Zaštita od uroka, nepoželjnih energija...

User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Jedan jednostavan, ali provjeren način, za svaku vrstu otklanjanja negativnih energija. Pa ide:

Potrebno: 2-4 kg morske (ili neke druge) soli
Pripremiti kupku poželjne temperature, te dno kade podložiti ručnikom.
Dio soli staviti na dno, dio prosuti po sebi (cilj je da sol bude u što bližem kontaktu sa tijelom), te omotati ručnik oko tijela. Ostati tako do sat vremena, te se nakon kupke temeljito istuširati.

NAPOMENA: Kupku bez prethodne konzultacije sa liječnikom ne smiju koristiti osobe koje imaju problema sa srcem ili bubrezima. Slana kupka izaziva dehidraciju, pa ne smije biti korištena prilikom konzumiranja alkohola! Manjak vode usput ili nakon kupke odmah nadomjestiti!

Violet Sky
http://www.astraldynamics.com/tutorials ... etinID=562
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Jaz
Posts: 45
Joined: Wed Jul 09, 2008 1:00 am

najjednostavnija metoda oslobađanja negativne energije je uz pomoć viska i vode, djelotvorna, dobra i jednostavna. Može se raditi i bez viska, ali visak je dobar kao vjerodostojni pokazatelj (mjerilo). Pustite vodu da vam teče po zapešču i sljeva se po dlanu, nakon 10 do 20 minuta, ovisno o negativnoj energiji koja je akumulirana promjenite ruku, zatim okrenete dlan i i ponovite isto sa drugom rukom.

postoje i vrlo korisna sredstva koja vam mogu pružiti zaštitu od tehničkih zračenja, ja tako imam kristalne kugle koje negativnu energiju uređaja(kompa ili televizora) usmjeravaju u drugom smjeru i čine je pozitivnom.

no negativne vibracije dolaze i od ljudi... jako izraženo ako radite s ljudima, pa nije loše imati neki vid zaštite poput atlantis prstena koji je vani puno poularniji nego kod nas.
dolly
Posts: 16
Joined: Tue Jan 20, 2009 3:01 am

Bok Emina,jedna moja prijateljica ide u Makedoniju, koja je naravno poznata po magiji pa te molim da mi napišeš kako bi se ona i na koji način- jednostavan -mogla zaštititi od sihira .....itd.Hvala ti!
dolly
Posts: 16
Joined: Tue Jan 20, 2009 3:01 am

I još nešto dali je istina da tiskovina pomaže u zaštiti od uroka,Emina molim te da mi odgovoriš na pitanja.
User avatar
littlehorn
Posts: 9
Joined: Sat Mar 21, 2009 11:36 am

LIBER V
vel
REGULI

Sadrži ritual Pečata Zvijeri:
inkantaciju prikladnu za
prizivanje energija Horusovog
Eona, prilagođenu za dnevnu
izvedbu magičara svih rangova.
PRVA KRETNJA
Zavjet Očaravanja, koji se zove Jedanaestorostruki Pečat.
Duhovno obraćanje Eonu.
1. Neka magičar, obučen i naoružan kako on smatra da je potrebno, okrene lice Boleskinu, a to je kuća Zvijeri 666.
2. Neka udari bateriju 1-3-3-3-1.
3. Neka stavi palac desne ruke između kažiprsta i srednjaka, i učini gestu koja iza toga slijedi.
Vertikalna komponenta čaranja.
1. Neka ocrta krug oko svoje glave kriknuvši NUIT!
2. Neka povuće palac okomito prema dolje i dotakne Muladhara čakru kriknuvši HADIT!
3. Neka, vračajući se tragom linije, dodirne središte grudi i krikne RAHOORKHUIT!
Horizontalne komponente čaranja.
1. Neka dodirne središte čela, usta i grla kriknuvši AIWAZ!
2. Neka povuče palac s desna na lijevo preko lica, na razini nosnica.
3. Neka dodirne središte grudi i pleksus solaris kriknuvši THERION!
4. Neka povuče palac s lijeva na desno preko grudi, na razini grudne kost(sternum).
5. Neka dotakne Svadisthana čakru i Muladhara čakru kriknuvši BABALON!
6. Neka povuče palac s desna na lijevo na razini kukova. (Tako će on oblikovati Sigil
Velikog Hijerofanta, ali potčinjenog Krugu.)
Potvrđivanje čarolije
1. Neka magičar obuhvati rukama svoj štap, isprepletenih prstiju i palaca, kriknuvši LAShTAL! THELEMA! FIAOF! AGAPE! AUMGN!
(Tako će biti objavljene Riječi Moći kroz koje energije Horusovog Eona očituju svoju volju u svijet.)
Proglašavanje Postignuća
1. Neka magičar udari bateriju: 3-5-3,
kriknuvši ABRAHADABRA!
DRUGA KRETNJA
Čaranje
1. Neka magičar, još uvijek okrenut Boleskinu, ide do ruba svog kruga.
Neka se okrene na lijevo i neka se okeće po obodnici brzo i gipko poput tigra sve dok ne izvrši tako pun krug.
3. Neka učini Znak Horusa (Ulazećeg) dok prolazi (Boleskin), tako da izbaci silinu što zrači iz Boleskina pred njim.
4. Neka hoda svojom (kružnom) stazom dok ne dođe do sjevera; ovdje neka se zaustavi i okrene lice prema sjeveru.
5. Neka ocrta štapom obrnuti pentagram pogodan prizivu Zraka (Aquarius).
6. Neka ubode štap u središte pentagrama i pozove NUIT!
7. Neka učini znak zvan “Puella“, stojeći sastavljenih nogu, spuštene glave, lijeva ruka
prekriva Muladhara čakru, a desna prekriva grudi (držanje Medičijeve Venere).
8. Neka se ponovo okrene na lijevo i nastavi svojom stazom kao prije, izbijajući silinu
iz Boleskina dok prolazi; kada zatim stigne do juga neka se zaustavi okrenut licem
prema jugu.
9. Neka ocrta obrnuti pentagram koji priziva Vatru (Leo).
10. Neka ubode štap u središte pentagrama i krikne HADIT!
11. Neka učini znak “Puer“ noge
sastavljene, glava uzdignuta. Neka uzdigne desnu
ruku (palac ispružen pod pravim kutom spram prstiju), podlaktica uzdignuta pod
pravim kutom spram nadlaktice, koja je vodoravno ispružena u liniji ramena. Neka
lijeva ruka, palac ispružen prema naprijed, a prsti savijeni, počiva na čvorištu bedara
(držanje božanstva Mentu, Khem, itd.).
12. Neka nastavi kao i prije; kada je na istoku, neka ocrta obrnuti pentagram za priziv
Zemlje (Taurus).
13. Neka ubode štap u središte pentagrama i krikne THERION!
14. Neka učini znak zvan “Vir“. Noge su sastavljene, ruke, sa savijenim prstima i
palčevima ispruženim prema van, su stavljene na sljepooćnice; glava je sagnuta i
izbačena van kao da simbolizira bodenje neke rogate životinje (držanje Pana, Bakhusa,
itd.). (Naslovna strana, The Equinox I, III.)
15. Nastavivši kao i prije, neka učini na zapadu obrnuti pentagram za priziv Vode.
16. Neka ubode štap u središte pentagrama i pozove BABALON!
17. Neka učini znak “Mulier“ noge
su prilično razmaknute, a ruke uzdignute tako da
oblikuju polumjesec; glava je zabačena prema natrag (držanje Baphometa, Izide u
Dobrodošlici, Vitruvijevog Mikrokozma.). (Vidi Knjigu 4, Dio III.)
18. Neka on poskoči u ples, slijedeći centripetalnu spiralu ulijevo, obogativši ples
okretanjem oko svoje osi na svakom uglu, sve dok ne stigne do centra kruga. Tada
neka stane okrenut licem Boleskinu.
19. Neka uzdigne štap, ocrta Pečat Zvijeri, i krikne AIWAZ!
20. Neka ocrta zatim prizivni heksagram Zvijeri.
21. Neka spusti štap udarajući njime Zemlju.
22. Neka učini znak Majke Pobjednice (stopala bivaju sastavljena; lijeva ruka je
savijena kao da drži dijete; palac i kažiprst desne ruke stišću bradavicu na lijevoj dojci
kao da je ponuđena tom djetetu). Neka izgovori riječ THELEMA!
23. Izvedi spiralni ples okrečući se u desno (u pravcu kazaljke na satu) i vrteći se u
lijevo oko sebe. Svaki put, prošavši zapad, ispruži štap prema odgovarajućem uglu i
pokloni se:
a. “Ispred mene su moći LA!“ (ka zapadu.)
b. “Iza mene su moći AL!“ (ka istoku.)
c. “S moje desne stane su moći LA!“ (ka sjeveru.)
d. “S moje lijeve strane su moći AL!“ (ka jugu.)
e. “Iznad mene su moći ShT!“ (skočivši u vis.)
f. “Ispod mene su moći ShT!“ (udarivši tlo.)
g. “Unutar mene su Moći!“ (u položaju uspravnog Ptaha, sastavljenih stopala, ruke
sklopljene oko okomitog štapa.)
h. “Oko mene plamti lice mog Oca, Zvijezda Siline i Vatre.“
i. “A u stubu stoji njegov šesterostruki sjaj!“
(Ovaj ples se može izostaviti i sav govor može biti pjevan u položaju Ptaha.)
ZAVRŠNA KRETNJA
Ona je identična prvoj kretnji.
(Slijedi impresija ideja naznačenih u ovom Paeanu.)
Ja sam također Zvijezda u prostoru, jedinstvena i samopostojeća, jedna individualna
neuništiva suština; također sam i jedna Duša; istovjetan sa Svim i Ničim. Ja sam Sve i
sve je u Meni; Ja jesam, odvojen od svega i gospodar svega, i jedno sa svim.
Ja sam Bog, pravi Bog pravog Boga; hodim svojim putem čineći svoju volju; učinio
sam materiju i gibanje svojim ogledalom; za svoj užitak objavio sam da se Ništa mora
uobličiti kao dvojstvo, da bih mogao sanjati ples imena i priroda, i radovati se
supstanci jednostavnosti promatrajući lutanje svojih sjenki. Ja nisam ono što nije; ja ne
znam ono što se ne zna; ja ne volim ono što se ne voli, jer ja sam Ljubav, putem koje
podvojenost umire u užitku; ja sam Znanje putem kojeg svi dijelovi, ubrtvljeni u
cjelinu, nestaju i prelaze u savršenstvo, i ja sam onaj koji jeste biće
u kome je Biće
izgubljeno u Ništavilu, i udostojit ću se da postojim samo svojom Voljom da bih
slijedio svoju prirodu, svoju potrebu izražavanja svog savršenstva u svim
mogućnostima, a svaka faza je tek djelomična uobrazilja, a ipak neminovna i
apsolutna.
Ja sam Sveznajući jer ništa ne postoji za me dok to ne spoznam. Ja sam Svemoćan, jer
ništa se ne dešava osim pomoću nužde izražavanja moje duše kroz moju volju da
budem, da činim i da podnosim simbole samog sebe. Ja sam Sveprisutan, jer ništa ne
postoji tamo gdje me nema, mene koji sam oblikovao prostor kao uslov moje svijesti o
samom sebi, koji sam središte svega, a moj obod je obličje mog vlastitog zamišljanja.
Ja sam Sve, jer sve što postoji za mene je neophodni izraz u misli neke tendencije moje
prirode, a sve moje misli su tek slova mog Imena.
Ja sam Jedan, jer sve što sam ja nije apsolutno Sve, a sva moja cjelokupnost je moja ne
nekog drugog; moja, mene koji shvaćam druge kao sebe samog u suštini i istini, a
ipak različitim u izrazu i iluziji.
Ja sam Nitko, jer sve što sam ja nesavršena je slika savršenog; svaki djelomični fantom
mora nestati u zagrljaju svoje suprotnosti; svaki oblik ispunjava sebe nalazeći svoju
točnu suprotnost i zadovoljavajući svoju potrebu da bude Apsolut putem ostvarenja
anihilacije.
dolly
Posts: 16
Joined: Tue Jan 20, 2009 3:01 am

Hvala ti na opširnom tekstu ima li nešto jednostavnij ali svejedno hvala!
User avatar
littlehorn
Posts: 9
Joined: Sat Mar 21, 2009 11:36 am

dolly wrote:Hvala ti na opširnom tekstu ima li nešto jednostavnij ali svejedno hvala!
Ajde dobro..

RITUAL NU-SFERE
Stanite licem prema istoku i formirajte Križ svjetla na sljedeći način:
Vizualizirajte kuglu briljantno bijelog svijetla iznad svoje glave. Posegnite u kuglu, povucite zraku svjetla na čelo i recite: “Moj Bog je iznad mene.”
Povucite svjetlo nadolje kroz svoje tijelo, formirajući vertikalni stup. Dodirnite genitalije i recite: “Moj Bog je ispod mene.”
Dodirnite desno rame i recite: “Moj Bog je desno od mene.”
Povucite svjetlo preko svojega tijela da formirate horizontalnu zraku, dodirnite lijevo rame i recite: “Moj Bog je lijevo od mene.”
Prekrižite ruke preko grudi (desna preko lijeve) i recite: “Moj Bog je u meni.”
Raširite ruke iznad glave, dlanova usmjerenih prema van tako da formirate oblik slova V i recite: “ Nema Boga gdje ja jesam.”
Time je formiran Križ svjetla.
Iskoračite na istok i nacrtajte veliki uspravni pentagram u zraku ispred sebe. Zatim stanite u Znak ulazećeg, ruku vodoravno ispruženih ispred tijela, s lijevom nogom lagano izbačenom naprijed. Vizualizirajte kako projicirate energiju iz svojih rurku u pentagram i vibrirajte riječ:
“THERION”
Stanite u Znak tišine (palac pritisnut na usne, stopala skupljena).
Sada započnite kružno kretanje na lijevu stranu, u smjeru kretanja Mjeseca (suprotno od smjera kazaljki na satu), ponovite postupak zacrtavanja pentagrama, Znak ulazećeg, vibriranje božanskog imena i Znak tišine na svakoj strani svijeta: dakle, na sjevernoj, zapadnoj i južnoj.
Na sjeveru vibrirajte riječ: “ NUIT ”.
Na zapadu riječ: “ BABALON “.
Na jugu riječ: “ HADIT “.
Vratite se u centar kruga, okrenite se licem prema istoku još jednom, raširite ruke tako da čine 90 stupnjeva s tlom i 180 s ramenima (oblik križa) i recite:
“ Ispred mene moći zemlje,
Iza mene moći vode,
Desno od mene moći vatre,
Lijevo od mene moći zraka. “
Sada vizualizirajte tijelo Božice Nuit kako se pruža iznad vas: s nogama na sjeveru i rukama na jugu, kako puni krug blještavilom zvijezda.
Izvedite prizivanje riječima:
“Oko mene plam zvijezda Nuit, a u meni plamti zvijezda Hadit.”
Za kraj ponovite Križ svjetla (prvi dio).
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Osim što samo kopiraš i pejstaš mogao bi nešto i reći o tekstovima koje kopiraš.
Zašto misliš da to štiti od uroka?
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
littlehorn
Posts: 9
Joined: Sat Mar 21, 2009 11:36 am

Pouzdano znam da štiti od uroka i ostalih piz***
A znaš i ti bafy ;)
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Štiti ako se to višemjesečno ili višegodišnje prakticira no urečeni baš i nemaju vremena za čekanje.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
Post Reply