Urokljivo oko

User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Eagles wrote:Pretpostavljam da misliš na urokljivo oko. To je čarolija koja se prenosi pogldom. Naime, kad si nekom zavidan, ljutiš se na njega i tvoja želja da mu nešto napraviš je toliko velika da se to ostvari, pogledaš ga u oči i.. Evo dugotrajnog s***a. Moja preporuka je da pazite što nekom želite i da, dok ste ljuti na određenu osobu, ju ne gledate u oči.
Sad mi je jasno zasto .... ovaj da... : :?
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Koji dio? Objasnit ću.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

Adonis wrote:Pročitao sam negdje da se može mijenjati oblik?Pa može li mi netko neš reći o tome.

šta te zanjima? mislim, teoretski je moguće, ali trebaš 4 godine dok sve napraviš..... i zahtjeva voodoo... a mjenjaš oblik putem energije u astralnoj razini ( tamo naprimjer možeš bit eminin raspadajući zec :D )
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

Eagles wrote:Ja vidio tak nešto na stranici nekog Dr. Sipana. Lik melje da pravi mag nikad neće tražiti novce za magični rad, bla, bla, bla, a onda kaže da ga se za pomoć može kontaktirati telefonski, ali se prije mora uplatit određena svota na žiro-račun. :roll:

to ti je vještićji zakon, ako ne primiš naknadu , neće ti se obit o glavu, to jest ako to radiš na prirodan način, a ne radi pohlepe
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Ma. To mogu samo naivni i pomalo i praznovjerni ljudi.
Šta oni stvarno misle da će neka nepoznata osoba izmjeniti njihovu sreću?
Pa za to je potrebna osobna volja te osobe koja je ukleta, a i da je istina, njegove zaštite na totalno drugu osobu koju u životu nije vidija jednostavno ne može zauvjek štititi.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Soul Hunter wrote:Ma. To mogu samo naivni i pomalo i praznovjerni ljudi.
Šta oni stvarno misle da će neka nepoznata osoba izmjeniti njihovu sreću?
Pa za to je potrebna osobna volja te osobe koja je ukleta, a i da je istina, njegove zaštite na totalno drugu osobu koju u životu nije vidija jednostavno ne može zauvjek štititi.
Postoje načini kako da izbjegneš trostruko vraćanje. Jer da nije tako onda ne bi bilo više starijih ljudi koji se bave magijom, od kojih bi mogli ponešto i naučit nego samo "novopečenci" koji se tek upoznavaju s njom.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
tatyana39
Posts: 6
Joined: Fri Nov 02, 2007 11:15 pm

Ja sam bacila urok jednom tipu i neznam više kako da mu ga skinem. Vrlo je marljivo radio na kupovini auta. Dugo je vizualizirao, i kad je bio sasvim siguran što hoće bacio se u akciju digao je kredit, uzeo keš i otišao u salon automobila i uplatio neki model.
Sve u svemu budući je to napravio gledajući samo sebe, budući je to napravio ne vodeći računa da će s time ugroziti život svojoj djeci i ženi , budući je već diga nekoliko kredita i već ima novo auto dvi godine staro, ja sam mu u jednoj prepisci mailom rekla da je neozbiljan, da je samoživ, da ugrožava svoju obitelj, da diže nove kredite a nije isplatio stare, a žena nema za kruh, da gdje mu je senzitivnost i osjećaj za slabe, da kakav je on to muž i zaštitnik, otac familije da ima malu bebu, da beba ima prednsot i da je u prevelikim kreditima da bi sebi moga tako nešto dozvoliti. Kad je dobio mail isprinta ga je, stavio iznad kompjutera i do jutra buljia u njega. Nije moga zaspat. Sutradan mi je htio odgovorit ali nije ima snage. Cijelo jutro me ogovara ženi (mojoj sestri), zelenia je od muke mrzio me iz petnih žila. Isti taj dan su mu javili da imaju problema sa autom, da neće stići, pa ne mogu baš taj model, pa firma ima nekih problema, pa nešto kao zatvaraju salon, pa nek se javi za 10 dana, pa onda opet za 10 dana, pa krajem mjeseca, pa oni će se javiti sami..... Tako on već 4 mjeseca otplaćuje kredit a nema ni auta, niti mu keš vraćaju.
Prestao je vjerovat u sebe eto što mu se desilo .... Povjerovao je meni. meni je nekako sad žao, a nekako i nije. Na kraju će mu vratiti lovu koju će moja sestra upotrebiti puno mudrije i na korist svih njih.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

tatyana39 wrote: Prestao je vjerovat u sebe eto što mu se desilo .... Povjerovao je meni.
Da, čuda radi naša psiha. Očito se ipak posramio svojih djela. Samo se nadam da će ova situacija ostaviti i dublji trag na njemu - u smislu da će sljedeći put razmisliti. Ovo je bilo urokljivo pismo - šala... :P
Svoje emocije koje si iznjela na papir djelovale su poput čarolije - na kraju su i imale takav efekt. Mnogi magovi/vješte žene ne trebaju ritual da bi nešto postigle. Nakon što se postigne određeni nivo, poveže se sa tokom i usmjeravanjem energije potrebna je samo emocija i želja.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Kad nekome srušiš samopouzdanje i vjeru u njega samoga, napravila si veliku stvar.
A kad nekome psihu uništiš onda samo čekaj kad će se osoba ubiti. To najčešće radim kod neprijatelja. Uništavam ga i provjeravam koliko može izdržat. Od najsitnijih stvari kao što je potjerati sve oko njega, svi mu zabijaju nož u leđa (to se sve može s jednim spellom napraviti), itd.
A onda njemu ili njoj usadiš sumnje o njemu samomome (ili njoj) tako da ga to totalno uništi. Tada prestaneš i sve je na toj osobi. Ovisno koliko je jaka, ovisi hoće li preživit. :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Da,a nekad poželim da nije tako. Jer normalno se ljutiti na nekoga svom snagom ako treba,i moguće je da nesvijesno pošaljemo urok njemu. Ja bi volija da moram napraviti ritual nego da nekome "spontano" naudim.

Pogotovo kod osoba koje nevjeruju u magiju a nisu ni svijesni što su učinili i kako to skiniti..
Post Reply