Crna magija

Post Reply
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

Sto mislite? jeste li probali'
User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

nisam, a i mislim da nikada neću. samo osoba koja dobro razumije značenje "CRNE MAGIJE" ima pravo postavljati takva pitanja. Imam i ja jedno:
Jesi ti ikad probao crnu magiju? Šta misliš zašto se naziva "crnom"???
Crna magija nije za igru. Osnovne podjele magije su na CRNU i BIJELU. Pa sad dokuči sam što označava bijela a što crna.Pozdrav! ;)
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Svatko u životu na ovaj ili onaj način okoristi moć crne magije i to ne mora biti namjerno ni svjesno. Ako vas netko jako razljuti i vi mu snažno poželite zlo, ako je osoba osjetljiva, a vi imate izraženu moć upravljanja energije ili je vaša srdžba jaka možete doslovce baciti urok na tu osobu. Često je ta osoba i naš bližnji. Zato birajte riječi. Sigurno ste naišli na primjer dok se neka prijetnja i ostvarila. Da bismo to izbjegli potrebno se zaštititi. U trenutku kad vam netko upučuje riječi pune mržnje ispružite prema zemlji srednji prst i kažiprst i vizualizirajte odlazak negativne energije u zemlju. Često će vas pritom proči trnci - to je znak da je energija odbačena.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Ja nekak čudno izdahnem pa se sav naježim. Na taj način punim "gatajuće gumice". Možda je puka slučajnost, ali kad sam cijeli sat francuskog gato frendici i punio gumicu, pao jedan od dva prstena s lustera. Kolko god se ovi trudili da ga poprave, željezne žice koje su ga držale uvijek se spigale i prsten ponovno pado. :)
User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

Moguće je da je u pitanju puka slučajnost. Ne vjerujem da si snagu svog uma doveo do te razine. Teško je doseći te visine bez predhodno dobrog vježbanja, a to zahtjeva godine... Puno pozdrava!!! ;)
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

To mi uopće nije bio cilj. Mislim da je stvar u rastepanju energije.
nobody
Posts: 9
Joined: Wed Oct 17, 2007 10:56 am

Mislim da ne postoji CRNA ili BELA magija. Jedna je magija! Ne postoje dve ili vise..
Druga stvar je ko ce je za sta upotrebiti.. Jedan ritual (nazovimo ga tako) moze delovati i lose i dobro u zavisnosti od necijih zelja..
Ako razumete sta hocu da kazem..
Naravno, postujem tudje misljenje tako da ni ne ocekujem neke vrste "napada" na moje misljenje, kao ni na moj post :lol:
Usput - Pozdrav svima!!
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

nobody wrote:Mislim da ne postoji CRNA ili BELA magija. Jedna je magija! Ne postoje dve ili vise..
Svi uz malo rada dođu do te spoznaje. Možda je pojam crna magija prikladna početnicima da im se daju neke osnovne smjernice. Slažem se da je magija jedna sila koja može djelovati na oba načina - crni mogu biti samo naši postupci.
Dobrodošao!
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Forum je mjesto gdje se raspravlja - zato očekuj da drugi napadaju tvoje mišljenje.

Osnovna podjela magije je na bijelu i crnu. Neki tvrde da ima i siva, mada ne kužim šta bi to bilo.

Ali! Ti prorekneš da se nekom na natjecanju iz atletike može dogoditi nešto jako loše. Zato napraviš ritual da taj netko ugane gležanj i ne ide na to natjecanje. To je ispravna upotreba crne magije.
nobody
Posts: 9
Joined: Wed Oct 17, 2007 10:56 am

emina wrote:
nobody wrote:Mislim da ne postoji CRNA ili BELA magija. Jedna je magija! Ne postoje dve ili vise..
Svi uz malo rada dođu do te spoznaje. Možda je pojam crna magija prikladna početnicima da im se daju neke osnovne smjernice. Slažem se da je magija jedna sila koja može djelovati na oba načina - crni mogu biti samo naši postupci.
Dobrodošao!
Hvala! Inace ja sam zensko, a nick je.. Ne znam ni ja zasto je taj.. A uz to sam i potpuna pocetnica, tacnije ne znam bukvalno nista sem svojih nekih logicnih zakljucaka..

Eagles kad sam rekla da ne ocekujem napade na moj post ili mene licno - mislila sam napada tipa "psovanje, vredjanje" itd, a sto se tice dobre rasprave (fer rasprave naravno) - uvek sam za :lol:
Post Reply