Osobna Iskustva

Marijan
Posts: 3
Joined: Wed May 21, 2008 6:10 am

Prvo bih zelio pozdravit sve,prije par dana sam prvi put naisao na ovaj post i ...evo me tu :)
Nemam velikog znanja o magiji i urocima stoga bih vas molio zamalu pomoc
Moja prica je pretpostavljam kao i kod mnogih drugih, prije nekoliko godina sam prekinuo dugogodisnju vezu i sretno se ozenio, zivot koji je u pocetku bio bajka danas se sveo na prezivljavanje iz dana u dan.tesko mi je sjetit se svih trenutaka i faza kojim je kretalo nizbrdo,pa cu pocet od onoga cega se sjecam..sve je pocelo prve bracne noci kad su sobom odzvanjali cudni zvukovi koji su dopirali iz zidova (tocnije kucanje po zidovima), srecom nakon par dana situacija se "smirila"do danas nas sa vremena na vrijeme znaju iznenaditi opet , perselili smo se 3 puta ( cak promjenili i kontinent ) onda sam dobio zdravstvene probleme,dovoljno ozbiljne da imam problema raditi vecinu poslova,Supruga se razbolila, nakon operacije, doktori jos pokusavaju utvrdit druge probleme,izgubio sam posao a i supruga je na istom putu,patimo od nocnih mora vec duze vrijeme.. i jos gomila stvari. Nemozemo nista napraviti jer sve sta odlucimo propadne na nekave bizarne nacine ( naprimjer sve sta "Glasno" promislimo je osudjeno na propast)..Primjetili smo da sve sta nam se dogadja u zivotu je vezano samo za dva dana Utorak i Petak,kao da drugih dana u tjednu nema...neznam kako naci izlaz iz trenutne situacije , ako imate ikakvih savjeta, molim pomozite
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Marijan wrote:Prvo bih zelio pozdravit sve,prije par dana sam prvi put naisao na ovaj post i ...evo me tu :)
Nemam velikog znanja o magiji i urocima stoga bih vas molio zamalu pomoc
Moja prica je pretpostavljam kao i kod mnogih drugih, prije nekoliko godina sam prekinuo dugogodisnju vezu i sretno se ozenio, zivot koji je u pocetku bio bajka danas se sveo na prezivljavanje iz dana u dan.tesko mi je sjetit se svih trenutaka i faza kojim je kretalo nizbrdo,pa cu pocet od onoga cega se sjecam..sve je pocelo prve bracne noci kad su sobom odzvanjali cudni zvukovi koji su dopirali iz zidova (tocnije kucanje po zidovima), srecom nakon par dana situacija se "smirila"do danas nas sa vremena na vrijeme znaju iznenaditi opet , perselili smo se 3 puta ( cak promjenili i kontinent ) onda sam dobio zdravstvene probleme,dovoljno ozbiljne da imam problema raditi vecinu poslova,Supruga se razbolila, nakon operacije, doktori jos pokusavaju utvrdit druge probleme,izgubio sam posao a i supruga je na istom putu,patimo od nocnih mora vec duze vrijeme.. i jos gomila stvari. Nemozemo nista napraviti jer sve sta odlucimo propadne na nekave bizarne nacine ( naprimjer sve sta "Glasno" promislimo je osudjeno na propast)..Primjetili smo da sve sta nam se dogadja u zivotu je vezano samo za dva dana Utorak i Petak,kao da drugih dana u tjednu nema...neznam kako naci izlaz iz trenutne situacije , ako imate ikakvih savjeta, molim pomozite
Uf... Ne bih dala ruku u vatru, ali pokušaj kontaktirati Darka Maltara: http://www.radiestezija-bioenergija.hr/default.asp
Ima gomila toga na netu, no pitanje je dal nisu to sve samo pokušaji muženja love.
Eventualno vam mogu sastaviti popis stvari koje se poduzimaju u takvim slučajevima i uglavnom pomažu većini ljudi - no svejedno bi trebali kontaktirati adekvatnu osobu. Vjerojatno će vam netko od članova moći preporučit.

Ostavi mi mail adresu na privat, pa ću ti poslati popis stvari koje možete vas dvoje napravit za početak.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Marijan
Posts: 3
Joined: Wed May 21, 2008 6:10 am

Hvala emina :) vec dugo surfam po internetu pregledavajuci forume i webstranice za nekim prakticnim savjetima ili slicnim iskustvima. Znam samo jedno,odlazak kod krivih ljudi samo bi pogorsao situaciju,molim vas za savjete i ideje .
Hvala svima :)
shanti
Posts: 14
Joined: Mon May 19, 2008 1:17 pm

Marijane si bio kod Maltara i kakvo je iskustvo, je li ti pomogao?
Interesnatna informacija da jako puno naplačuje.
Za takvu lovu mislim da se čovjek može sam obrazovati i sam zaštiti...
little_witch
Posts: 15
Joined: Thu Sep 11, 2008 3:19 pm

Da vam i ja ispricam svoje iskustvo...tj.mog decka...
Sve je pocelo davno,davno,davno,pre vise od 200 godina kada je nastajala njegova loza.Njegova praprapraprababa je bila vestica i kada je njen muz ostavio (njegov prapraprapradeda),jer nije mogla da radja decu i ozenio se sa drugom,pretpostavljamo da mu je ta nesto nabacila,nesto sto je uticalo na celu lozu,kao neko prokletstvo.Moj decko je sada ostao jedinac,ako on ne nastavi tu lozu,oni ce nestati.Njegova majka nije mogla da ima vise dece.On poseduje izuzetnu lepotu,ali je jako nestabilna licnost.Dobar je,zivot svoj bi dao za druge,ali ceo svet vidi crnim ocima,nikome ne veruje,u sve sumnja,nije sposoban da donosi sam odluke,odnosno donese ih,ali uvek pogresne.Na njega svi vrse uticaj,izgubio je svoju licnost,tesko napreduje...Puno problema ima u zivotu...tata ga maltretira i fizicki i psihicki...
Pokusala sam da skinem to prokletstvo sa njega,sad cekam da vidim da li sam uspela...Plasim se da je ono isuvise jako,jace od mene...Moze li neko da mi pomogne sta da radim? Hvala...
Heart broken beyond repair.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

little_witch wrote:Da vam i ja ispricam svoje iskustvo...tj.mog decka...
Sve je pocelo davno,davno,davno,pre vise od 200 godina kada je nastajala njegova loza.Njegova praprapraprababa je bila vestica i kada je njen muz ostavio (njegov prapraprapradeda),jer nije mogla da radja decu i ozenio se sa drugom,pretpostavljamo da mu je ta nesto nabacila,nesto sto je uticalo na celu lozu,kao neko prokletstvo.Moj decko je sada ostao jedinac,ako on ne nastavi tu lozu,oni ce nestati.Njegova majka nije mogla da ima vise dece.On poseduje izuzetnu lepotu,ali je jako nestabilna licnost.Dobar je,zivot svoj bi dao za druge,ali ceo svet vidi crnim ocima,nikome ne veruje,u sve sumnja,nije sposoban da donosi sam odluke,odnosno donese ih,ali uvek pogresne.Na njega svi vrse uticaj,izgubio je svoju licnost,tesko napreduje...Puno problema ima u zivotu...tata ga maltretira i fizicki i psihicki...
Pokusala sam da skinem to prokletstvo sa njega,sad cekam da vidim da li sam uspela...Plasim se da je ono isuvise jako,jace od mene...Moze li neko da mi pomogne sta da radim? Hvala...
A reci mu da se zaposli, pa nek honorarno uzme i neki manekenski angažman, nastavi školovanje, nađe stan, nabavi psa i problem rješen, začarani krug prekinut i prokletstvo skinuto.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
q.lax
Posts: 42
Joined: Mon Nov 17, 2008 8:26 pm
Location: Velika Trnovitica (prdovitica)
Contact:

Evo Marijane moje mišljnnje je ovakvo iako nebih dao ruku u vatru za to ali pokušaj se još više informirati moslim da se radi o voo-doo-u prema mojim iskustvima rekao bi da je to to za to jer si napisao da se radi o danima utorku i petku, moja djevojka je s roditeljim živjela u kuči koju je gradio njen djed i tokom gradne jedna žena koja je živjela u blizini prema riječima jedne vidovnjakinje bacila je nešto u temelje i zaista u toj kuči i obitelji koja je tamo živjela nije bilo mira isključivo sub. i ned. kada su svi bili na okupu.financije i planovi su išli na dolje,svi su imali nočne more i tako dok se nisu odselili.sada tamo živi nj.ujak koji se rasto od žene,tinejđerica im zatrudnila i spali su na prosjački štap.moguče da je netko bacio urok na tebe,tvoju ženu ili ti na oca ili majku i to jako teški urok.probaj zatražiti pomoč od nekog ko ima iskustva sa skidanjem uroka jer ovo može dovest i do smrti. Ali pazi da ta osoba bude vjerodostojana zato kaj ima puno samozvanih vidovnjaka i viještica koji će ti uzet lovu a neče nikaj napravit.
Jer mislim da če ti ustvari najviše pomoči osoba koja te niti neče tražit novac nego ponoći badava. I posljednji savjet riješi se svih privjesaka nakita ili drugih stvari koje si dobio na čudni način ili dobio od osoba koje te baš neobožavaju. osim srebra jer se na srebro nemože bacati urok. I u prostoriji u kojoj imaš najviše problema pokušaj nabaviti veliko ogledalo. ovo sam ti napisao iz mijoh iskustava. ako odlučiš pokušati molim te javi mi jer to nije sve kaj znam možda ti mogu pomoči još nekako ako to ne upali.
uglavnom provjeri voo-doo.
SNAGA MAGIJE KOJA SE PRAVILNO KORISTI MOŽE BITI VELIKA ALI NE I VEĆA OD ČOVJEKOVE ŽELJA DA PROMJENI VLASTITU SUDBINU
little_witch
Posts: 15
Joined: Thu Sep 11, 2008 3:19 pm

emina wrote:
little_witch wrote:Da vam i ja ispricam svoje iskustvo...tj.mog decka...
Sve je pocelo davno,davno,davno,pre vise od 200 godina kada je nastajala njegova loza.Njegova praprapraprababa je bila vestica i kada je njen muz ostavio (njegov prapraprapradeda),jer nije mogla da radja decu i ozenio se sa drugom,pretpostavljamo da mu je ta nesto nabacila,nesto sto je uticalo na celu lozu,kao neko prokletstvo.Moj decko je sada ostao jedinac,ako on ne nastavi tu lozu,oni ce nestati.Njegova majka nije mogla da ima vise dece.On poseduje izuzetnu lepotu,ali je jako nestabilna licnost.Dobar je,zivot svoj bi dao za druge,ali ceo svet vidi crnim ocima,nikome ne veruje,u sve sumnja,nije sposoban da donosi sam odluke,odnosno donese ih,ali uvek pogresne.Na njega svi vrse uticaj,izgubio je svoju licnost,tesko napreduje...Puno problema ima u zivotu...tata ga maltretira i fizicki i psihicki...
Pokusala sam da skinem to prokletstvo sa njega,sad cekam da vidim da li sam uspela...Plasim se da je ono isuvise jako,jace od mene...Moze li neko da mi pomogne sta da radim? Hvala...
A reci mu da se zaposli, pa nek honorarno uzme i neki manekenski angažman, nastavi školovanje, nađe stan, nabavi psa i problem rješen, začarani krug prekinut i prokletstvo skinuto.

Ali on ne moze da napusti tu kucu u kojoj zivi...uvek ga nesto sto se desi vrati njoj...a i osim toga nesto cvrsto ga veze za tu kucu,oseca kao da mu nesto ne dozvoljava da krene dalje...
Heart broken beyond repair.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

onda bi trebao saznat što ga to drži i pokušat se riješit toga.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
q.lax
Posts: 42
Joined: Mon Nov 17, 2008 8:26 pm
Location: Velika Trnovitica (prdovitica)
Contact:

a da ti jednostavno napucaš dečka riješiš se problema i počneš baviti nečim ozbiljnijim :lol:
snaga magije je velika ali ne veča od volje čovjeka koji želi promjeniti svoju sudbinu.ne gle stvarno moj ti je savjet da nađeš spell za skidanje uroka ili ti kletvi ili nađi reflection spell malo ga pouči neka to nabaci na sebe i to ti je to ako nemoš nač spellove samo napiši ja ti ih pošaljem. ako si dovoljno dugo viježbala i dovoljno pročitala dijelovat će jer u znaju je moč. :ugeek:
SNAGA MAGIJE KOJA SE PRAVILNO KORISTI MOŽE BITI VELIKA ALI NE I VEĆA OD ČOVJEKOVE ŽELJA DA PROMJENI VLASTITU SUDBINU
Post Reply