Kad magija krene po zlu

User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Meni je vatra pocela uzaso cudno pucketati,isto kao kad je ides potpalit na stednjak....a onda se ugasi pa se sama upali....pa tako unedogled.
Mislija san da je problem u vosku ali moj ritual za miran zivot netreba svijece,samo spalit papire...ali vatra je ponovno pucketala na isti naćin.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Jedno pitanje, gdje si našao taj spell?
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
emnasut462
Posts: 5
Joined: Tue Nov 06, 2007 10:48 am

evo da se i ja pohvalim... :mrgreen:

htjedoh sabiti element vatre u jedan ''napitak''...previse se uzivih ( a i priroda mi salamanderska.)
Bilo je dobro jer sam osjecala ko da gorim , skupa sa prostorom(sto rekli da tako treba)......uglavnom sam cin je protekao dobro (tekucina je zaista poprimila kiselkas okus, visak pokazao da je napunjeno...)
Navecer ukucani dobili lijepu visoku temperaturu.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

emnasut462 wrote: Navecer ukucani dobili lijepu visoku temperaturu.
Svaka škola košta :), bitno da djeluje...sada možeš usavršiti... Možda je temperatura bila pozitivna stvar i pobila virus gripe :lol: :?:
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

kad nađeš neki spell, nemoj ga odmah ić praviti ko naivno djetešce, nego ga prvo provjeri. I pročitaj tu knjigu do kraja. Kad je pročitaš onda ćeš vidit je li knjiga vrijedi i je li vrijedi pokušat napraviti spell.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
emnasut462
Posts: 5
Joined: Tue Nov 06, 2007 10:48 am

tallamasca wrote:kad nađeš neki spell, nemoj ga odmah ić praviti ko naivno djetešce, nego ga prvo provjeri. I pročitaj tu knjigu do kraja. Kad je pročitaš onda ćeš vidit je li knjiga vrijedi i je li vrijedi pokušat napraviti spell.
Tallamasca je tu na forumu da djeli druigim ljudima epitete tipa ''naivno djetasce'' :mrgreen:
Ona ne grijesi. :mrgreen:
O velika majstorice, nauci nas sve da znamo.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

emnasut462 wrote:
tallamasca wrote:kad nađeš neki spell, nemoj ga odmah ić praviti ko naivno djetešce, nego ga prvo provjeri. I pročitaj tu knjigu do kraja. Kad je pročitaš onda ćeš vidit je li knjiga vrijedi i je li vrijedi pokušat napraviti spell.
Tallamasca je tu na forumu da djeli druigim ljudima epitete tipa ''naivno djetasce'' :mrgreen:
Ona ne grijesi. :mrgreen:
O velika majstorice, nauci nas sve da znamo.
Hehe ... da sam velika majstorica onda ne bi napravila neke greške u životu... Svi griješimo, bilo to ja , ti ili netko treći. Ali nikad nije naodmet upozorit na nešto. kao što ćeš i ti mene na neku sitnicu i ja ću tebe, jer nije cilj da radimo stalno iste greške nego da naučimo i da napredujemo ;)
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Nekontroliranje energije.. E.. Imam iskustava.

Moje prvo magično djelovanje bila je proizvodnja gatajućih gumica. Fora je u tome što crknu i treba ih puniti energijom. Ja sam to radio metodom izdahivanja energije. I sve je bilo super dok, tako, cijeli sat nisam punio tu gumicu. Onda je pao jedan od tri prstena s lustera i nisu ga mogli popravit jer se žica koja ga drži svaki put pretvorila u gumu.

Druga neobjašnjiva stvar dogodila mi se jučer pod fizikom. Naime, profa je izvodila pokus vezan uz struju ali struja nije stvara uobičajena djelovanja. Nema magnetnog djelovanja, nemoa paljenja žaruljice, ništa. Profa zaključila da se radi o nećem neobjašnjivom.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Možda bi profa morala naučiti koje gradivo...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Ma profu sad ne ću tračat jer nikad ne znaš di je i šta je.

Brijem da je, i ovdje, riječ o nemogućnosti kontroliranja postale energije.
Post Reply