Urok ili ne?

Post Reply
enigma
Posts: 1
Joined: Mon Nov 10, 2008 12:13 am

Pozdrav od novopridošlog člana! Kako je meni sve ovo novo i nepoznato, moram postaviti pitanje koje će se možda nekome činiti i glupim. Prije dvadesetak dana pred vratima kuće pronašla sam ostatke male mačkice, točnije nogu i rep malog, vrlo malog mačića. U dvorištu i inače imamo desetke mačaka od kojih se svako malo poneka omaci, pa sam mislila da je to ostatak nekog od novih mačića. Bila sam uvjerena da ih nešto jede (lasica ili nešto slično), sve do neki dan kada mi je djevojka koja je slučajno čula što sam pronašla rekla da je to bačen urok!?! Nisam nikada razmišljala o takvim stvarima - to je meni bilo nešto što se ne događa, ali kako se u posljednje vrijeme stvari u mom životu strmoglavljuju i to baš onda kada sam mislila da sam našla smirenje i nekakvu stabilnost, a posebno danas kada se zaredalo toliko loših vijesti i događaja, ne mogu da se ne pitam ima li u tome nešto? Ako ima, što mogu učiniti? Molim da mi netko odgovori.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

enigma wrote:Pozdrav od novopridošlog člana! Kako je meni sve ovo novo i nepoznato, moram postaviti pitanje koje će se možda nekome činiti i glupim. Prije dvadesetak dana pred vratima kuće pronašla sam ostatke male mačkice, točnije nogu i rep malog, vrlo malog mačića. U dvorištu i inače imamo desetke mačaka od kojih se svako malo poneka omaci, pa sam mislila da je to ostatak nekog od novih mačića. Bila sam uvjerena da ih nešto jede (lasica ili nešto slično), sve do neki dan kada mi je djevojka koja je slučajno čula što sam pronašla rekla da je to bačen urok!?! Nisam nikada razmišljala o takvim stvarima - to je meni bilo nešto što se ne događa, ali kako se u posljednje vrijeme stvari u mom životu strmoglavljuju i to baš onda kada sam mislila da sam našla smirenje i nekakvu stabilnost, a posebno danas kada se zaredalo toliko loših vijesti i događaja, ne mogu da se ne pitam ima li u tome nešto? Ako ima, što mogu učiniti? Molim da mi netko odgovori.
Ako imaš mušku macu vjerojatno ih ona potamani, ili druga ljubomorna mačka, mislim da je to vjerojatnije. Ako ćeš se bolje osjećati onda možeš trenirati na ojačanju energetskog tijela, jačanju aure, tehniku odaberi već prema tome što tebi odgovara.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
little_witch
Posts: 15
Joined: Thu Sep 11, 2008 3:19 pm

Pre nekoliko nedelja kada sam se vracala kuci,videla sam ispred svoje kuce mrtvu macku,ali jako mi je privukla paznju.Bila je nekako ukocena,sa ravno ispruzenim nogama,glavom,repom u vazduhu,kao da je,ne znam,mozda smrznuta...Bilo je uzasno...Mama je pomerila od nase kuce,ali neko je ponovo vratio ispred.Posle toga je mama odnela na smece i bacila je.Zna li neko da mi kaze kakvo to znacenje ima i ako to jeste nekakav urok kako da saznam ko mi je to uradio?
Hvala puno... ;)
Heart broken beyond repair.
Post Reply