: 16
Joined: Tue Jan 20, 2009 3:01 am

http://www.astromagicraven.com/index_hr.html vidim da ti nitko nije želio pomoći a mnogi znaju bolje i više od mene probaj na ovoj stranici pronaći pomoć za svoje probleme......SRETNO!
dolly
Posts: 16
Joined: Tue Jan 20, 2009 3:01 am

I još nešto moraš shvatiti koliko ima dobra da još više ma zla pa prema tome ne treba te čuditi tvoja "nesretna"stuacija.Jako puno ima loših ,zlih i zavdnih ljudi pazi se!Napravi zaštitu sebi i obitelji jer ništa ne vrijedi toliko koliko vrijedi tvoja sreća i sreća i mir tvojih bližnjih puno sreće........i otvori oči život nije bajka!
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Žao mi je što ti se sve to izdogađalo.

Ja ti mogu preporučiti da procitas knjigu Book of protection.

a to sto sve to netko radi.... mozda se netko iz tvoje obitelji nekome zamjerio... ako zelis oddgovore potrazi ih u obitelji. nitko takvo nesto ne radi bez razloga. ( nadam se da se nisi uvrijedila, ali samo kazem sto mislim :) )
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Život se sastoji od uspona i padova, ne možeš sa svaku nevolju kriviti uroke i magiju.

Osim toga tu je i astrologija koja objašnjava periode dobre sreće i loše sreće.

Osnovne metode zaštite (iako ne vjerujem da je kod tebe na djelu urok) :

http://www.astraldynamics.com/tutorials ... index.html
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Baphomet je zborio...potpisujem..
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
mensurosmani
Posts: 5
Joined: Tue Jul 14, 2009 8:32 pm
Contact:

Vjerom u svemogućeg Boga i nesebičnim djelima si riješila svoj problem.
Ja sam Hadži Šejh Mensur Osmani - egzorcista
http://www.mensur-osmani.co.cc/
GSM +385-95-817-9843
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Da, ne mora uvijek sve biti povezano s magijom ali ponekad banalne stvari za koje mislimo da nisu, znaju se ispostavit da jesu. kao npr. kad te pokupi auto i pomislis da ti je to samo los dan a na kraju se ispostavi nesto drugo.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Dragana85k
Posts: 40
Joined: Mon Aug 02, 2010 2:42 pm

tallamasca wrote:Da, ne mora uvijek sve biti povezano s magijom ali ponekad banalne stvari za koje mislimo da nisu, znaju se ispostavit da jesu. kao npr. kad te pokupi auto i pomislis da ti je to samo los dan a na kraju se ispostavi nesto drugo.
i ja imam slicnu situaciju.kad sam bila mala tata i mama se razveli mama ode za rusiju mi ostali sa tatom.nakon 5 godine tata umre.i posle njegove smrti umru svi dobri ljudi iz mnogobrojne porodice.ostanu samo zli.bio je bogat covek.odem za moskvu kad sam se vratila nas su pokrali sve nam uzeli,ostao na srecu samo jedan stan.od kad sam se vratila i dan danas se osecam tudjom ovde.nikako nisam uspela da imam ni pravu drugaricu ni pravog momka.upala sam u lose drustvo.pa da mi me majka kao zastitila oterala me je da zivim sa jednim strasno te skim covekom sa kojim se desilo da imamo sina u kratkom roku.sincic je strasno lep i dobar ali muz je katastrofa on je sve sto nikad nisam htela da imam u zivotu.zivim kao u zatvoru.ne ide mi nesto uobste.ni ljubaui ni porodica ni pare .ja bi da odem zelim to svim bicem ali nemam nikog i nista.kad mi je bilo najteze izdala me majka i sestra nisu me cule ni razumele kakvu muku imam i da sam depresivna i nesrecna i samo su me oterali u pakao.do kad ce trajati ta crna linija!kada cu ja biti srecna i imati ljubav.bas mi je tesko samo sto ne poludim.pomagajte
Dragana85k
Posts: 40
Joined: Mon Aug 02, 2010 2:42 pm

tallamasca wrote:Da, ne mora uvijek sve biti povezano s magijom ali ponekad banalne stvari za koje mislimo da nisu, znaju se ispostavit da jesu. kao npr. kad te pokupi auto i pomislis da ti je to samo los dan a na kraju se ispostavi nesto drugo.
i ja imam slicnu situaciju.kad sam bila mala tata i mama se razveli mama ode za rusiju mi ostali sa tatom.nakon 5 godine tata umre.i posle njegove smrti umru svi dobri ljudi iz mnogobrojne porodice.ostanu samo zli.bio je bogat covek.odem za moskvu kad sam se vratila nas su pokrali sve nam uzeli,ostao na srecu samo jedan stan.od kad sam se vratila i dan danas se osecam tudjom ovde.nikako nisam uspela da imam ni pravu drugaricu ni pravog momka.upala sam u lose drustvo.pa da mi me majka kao zastitila oterala me je da zivim sa jednim strasno te skim covekom sa kojim se desilo da imamo sina u kratkom roku.sincic je strasno lep i dobar ali muz je katastrofa on je sve sto nikad nisam htela da imam u zivotu.zivim kao u zatvoru.ne ide mi nesto uobste.ni ljubaui ni porodica ni pare .ja bi da odem zelim to svim bicem ali nemam nikog i nista.kad mi je bilo najteze izdala me majka i sestra nisu me cule ni razumele kakvu muku imam i da sam depresivna i nesrecna i samo su me oterali u pakao.do kad ce trajati ta crna linija!kada cu ja biti srecna i imati ljubav.bas mi je tesko samo sto ne poludim.pomagajte
Post Reply