Kad magija krene po zlu

User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

magija može krenuti po zlu ako nisi dovoljno skoncentrisan na to što činiš, i ako ju upražnjavaš u loše stvari......
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Ja više ni ne prakticiram magiju. Dugo sam pokušavao ali me nije htjela,sada čekam da me ona zovne kad osjetim da sam spreman a u međuvremenu proučavam tarrot.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Magija se niti ne bi trebala prakticirati bez da postoji jako dobar razlog.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Pa jeli dovoljan razlog želja i vjera u nju?
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Govorim o definiranju čarolije - dakle, zbog čega se primjenjuje (jačanja psihičkih moći, iscjeljenja..)
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ja sam danas saznala da ženska za koju sam tila da ostane nepokretna da mi nije uspilo. Prihvaćam sve maštovite i originalne prijedloge kako da ppravim stvar i da ženka napokon plati za svoje dugove.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

tallamasca wrote:Ja sam danas saznala da ženska za koju sam tila da ostane nepokretna da mi nije uspilo. Prihvaćam sve maštovite i originalne prijedloge kako da ppravim stvar i da ženka napokon plati za svoje dugove.
Nerazumijem ovu tvoju izjavu. Htjela si da neka osoba bude nepokretna ali ti nije pošlo za rukom?
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Jadna Tallamasca - pa šta je nisi gurnula niz stepenice? halo?! Bilo bi ti em jednostavnije, em učinkovitije.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

emina wrote:Jadna Tallamasca - pa šta je nisi gurnula niz stepenice? halo?! Bilo bi ti em jednostavnije, em učinkovitije.
i bilo bi krivično djelo....
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

tallamasca wrote:Ja sam danas saznala da ženska za koju sam tila da ostane nepokretna da mi nije uspilo. Prihvaćam sve maštovite i originalne prijedloge kako da ppravim stvar i da ženka napokon plati za svoje dugove.
Ovaaaj.
Pa kaj joj ne nabaciš "freeze" spell
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
Post Reply