crna magija

User avatar
hefest
Posts: 22
Joined: Sun Aug 10, 2008 4:07 pm

zdravo!
mene zanima kako znati da si pod utjecajem crne magije i kako se zaštiti?
pozz
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Imaš knjigu Book of protection. Imam je u pdf formatu, samo nek sredim internet pa ću je stavit. Tamo imaš detaljno kako se možeš zaštit.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Estarioll
Posts: 22
Joined: Sat Nov 29, 2008 12:43 pm
Location: Zagreb

možemo li ovdje postaviti topic gdje ćemo uploadat i downloadat pdf knjige?
ili ima neki site s kojeg to radite? :)

nov sam tu pa se još ne snalazim najbolje, hvala :)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Estarioll wrote:možemo li ovdje postaviti topic gdje ćemo uploadat i downloadat pdf knjige?
ili ima neki site s kojeg to radite? :)

nov sam tu pa se još ne snalazim najbolje, hvala :)
Pdf-ove možeš postavljati u kategoriji Biblioteka. Najbolje da se svaki pdf postavi kao zasebna tema da bi je usput mogli i komentirati.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
hefest
Posts: 22
Joined: Sun Aug 10, 2008 4:07 pm

i tako je hefest ostal bez odgovora... :( :( :(
molim vas pomoć...
hitno
User avatar
Sephirot
Posts: 132
Joined: Sat Sep 13, 2008 12:05 pm
Location: Zagreb
Contact:

hefest wrote:zdravo!
mene zanima kako znati da si pod utjecajem crne magije i kako se zaštiti?
pozz
-Prvo, "crna magija"? Što je to? Nešto kao united colours of beneton?
-Što se tiče razumjevanja utjecaja negativnih sila, dosta se manifestira prvenstveno na spavanje. Loš san, noćne more do te mjere da se čovjek boji spavati. To rezultira i psihičkim rastrojem, nemogučnošću koncentracije pa tako i lošim radom.

Predlažem od F.Dione "psihološka samoobrana"
Khabs am Pekht, Knox om Pax, Lux in Tenebris
Igne Natura Renovatur Integra (I.N.R.I.)
________________________________________________________________
Be thy mind open unto the Higher, Be thy heart a Centre of Light, Be thy Body a Temple of the Rosy Cross
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
Shadow
Posts: 66
Joined: Tue Apr 07, 2009 1:17 am
Location: Montenegro , Podgorica

Pitanje je koncizno i konkretno pa ću i ja nastojati da budem.
U okultizmu su prihvaćeni neki univerzalni "siptomi" poput konstantne slabosti i vrtoglavica , depresije, misli o samoubistvu , osjećanju bescilja , LUTAJUĆIM I NEPOSLUŠNIM MISLIMA ( tj. pojava kada je teško uspostaviti fokus ) , opšti badluck , odbojnost prema hrani i nezainteresovanost prema socijalnom životu i sl .
Rekla Rihanna sve Disturbia -om lol

A evo načina na koji to možeš iskustveno i "ogledno" provjeriti:

Subota , uzmi svježe jaje , i činiju sa vodom , prekrsti ( načini znak križa ) , ili pentakla ako ti krst nije blizak ( protjerujućeg u tom slučaju ) , pa razbij jaje u činiju sa vodom ( NE razbivši pri tome žumance !!!!!! ) *nasloni na grudi tako da tako da ti je vrat manje više horizontalan , stavi činiju sa jajetom na vrat ( tjeme)2-3in , MIRUJUĆI , i pokušaj se ne obazirati na okolinu . Poslije skini činiju i pogledaj;

Ukoliko je voda čista i prozračna a žumance u bjelancu , niste pod uticajem magije
Ako je žumance na dnu a krajevi bjelanca idu ka vrhu tada je postojanje magije izvjesno
Ako se na krajevima bjelanca formiraju mjehurići u pitanju je anažna magija
Ako se u mjehurićima nalaze crne tačkice - to je magija urađena za smrt , najvjerovatnije sa zemljom sa groblja

ILI:

Napitak koji se koristi za utvrđivanje postojanja magijskog uticaja

Zamolite neku mladu , nevinu djevojku da vam ubere malo koprive , majčine dušice ( Thymus serpilum ) i lpe ( Tilia cordata ) , pa od istog napravite infuz u izvorskoj vodi . Pripremivši kao čaj , popij govoreći :

Ostendas mali res !

Ako te u roku od 2-3 sata jako zaboli glava to je to .

Takođe osoba koja je pod uticajem magije, kada stoji u centu Crkve ili Hrama počinje osjećati glavobolju i mučninu.

Gore u textu * =podbradak

E da ako te još nešto interesuje , postuj . Untill then ;
Blessed be! ;)
User avatar
merlin715
Posts: 113
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:05 pm
Location: Zagreb

imam samo jedno pitanje... Šta je činija? :mrgreen:
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Zdjela
Post Reply