Čini,nagazi,uroci

User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Kao i ti pretpostavljam da je.
Ne znam točno. Nije se meni dogodilo.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

avy wrote:ma daj,znaš na što mislim (valjda!) želim mu zlo,ili bar da na 3 testa za redom dobije 1!!
Može, kako ne, poslat ću ti na pm. A ti se pripremi jer ti nakon toga najvjerojatnije predstoji ponavljanje istog razreda tako circa par godina... A on će te svakog dana čekati pred školskim vratima :twisted: :twisted:A možda i postaneš Baba Roga
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Padiel
Posts: 9
Joined: Tue Nov 13, 2007 1:43 pm

tallamasca wrote:A i psiha jako puno utječe i na fizičlko i na psihičko stanje.

Tako je jedna ženksa umišljala da je trudna i nakon nekog vremena tog svog umišljala počela je dobivat znakove trudnoće i kako su mjeseci prolazili, narasto joj i trbuh i sve... A na ultrazvuku nema ništa, ni djeteta niti embrija ... ništa.
to se zove pseudotrudnoća ili pseudocyesis. pseudes=lažno i kyesis= trudnoća
User avatar
Inconnu
Posts: 28
Joined: Sun Nov 18, 2007 1:52 am

avy wrote:ma daj,znaš na što mislim (valjda!) želim mu zlo,ili bar da na 3 testa za redom dobije 1!!
I što ćeš time postići? Onda ćeš biti bolja od njega?

Prvo, nema te magijice kojom bi mogla tako nešto učiniti, nemoj zavaravati samu sebe.
Drugo, sve i da tako nešto postoji, to ne bi služilo napretku tog sirotog balavca koji bi tukao cure :roll:
Doći će on k sebi s vremenom, a ako ne dođe, uvijek možeš okrenuti 92 i prijaviti ga policiji zbog prijetnje fizičkim nasiljem. Nema te magije koja bi imala bolji efekt od toga :D
User avatar
Tinkleh
Posts: 48
Joined: Sat Nov 17, 2007 6:47 pm

Inconnu wrote:
avy wrote:ma daj,znaš na što mislim (valjda!) želim mu zlo,ili bar da na 3 testa za redom dobije 1!!
Prvo, nema te magijice kojom bi mogla tako nešto učiniti, nemoj zavaravati samu sebe.
Ima tu usera koji su rekli da prakticiraju crnu magiju, pa neka uskoce u pomoc. Siguran sam da oni znaju :!:
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ma moguće je, ali za takve banalne stvari ić radit spell... ne bih to nikome poručila. Ako imaš problema smomkom riješi to s njim poslije škole, manja šteta.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

avy wrote:postoji li neki urok da jednog idiota naučim što ga ide?Poslije testa mi je prijetio tučom,ali ga nisam uspjela pogledat u oči!Što da radim???
Doneseš sekirče u školu i kažeš da ćeš mu ocafariti ruku. 8-)
(Uvijek upali)
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Rofl... Unikatan savijet... :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Blah. Iako je emina već kazala da eflektori nisu dobri kao magija ja ću si stvoriti jedan oko sebe jer mi smetaju sobe koje mi konstantno nanose zlo. Moj reflektor će dorima vraćati dobro,a lošima zlo koje upute u mene.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Soul Hunter wrote: ja ću si stvoriti jedan oko sebe jer mi smetaju sobe koje mi konstantno nanose zlo.
Što ti nanosi zlo SOBE? :o
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
Post Reply