Urokljivo oko

User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Na jednom blogu vidio sam da postoji magija da nekog možeš začarat ili slično pomoču oka.Pa me zanimam malo o tome?
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Pretpostavljam da misliš na urokljivo oko. To je čarolija koja se prenosi pogldom. Naime, kad si nekom zavidan, ljutiš se na njega i tvoja želja da mu nešto napraviš je toliko velika da se to ostvari, pogledaš ga u oči i.. Evo dugotrajnog s***a. Moja preporuka je da pazite što nekom želite i da, dok ste ljuti na određenu osobu, ju ne gledate u oči.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

ALI TO SE SAMO STVORI??
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

To ne možeš kontrolirati. To je ono: make the wish come true.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Znači to može bilo ko samo tu osobu mora toliko mrzit i želiti joj zlo.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Znači to može bilo ko samo tu osobu mora toliko mrzit i želiti joj zlo.

DJECO NE POKUŠAVAJTE.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Dok bi vi analizirali dal netko ima ili nema urokljivo oko prođe voz... već ste začarani :D
Šalu na stranu! U nekoliko navrata mi ljudi pišu kako je neka baba na njih jednim pogledom bacila urok na placu, a njima istog trena ispadaju košare iz ruku... I onda tragedija, sve krene po krivu... I onda odu nekoj vračari koja im veli nek stave divljeg zeca na glavu i drže ga mrtvog na glavi tjedan dana :D , to mi je jedna starija gospođa napisala.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Ja vidio tak nešto na stranici nekog Dr. Sipana. Lik melje da pravi mag nikad neće tražiti novce za magični rad, bla, bla, bla, a onda kaže da ga se za pomoć može kontaktirati telefonski, ali se prije mora uplatit određena svota na žiro-račun. :roll:
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Znan tog DR.Sipan
Mogu i ja otvorit .he domena stranicu i kazat skidan sve :!: ,mijenjam oblike,ubijam po zelji pa prvo plati. A onda sutradan "The page can not be desplyed"
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

A gle, ja se divim ljudima koji zbilja plate... :!:
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Post Reply