Urokljivo oko

Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Adonis wrote:Pročitao sam negdje da se može mijenjati oblik?Pa može li mi netko neš reći o tome.
Nauka kaže da ne može. E sad, jednom davno sam ja prisustvovao tome. Takođe, u EGA kad su radil isa Lamom, dešavalo se da se ljudima menja oblik glave i postaje nalik na pomenutog. Ja tome nisam prisustvovao, ali su mi pričali oni koji jesu. No, to su transformaciona iskustva koja spadaju pod operativna iskustva sa Makrokosmosom i koja se dešavaju tek kad se ovlada Mikrokosmosom. Dakle, 95% njih nikad i ne stignu dotle.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Koliko se tu osobu dugo treba gledati u oči da je ureknem?
User avatar
SEVERUS
Posts: 43
Joined: Fri Jan 25, 2008 10:29 am

Eagles wrote:Ja vidio tak nešto na stranici nekog Dr. Sipana. Lik melje da pravi mag nikad neće tražiti novce za magični rad, bla, bla, bla, a onda kaže da ga se za pomoć može kontaktirati telefonski, ali se prije mora uplatit određena svota na žiro-račun. :roll:

Ja sam imao to iskustvo da pricham sa njim,bar mislim da je to bio on(nije se predstavio).Dakle,to se je zbilo pre nekoliko meseci u net cafeu.
Chovek kratke crne kose koji je sedeo do mene u jednom trenutku me je pitao neku stvar za yahoo mesenger(ne mogu da se setim shta tachno,bitno da nisam znao shta treba da se radi :D )Pokushavajuci da doskochim problemu,sluchajno sam pogledao mejl koji pishe.Naime,nekoj gospodji koja je imala nekih problema sa muzem,pisao je da taj sluchaj koshta 5000 evra,i uz to objashnjavao da je shvatio kako su ljudi loshi,i da vishe nece da radi za dzabe.
Videvshi da sam pogledao njegov mejl,nasmejao se i zatvorio ga.Posle nekog vremena,kada je pocheo da se raspituje o gradu,pitao sam ga iz chiste radoznalosti da li on ima nekih veza sa Bioenergetikom na shta mi je on odgovorio da bi se moglo tako reci.Uskoro potom zapocheli smo razgovor o magiji bionergetici,a ja sam pokushavao da izmamim odgovore o sistemima koje koristi.Uz to,pitao sam ga i koliko je potrebno savladati bionergeriku,na shta mi je on odgovorio da se ne moze savladati i nauchiti.Na kraju nasheg razgovora,tokom kog mi je davao iskljuchivo konfuzne odgovore,zeleo je demonstrirati mi svoje sposobnosti.Od mene je zahtevao da mu pruzim svoju desnu shaku,i pocheo je praviti pokrete nada njom kao da izvlachi energiju.Nishta nisam osetio,chak ni posle dugotrajnih pokushaja.Chovek je,zbunjen,na kraju konstatovao da su mi chula trenutno zatupljena. :lol:
User avatar
gothic
Posts: 9
Joined: Sat Sep 20, 2008 2:51 pm
Location: Gothland
Contact:

Ja imam oci razlicite boje...
Znaci li to nesto?
Je li to neka zastita ili nesreca?
Gothic is beautiful...
Image
User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

urokljivo oko.........što reći, radi....da....
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
User avatar
SEVERUS
Posts: 43
Joined: Fri Jan 25, 2008 10:29 am

gothic wrote:Ja imam oci razlicite boje...
Znaci li to nesto?
Je li to neka zastita ili nesreca?

I ja imam sharene ochi,a jedino prokletstvo koje ti mogu doneti ochi razlichitih boja je slabija sposobnost vida na jednom ili drugom oku :D
User avatar
demonologist
Posts: 18
Joined: Sun Jan 04, 2009 1:01 pm

Image
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

ja stalno mijenjam boju očiju. čas zeleno čas smeđe.... (i ne nisam radila spell za promjenu boje očiju)
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply